Діти в авто

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Bogdanka, 10 Серпень 2009.

  1. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    при зрості неповних 110 см? Він їздив завжди, якщо всіх трьох кудись везу, посередині, пристебнутий ременем (середній ремінь безпеки лише защіпається на поясі, тобто по шиї не юзає). Якщо старший і він, то ще досі сидить в кріслі малої (яке розраховане до 18 кг, ще там спокійно поміщається)
    якби він там плечима і дупою нормально влазив між двома кріслами, то без проблем все взагалі. А йому прийдеться сидіти боком тоді.
     
  2. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Креш-тести автокрісел, бустерів та різних додатків. Якщо коротко - лиш автокрісло здатне врятувати під час зіткнення, навіть невеликого. Думаю, варто подивитись і задуматись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Скажіть мені, а як щодо того, що закон не забороняє возити дитину в спецзасобі, котрий дозволяє пристібнути ремені безпеки, на передньому кріслі?
    От у випадку як у @Rostuslavchuk , що б ви обрали - посадити когось з дітей з автокріслом наперед, і тоді двоє інших спокійно вміщаються з кріслами позаду, чи всі троє позаду, старша дитина без спецзасобу?
     
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Kroshka Enot пришпиленим на передньому сидінні в дитячому автокріслі.
     
  5. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Як варіант треба подумати. Хоча я величезний противник їзди дітей на передньому кріслі (навіть в автокріслі). Я за безпеку цілком і повністю, тому в машині я пристібаюсь само собою і пасажир збоку теж. Ну і діти на задньому сидінні без винятку.
    Взагалі на закон про автокрісла, я особливо не реагувала, тому що і так всі зі спецзасобами їздимо, допоки не дочиталась, що середній попадає в категорію автокрісла, а старшому в такому випадку нема де їхати(((.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Mixa

    Mixa Member

    Мені здається, в цьому випадку краще вже якщо хтось на передньому сидінні (з відключеними подушками) а двоє інших - ззаду в кріслах. Я надивилась відео з аваріями де діти були в автокріслах і тепер навіть дивитися боюсь коли діти на руках в батьків їздять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    а чому з відключеними подушками?
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В машинах є інструкція відключати подушку, якщо автокрісло на передньому сидінні. Вона може сильно травмувати дитину.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Happy Fiancee мені здається що, то лише для крісел, які кріпляться задом до напрямку руху.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Може бути. Насправді то треба дослідити, бо я аж так не вникала. В мене просто намальовано, що потрібно відключати.
     
  11. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    от і я таке знаю, коли оці масячі крісла встановлюються спиною до руху. а коли дитина сидить лицем до руху то я не бачу логіки для чого відключати подушку.
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я бачу логіку.
    Коли подушка вистрілює і б'є- дитину придусити вона може легенько.
    Додам, що якби я вже і садила дитину на передньому кріслі, то відсувала б більше дозаду саме сидіння.
     
    Останнє редагування: 5 Грудень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Mixa

    Mixa Member

    Дійсно можуть сильно травмувати дитину. І не залежить, проти руху крісло закріпили, чи за рухом. В інструкції до кожного сертифікованого автокрісла є цілий пункт про це. Недавно якраз перевіряли з подругами - у всіх 4-х різні моделі автокрісел і у кожної є цей пункт в інструкції.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Потрібна порада) Малому 5,5 років, зріст 115 см - купляти ще автокрісло чи вже бустер?
     
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @MalvinkaLv як на мене автокрісло і бустер, то зовсім різні рече. Автокрісло - це перш за все безпека дитини, а бустер, так, щоб штрафу не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Та от власне, що безпека на першому місці. Теж спершу думала за автокрісло, але знайомі почали переконувати, що дитина вже типу велика і т.д. А до якого віку діти саме в автокріслах їздять?
    І на які моделі звертати увагу для такої категорії?
     
  17. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @MalvinkaLv За правилами дорожнього руху, дітей до 12 років і зростом до 145 см не можна перевозити без спеціальних засобів

    (Моїй 10 років, їздить досі в автокріслі)

    Звертайте увагу до якої ваги воно підходить, чи регулюється підголовник, боковий захист автокрісла.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @MalvinkaLv не знаю як Ваш , мій в 6,5 частенько ще спить в авто. Спинку від крісла знімаємо тільки якщо в авто ще хтось має їхати , бо два бустер а і ще одну людину вмістити легше ніж крісло бустер і людину ))
    Малій 9, то їздить в бустері , вона практично не спить в авто, і каже що з бустером їй зручніше. Але якщо маємо далеку дорогу ( минулого року їздили в Грецію , то обидвом крісла . Бо таки зручніше .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Ми своєму, 5років, зимою купили бустер, то + лише той, що якщо недалеко їдемо, його посадили і ок, з мінусів те, що в дальшу дорогу менша безпека, і він також може заснути, тут зовсім незручно.
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Вибачте, але не могла пройти мимо. Яке відношення має відстань до безпеки? На відео краш тести.
    Або

    Моїй доні 4р, вона десь ~110 см. На ріст ніби 5р малюк. То я собі навіть не уявляю, що її можна везти в авто без авто крісла. Проблема бустера, це те, що немає бокового захисту і при зіткненні той ремінь йде по шиї дитини.
     
    Останнє редагування: 21 Квітень 2020
    • Подобається Подобається x 1