Діти в авто

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Bogdanka, 10 Серпень 2009.

  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    І нас з чоловіком запевняли в чікковському магазині що на переднє сидіння можна встановлювати по ПДР. Не можна лише по середині на задньому сидженні.
    Правда в нас кріселко тільки ззаду.
     
    Останнє редагування модератором: 20 Вересень 2010
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    про переднє - звиняйте, значить я напутала. Але ж там подушки безпеки. Їх або відключати, або за правилами використання тих подушок НЕ можна встановлювати дитяче кріселко. Всьо я заплуталась :sad:
     
    Останнє редагування модератором: 20 Вересень 2010
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Все правильно, не заборонено встановлювати крісло на передньому сидінні за умови, що подушка відключена.
     
    Останнє редагування модератором: 20 Вересень 2010
  4. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    В нашій машині подушки безпеки нема на пасажирському сидінні. А якби була,то її можна відключити.
    Та я не тішуся,звідки ви то взяли?.. Просто вихід з ситуації,тим більше,шо він не суперечить ПДР.
     
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    мені чоловік процитував те саме, тому і не стала сперечатись. Але лагідно попросила його таки переставити кріселко назад. Садить Павлуся поруч із собою, коли вдвох і зад загружений (тобто розкладений як багажник).
    А подушку обов"язково відключати спереду - так на кріселках і в машині пишуть :)
     
    Останнє редагування модератором: 20 Вересень 2010
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитина в машині

    Тут також кажуть про те, що не можна ставити там, де є подушка. У нас є. Та й не думаю, що ті, хто мають діток, мають машини без подушок спереду.

    А за найкращу позицію рекомендують середину заднього сидження. У нас власне так і розміщено. Два кріселка підряд - і місця для мене майже не залишається. А з переднього я можу хіба по голові погласкати чи за ручку потримати.

    Я би ніколи не наважалися посадити дитину спереду, якось важко мені то уявити безпечним для немовлятка.
     
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Сумна історія.
    В знайомих мама з дитиною потрапили в аварію. Дитина загинула. :sad: Сім"я в деталі не вдається... Збираються розлучатись.. Чоловік вважає, що жінка злегковажила увагою за кермом...
     
    Останнє редагування: 20 Вересень 2010
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Діти в авто

    Ви праві. Я б ніколи не поставила дитяче кріселко на переднє сидіння власне з огляду на те що подушку безпеки може замкнути, вона перекине кріселко і притисне дитину до самого крісла... і результат може бути дуже плачевний.

    Якщо в правилах пише що дитину можна возити на передньому сидінні то це велика помилка яку треба негайно виправляти.

    Мої діти їздили завжди на задньому сидженні або в кріселку або без, це вже як вийде, заставляю аби прищіпались, але нераз непослухи відщіпаються... але це до того часу поки їх поліціант одного разу не спинив і перевірив чи всі прищіплені, і вони були... а от на переднє сидження вони попадуть лише тоді коли будуть достатньо високі і важкі, ну принаймі щоб їм було 14 років.

    ---------- Додано в 14:05 ---------- Попередній допис був написаний в 14:01 ----------

    я теж знаю сім’ю де мама була за кермом і її чи то з неуваги, чи то ще з чого винесло з гайвею геть, так що вони впали «з моста» на нижню дорогу. Дитина спала на задньому сидінні неприщіпнена. Дитину викинуло через переднє шкло і вона звичайно ж загинула. Доречі жінка була вагітна. Дитину поховали, другу народили, перейшли суд за те що вона знехтувала правилами дорожнього руху (але її оправдали бо не довели вини) але чоловік там власне нікого не обвинувачував а поставився до того що їй ітак важко з розумінням і добивати її тим не бачив сенсу.

    Чого не скажеш про мого наприклад. Мій то б мене з’їв заживо своїми докорами і обвинуваченнями.
     
  9. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Всі в машині мають бути пристібнутими. ДОрослі пристібаються на передніх сидіннях (мали би), а чому діти не пристібнутими іздять.
    Ті аваріі де діти гинуть а водіі залишаються живими тільки підтвержують це. Дитина може навіть дуже добре спати в автомобїлному кріслі. НАбагато безпечніше ніж розклавшись на заді не пристібнутим.
     
  10. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Діти в авто

    дорослі мають пристібатись і на задньому сидінні. Подивиться на креш-тест ( в неті) коли на задньому сидінні їде дитине і не пристібнутий дорослий - результат- під силою удар дорослив придушує дитину навіть та, що була пристібнута. ВИСНОВОК- ПРИСТІБАТИСЬ АБСОЛЮТНО УСІМ!!!"
     
