Діти в авто

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Bogdanka, 10 Серпень 2009.

  1. LookingIn

    LookingIn New Member

    Відповідь: Діти в авто

    Не повинно бути так просто. В Ланосі наприклад можна повністю заблокувати відкриття задніх дверей окремою перемичкою в нижній частині дверей - з положення "free" в положення "lock" - тоді зсередини двері не відкриваються взагалі - тільки ззовні. Звісно, можна спробувати опустити шкло і посмикати ручку знадвору - але за таке дослідження вже можна і по попі :)

    Моя Зоряна вже цей момент знає (нам три роки) - каже "тату, виклюци двелі" - тобто не забудь мене так закрити, щоб я сама не відкрила :)
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Дитина в машині

    А що робити, коли дитина в машині починає плакати й зупинитися нема можливості?
    Відчепити й погодувати на ходу відпадає, бо це порушення правил. Просто слухати крики?
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Може зупинитись по можливості і погодувати?
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Ну, а якщо можливості нема власне? У нас по дорозі до церкви власне так є, що ніде не спинитись. Витримати тих 15-20 хвилин плачу - то щось із чимось. :sad:
     
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Намагатися погодувати дитину перед поїздкою або їхати на задному сидінні,дитина в слінгу біля циці,мама прищіпнута ременем безпеки-то ж не є порушенням ПДР?..
     
  6. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Це найкращий варіант, а вот чи це дозволено, це питання.
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Дитина має бути тільки в кріселку. На руках не може бути.
    Якби так можна було, я би не питала.
    Власне намагаюся так, аби перед дорогою погодувати, але він навіть ситий кричить.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Звиняйте, що вмішуюсь :)

    а ти на задньому сидінні їдеш чи там Дарко і місця нема? Бо якщо є то може просто доторкнутись, погладити, дати знати що мама тут близько?
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Ззаду два кріселка. З місцем для мене важко. Правда, Роман казав, що щось там скомбінував, що може, влізуся якось. Та ми як їхали з церкви, він був ситий. Я гладила по голові, говорила до нього - ніц, крики і все. Лише, коли трошки гицкати на дорозі почало, то затих і навіть задрімав.
    Просто Роман мене темою дурака штурмує, а я проти. От і шукаю виходи.

    Нині рано вже питав мене: "а що дівчата на посиденьках за дурники кажуть?" :dntknw: І аргумент, що Дарко такого в житті не мав, щось не дуже діє.
    От і постає тепер питання, до якого часу буду з малим у хаті сидіти, бо я волію ніде не їхати й пропускати всі події, забави тощо, ніж дурника купувати.
     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2010
  10. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Ми Таюсине кріселко спереду поставили-в нашому авто на пасажирському передньому сидінні немає подушки безпеки,а я чи чоловік сідаємо ззаду і коли вона починає нудитися по дорозі,то розважаєм,вона нас бачить.Бо ззаду,ше й проти руху,дитина взагалі нікого не бачила,а на трьох на задньому сидінні в нас місця нема.
    Ми без дурника обійшлися,при тому,шо дитину в машині возимо часто і на далекі відстані.
     
  11. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Це мабуть для Канади не актуально, але нам в критичні моменти помагало з"їхати правими колесами на узбіччя і трошки протовктися - заспокоювався і засинав. У нас крісельце для меншого на передньому сидінні, а для старшої на задньому.
    І ще я думаю, що все-таки не варто в слінгу їхати в машині, навіть якщо за це не штрафують.
     
    Останнє редагування модератором: 20 Вересень 2010
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Ой, таке взагалі неможливе. (В Україні нема обмеження щодо віку пасажирів на передньому сидінні?)
    Навіть страшно подумати, що би Романові за таке було. Тим більше, що по вихідних люблять спиняти й перевіряти, чи всі причеплені в машині. За дитину не в кріселку 600 доларів штрафу і 6 пунктів. Суворо тут із тим коротше.
    Якось знайоиі нас підвозили з Дарком і ми не мали кріселка. Йой, я думала, вони по дорозі атак серця дістануть з переляку, але таки довезли. І то Дарко немаленький був, 5 років, а такий перестрах,бо тут щодо дітей дуже суворо.

