Діти в авто

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Bogdanka, 10 Серпень 2009.

  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    їх і рекомендують кріпити ЛИШЕ проти руху, щоб при різкому гальмуванні дитина не зробила "клювок" головою. Шийка в малюків ще не настільки міцна і таке різке "кивання" може спричинити шкоду
     
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    В нас Марко їздить сам ззаду тільки якщо я сама за кермом, інакше я мушу сидіти з ним ззаду і розважати - книжечки читаємо, малюємо. Пробувала кілька разів сідати коло чоловіка на переднє сидіння, так Марко не дав, кричить - нє, мама буде тут сидіти!!!
     
  3. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    А ременя для кріплення спереду Вам вистачало? Я спробувала сама з малою ( 4 міс.) поїхати на базар, то ледве- ледве змогла закріпити той пас безпеки на автокріслі-переносці. Хвилин десять тягла, розправляла поки досягла до кріплення. А ззаду кріпиться нормально. Але тоді треба брати когось з собою - мала плаче, коли не бачить людських облич.
     
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Вистачає абсолютно,може в вас щось там не спрацювало, то кріселко не більше займає місця, аніж огрядний 130-кілограмовий дядечко :)
     
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    В нас Софійка навчилася в автокріслі витягувати руки з-під ременів безпеки і робить то постійно,тепер в дорозі не маю спокою:girl_sad:.
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Наша теж так бавитися почала то я тісніше ремені затягнула і попередила, що висаджу... тепер вже не бавиться :)
     
  7. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Ха, Левко ще й паралельно дверцята в авті відкрити намагається:girl_crazy:Воюємо:girl_mad:
     
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    В нас то саме було,відкрив раз двері на ходу.. я поставила блок відкривання дверей зсередини, але якщо ззаду хтось ще сідає то треба самій виходити відкривати двері ззовні:)
     
  9. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    То дитячий замок. А центрального замка в вашому авто немає? Натиснув кнопочку на водійських дверях і всі заблоковані,хочеш вийти - зняв блок.
     
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    в нас центральний замок. закриває всі дверцята одразу з початком руху авта і до моменту поки або не відкриєш кнопкою, або не відкриються передні дверцята з середини.
     
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    В мене теж закривається автоматично, але над головною ручкою є маленька і якщо її підважити можна двері відкрити все ж таки. Марко вже давно це дослідив :)
    Ось так виглядає -
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2009
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    в мене в батьковій так. а в чоловіка якщо вже закрито, то на задніх дверях ніхто нікуди не вийде. Хіба що тільки на передніх - відкриває автоматом при відкриванні дверей.
     
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Діти в авто

    не обов"язково-є ще другий варіант- потягнути за ручку 2 рази:
    1 раз відчиняється замок тільки на ту дверку
    2 раз відчиняє двері
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    в Рено Кангу смикання задніх закритих на блок дверей приводить до їх заблоковування. Відкрити можна лише кнопкою біля водія.
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Діти в авто

    У нас також таке. Двері і вікна можна заблокувати і ніхто не відкриє.
    У мене на фольцваґені окрім з середини а дверях є такі замки, на самій рамі так би мовити, так от, там можна ключем повернути замок і діти ніколи з середини дверей не відкриють. Дуже файна штука. Я користаю ;)
     
  16. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Дівчата може не сюди, але надумали малій на Миколая, а скорше собі :), так сказати під шумок купити авто ДВД в машину, бо інколи далеко їхати а вона такий збуй що просто всидіти не може. Що порадите, хто яке має, яка діагональ зручна, і решта всі нюанси. Буду дкже вдячна.
    В Пежо в мене також є кнопка поо замиканню дверей і вікон автоматично, виручає :)
     
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Ми маємо таке, і це дуже зручна штука. Я не знаю якої діагоналі, але воно кріпиться на підголовник водія або пасажира і малеча сидить позаду і чемно дивиться. Не можу порадити щось конкретно, у нас марка ТСМ. Думаю там де продаються такі речі вам порадять що вибрати. Єдине що я можу порадити вибирайте таке, щоб диск вставлявся ніби в сам екран, який і буде кріпитися до підголовника. Це справді зручно.
     
  18. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    + 1000 за питання і за ідею.
    але я то не дитині подарую на Миколая, а чоловіку))))

    Яку модель краще купувати: та яка кріпиться до підголовника чи яка до стелі машини кріпиться? Чи не дуже трясе екраном при їзді? Чи не зіпсує зір дитині?
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    в нас двд якесь китайське, тобто то не є відома фірма, купувала за 900 грн.
    Дуже класна штука якщо десь їхати з дитям.
    В нас кріпиться на підголовник.
    Моє двд як виявилось підтримує всі формати, і що зовсім для мене стало несподіванкою-має функцію телевізора, тобто підключаєш антену і дивишся тв.А ще є джостік і диск з іграми, ну але тим ми не користуємось.

    Ще можна звернути увагу на такий двд- дивилась в фокстроті- є база , куди вставляти диск і окремо два моніторчика, один за зад. підголовник, а другий на перед пасажиру.Але ми такий не взяли, тому що там екранчики тільки для кріплення в машині, а мій двд можна поставити як ноут на стіл.

    ой а до стелы я взагалы не бачила....
    еканом не трясе, тобто на трасі не трясе...ну а по львів. ямах звісно що трясе, але я не включаю щодень двдв, берем тільки коли в дольшу дорогу.
    Нарахунок зору-знов ж таки, не зловжити і все
     
  20. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Каті,здайте точку,де купували:girl_wink:.Ми хотіли для сина купити,тому вважаю дуже дорога річ у даному випадку недоречна,
    А до Миколая залишився місяць.:girl_bye: