Діти в авто

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Bogdanka, 10 Серпень 2009.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Мудро. Так і мій батько зробив. Один раз. Після того батьки не знали, що таке дитина заваджає кермувати.
    Я не заперечую картини - жінка з дитиною в авто. Я проти того, коли жінка однією рукою веде машину, а іншою дає пити дитині. В цьому позиція. Звісно ситуації бувають різні..Просто масово не може бути, що дитина пити не зачекає...

    Дякую, Lavazza. Як завжди - в точку.
     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  2. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    я собі можу тільки уявити наскільки діти можуть бути вредні в машині, але тут я з Борою згідна це машина, і це не стільки машина, скільки траса, а на трасі допустимо моя машина не є одна. Скільки в вас було таких випадків, шо вам вискакували зліва, або справа, так шо ви не могли зрозуміти шо робиться і куди той "розумник" їде. Ну такий випадок буває не один і не два в день. І уявіть шо в цей самий момент ви потягнулись за іграшкою, чи передаєте сік дитині..... я думаю шо не всі зберігають холоднокровність в усіх ситуаціях. так само є маса випадків коли пішоходи вискакують раптово на проїжджу частину, або зрізають по діагоналі пішохідний перехід шоб встигти перебігти, тобто коли ви дивитесь на світлофор, ви ж не очікуєте шо вам зліва вискочить такий пішохід, секунда правда?! а скільки випадків коли жінка їде поруч на передньому сидінні, а на руках біля неї сидить маленька дитина, до року часу, ну тут будь яке алярмове гальмування може призвести до плачевних наслідків. Ніхто не думає про погане поки воно не стається, це правильно про такі речі думати не варто, але замислить треба. :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Я думаю, хто їздить за кермом з дитиною розуміє усі нюанси.
    Я їзджу з масьою від місяця часу, в мене механіка. До року я кріпила кріселко групи 0 на переднє сидіння, в мене відключається окремо подушка безпеки, на крики не дуже зважала, трохи співала, при критичних ситуаціях зупинялась у відповідних місцях. Тепер маємо "старше" крісло, кріплене ззаді, правда за спиною пасажира, мені її так краще видно, все так само, максимум можу на світлфорі передати бублик чи печенько, пити під час руху не даю, в нас далеко не ті дороги, шкода зуби та оббивку в машині.
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Та як Вам сказати..Було б добре.
    Але досвід - не завжди помічне, часом саме він може приспати увагу.. Нещодавно в знайомого мобільник звалився і він під час руху діставав його з підлоги в авто. За кермом він до 20 років вже. Не допомогло. Дуже гарно в"їхав в машину, що намагалась "проскочити".
    Тому і в Німеччині (якщо не помилиляюсь) заборонили самому водієві їсти (там здається вказувалось навіть - шоколад) та пити гарячі напої. Ніби ж не ідіоти всі, але видко буває раз закони такі для когось приймають.
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    мої двійко їздять тільки в автокріслах, але навчились витягувати руки з ременів. Оскільки зупинятись і втирати, що хтось за таке зараз дістане не хочеться, то вчора купила додаткові пасочки і пластикові замки і нашила троха вище. Сьогодні перший тест-драйв: ну якщо і тепер вилізуть, то відправлю в естрадно-циркове-хай розвивають талант:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
    Доречі-печиво в машині або, ще гірше , вафлі-це повний абзац...Вчора півпачки крихт з автокрісла витрусила
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    А про то мови й не було))
    Лише про те, що за кермом - це вже не мама. а водій. і не інакше.
    До слова, в мене бабусь нема, щоб почути від них міфи.. і дуже шкода.
     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  7. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    ja ja в Німеччині і діти в садок ходять по прямій. ІМХО без образ. Просто така нація.
    словом оскільки починали з коробки передач, то я все таки, особливо по місту, за автомат, а щодо дітей в машині - то при їх наявності і можливості мати авто, без них нікуда:) була б як Усмішка (тобто водила би достатньо до пологів) їздила б теж зараз, і це правда до речі, що дитя змалку привчається до їзди в машині (і власне до сидіння в автокріслі) набагато легше.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Пршу допомоги у тих,хто знає,як там у правилах пише,щодо перевезення дитини на автокріслі на передньому сидінні(у легковому автомобілі та пасажирському бусі).Допоможіть чайникові.:girl_in_dreams::girl_in_dreams:
     
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Значить що вичитала я:
    забороняється перевозити на передньому сидінні дітей до 12 років або ростом менше 146см. сез спеціального крісла.
    Скажу зі свого досвіду: я возила малого в передньому кріслі. І нічо. Гаїшники претензій не мали. Але подушку безпеки в такому випадку тре відключити.
     