    Та я в тому плані не дамся. Он Роман одноразового підгузника малому не вбере, бо побачив, що дитині зле в тому. Треба ще пошукати інформацію про шкоду дурників на ГВ і в принципі.
     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2010
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Ні, дурника не треба. Так виглядає що йому десь підійшло повітря і йому було зле.
    Я сідала коло своїх ззаду і коли підходив момент що їм було зле я брала на руки, їм відходило повітря і тоді ми їхали далі.

    Але ще може бути саме банальне, що він не любить їздити. Моя Анна СТРАШЕННО не любила авта. Плакала, ридала, не було на то ради. Я сідала коло неї, трохи її забавляла бо інакше був капут. Попробуй піднімати ручку і на ручку кріселка вішати забавки, може відволічеться.

     
    Останнє редагування модератором: 20 Вересень 2010
  14. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Вихід знайдеться з часом-малюк підросте і буде чемно їздити в кріселку,він ше зовсім малюсінький,йому мама необхідна постійно,тому не дивно,шо плаче.
    Нас неодноразово спиняли даішники,Таюся в авто була спереді-ніхто ніц не казав на то. Коли можна буде садити її за рухом,то пересаджу її назад до Софійки.
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Спробували нині знову з ним їхати. Зразу після їди. І на диво, він задрімав і крику не було. Тільки як додому їхали, то на півдорозі до хати розплакався. Співали всі разом Ісусову молитву, Дарко дзвонив забавкою-гномиком і Натанчик затих та зачудовано слухав.
    Хочу вам усім за поради подякувати, бо саме в розмові з вами подумала, що треба буде спробувати спів.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    є звичайно, і не можна дитяче кріселко встановлювати на передньому також. Те що Наю не штрафували, то це недогляд. І Ная, яби не тішилася цим. Проти руху кріселко для немовлят встановлюється і ззаду. Повірте, ці правила вигадали не для даїшників ... Їм бадйуже до вашої дитини.
     
    Останнє редагування модератором: 20 Вересень 2010
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Маріє, тицни носом де про це говориться. Ми з чоловіком сперечались і він вперто наполягає на своєму. Ніде в правилах він про це не знайшов, питав в МРЕВ - нічого обмежуючого не відповіли. Мені просто здається, що в нас щодо автокріселок взагалі жодних постанов немає, бо ті кріселка не так давно з"явились
     
    Останнє редагування модератором: 20 Вересень 2010
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    пошукаю і тицьну :) точно знаю, що обов"язкове встановлення кріселка в тих машинах де є для цього пристосування, а де нема то необов"язково (тупо, але що зробиш). А обмеження по віку пасажира на передньому сидінні завжди було. І хоч той пасажир в кріселку, а хоч як - справи це не міняє. Нема такого в правилах, що як дитина на руках в мами/тата чи в кріселку то це правило не діє.
     
    Останнє редагування модератором: 20 Вересень 2010
  19. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    21.11. Забороняється перевозити:
    а) пасажирів поза кабіною автомобіля (крім передбачених цими Правилами випадків перевезення пасажирів у кузові вантажного автомобіля з бортовою платформою або в кузові-фургоні, призначених для перевезення пасажирів), у кузові автомобіля-самоскида, трактора, інших самохідних машин, на вантажному причепі, напівпричепі, в причепі-дачі, в кузові вантажного мотоцикла;
    б) дітей, зріст яких менше 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку, - у транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу; на передньому сидінні легкового автомобіля - без використання зазначених спеціальних засобів; на задньому сидінні мотоцикла та мопеда;
    в) дітей до 16-річного віку в кузові будь-якого вантажного автомобіля;
    г) організовані групи дітей у темну пору доби.

    Звідси
     
    Останнє редагування модератором: 20 Вересень 2010
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    таки просто здається
    і на передньому в кріселці можна
    цитую витяг з ПДРУ
    вчили в автошколі, тому знаю точно :)
    забороняється перевозити на передньму сидінні БЕЗ кріселка, в кріслі-можна!!!


    Маріє, оте
    стосується ременів безпеки, а не кріселок
     
    Останнє редагування модератором: 20 Вересень 2010