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    то якщо крісло 0+ то теж можна на передньому?
     
  11. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    можна. можна його ще навіть ставити спиною до напрямку.
     
  12. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Знають ПДР, які ми маємо знати. Цитую (залишаю номер пункту, якщо не довіряєте):
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    здається навіть не можна, а треба:)
    Але все ж таки на передньому сдінні то більш ризиковано, я спочатку засмутилась що в мене акрбекі не виключаються, а потім подумала що і так би навряд посадила малого на перед
     
  14. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Про те,кого не можна перевозити ,я знаю:girl_haha:(курси даром не пропали).Просто у нас ситуація така-чоловік зранку на бусі везе донечку в автокріслі до садочка, а після обіду я забираю.У мене в машині вона просто сидить на задньому сидінні, а от як бути з бусом?Садити її саму в автокрісліна задні сидіння,чи можна на перед?:girl_in_dreams:
    Купила книжечку" Віч -на-віч з інспектором".Так там ,де мова іде про те,кого і як можна перевозити -браковані сторінки,бракло фарби.:girl_mad::girl_mad::girl_mad:
     
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    та йой, я ж вам вже й правила зацитувала з розділ про перевезення пасажирів.

    розшифрую: перевозити пасажирів можна в тому випадку, якщо це передбачено конструкцією ТЗ (грубо кажучи-є сидіння для пасажирів). Якщо в бусі сидіння є-тоді можна перевозити пасажирів (дитина теж пасажир).

    Щодо переднього сидіння:

    підемо від зворотнього-якщо є спец.засіб (автокрісло) перевозити дитину можна на передньому сидінні (навіть в бусі, якщо є сидіння)

    Мені курси точно дарма не пройшли і брошурки не треба, в бардачку маю ПДР, але і без них не дам себе на дєнюжку розвести
     
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Я малого ще зовсім маленького тільки спереду возила в кріселку кошику, мені так зручніше було.
     
  17. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Я до пів року точно тільки спереду возила, і то шкрябло мене, а ззаді-то я би взагалі не витримала :)-маньячка, проте спокій на душі. Ну але в мене подушки вимикаються на кожне сидіння спереду окремо.
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    В мому авто якщо хтось передньому сидінні легший за 16 кг вони автоматично вимкнені. Та й дісно на передньому сидінні возити немовля зручніше, добре що в нас можна. За кордоном переважно це заборонено.
     
  19. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    а я от не розумію, навіщо вимикати подушки безпеки, якщо дитина на передньому сидінні обличчям до вікна сидить? відключати подушки необхідно, коли автокрісло ставиться лише обличчям до сидіння. тоді подушка тільки може шкоду наробити. а коли дитина сидить як звичайний пасажир, то подушка виступає захистом!!!
    я от сама, коли возила малого в чіковському автокріслі, яке ставилось лише обличчям до сидіння, то возила ззаду, оскільки передня подушка не відключалась. (так страшенно незручно, не видно дитини, не можна її заспокоїти ітд...)
    а тепер спереду, бо ззаду просто не хоче їхати - істерика нереальна!
     
  20. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Те крісло, яке від 0 і до 9 кг, в нас могло кріпитися ТІЛЬКИ в напрямку проти руху, тому подушку віідключати треба, і навіть якщо в нормальній позиції, то все одно удар від подушки далеко не легкий, тому і рекомендується возити ззаду.
    Наша також довго викрикала, але тут треба бути непоступливим-і за місяць звикла.
    Ми взагалі періодично практикуєм коли їздимо разом, що малеча позаду в кріселку, а ми з чоловіком на пердніх сидіннях, нехай звикає :)