  11. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Діти в авто

    Я щось взагалі не розумію в чому прикіл - що дитину треба саме на переднє сидіння садити , ну і автокрісло теж.

    Вже всім водіям має бути відомо що найбезпечніше місце в авто це позаду водія (тому що прибудь - якій аварії ( не дай Боже) навіть малесенькій - людина інстиктивно себе в першу чергу оберігає від небезпеки)

    Тому всі діти мають звикнути , що вони ЗАВЖДИ сидять позаду.
     
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    А якщо немає можливості прикріпити дитяче крісло позаду? Тоді що? Краще хай дитина позаду сидить без крісла, ніж спереді в кріслі? Це перше.
    А друге, а якщо в машині взагалі немає подушок безпеки, то що, дитину навіть не підпускати до тої машини?
     
  13. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Діти в авто

    ну і в мене нема подушок безпеки, ну і що тут такого?

    а автокрісло можна будь - якими шнурівками до заднього сидіння прив"язати
     
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Ви це серйозно?
    Я кілька сторінок тому описувала жахливу аварію, де дитина вилетіла з машини прямо з кріслом, а там кріплення поламалсь при ударі... а шнурівками...гм.. при більшій нагрузці ті шнурівки будуть рватись як нитки. Ну і я вже не буду говорити про те, що крісло повинне кріпитися згідно інструкції - або спецкріпленнями, або пасками безпеки.
     
  15. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Діти в авто

    ну , тоді канатами можна

    бо наше минуле крісло , коли кріпилось по інструкції, то малому зовсім незручно було в ньому сидіти.
     
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    знайшла підбірку краш-тестів
    (зазначу, що німецька компанія ADAC тестування проводить при 64км/год - фронтальний удар і 50км/год - боковий удар - не такі вже і великі швидкості, зауважте)
    На тести 1 та 2 вказано, що швидкість 30 км/год.

    1. Дитина в автокріслі і без
    http://www.youtube.com/watch?v=HZFMmNqCvbc

    2. Дитина в автокріслі і без (варіант 2)
    http://www.youtube.com/watch?v=RhCktJKhAJI

    3. Для безпеки дитини використовується лишень автомобільний ремінь
    http://www.youtube.com/watch?v=ntPksBGDgFI
     
  17. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Для чого кріпити крісло канатами зізаду, якщо можна використитипаски безпеки спереду?Просто тому, шо ззаду Ви хочете???Я вже писала про нашу ситуацію- чоловік завозить дитину до садка- у нас бус лише з трьома передніми кріслами .Вікторія їде спереду в автокріслі,додому забираю я -без проблем сідає на заднє сидіння .Який інший варіант для нас мав би бути ?Скажіть...:girl_wink:
     
  18. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Ну я ще додам про шнурками прикріплене крісло. ми пробували прикріпити ззаду, де трохи погано ремінь спрацьовує, то наше кріселко (група 0-1) не опускалось і дитині спати сидячи тоді треба буде. Тому не розумію, нащо його мучити, якщо можна спереду прикріпити і покласти кріселко!
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Діти в авто

    Коли дитина на передньому кріслі приичіплена, це явно не є безпечним для неї. Як і кріплення вигаданими методами зізаду. Тому дивно сперечатися, що є краще чи гірше. Суть того всього одна: коли в машині дитина, бути обережними й не порушувати правила, тоді й імовірність потрапити в страшну аварію буде низька.
     
  20. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    мо мінівен якийсь купити?

    ---------- Додано в 15:14 ---------- Попередній допис був написаний в 15:13 ----------

    ремінь можна замінити.

    ---------- Додано в 15:20 ---------- Попередній допис був написаний в 15:14 ----------

    ви порушуєте ПДР, наражаєте на небезпеку свою дитину та ризикуєте отримати за це штраф.

    21.11. Забороняється перевозити:
    * б) дітей, зріст яких менше 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку, - у транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу; на передньому сидінні легкового автомобіля - без використання зазначених спеціальних засобів;

    ---------- Додано в 15:30 ---------- Попередній допис був написаний в 15:20 ----------

    ні, помиляєтеся. В країнах, де правосторонній рух, зокрема в Україні, безпечніше місце для дітей не позаду водія, а з права на задньому сидінні. При неправильному обгоні вас, при боковому та лобовому зіткненнях, удар найчастіше приходиться на ліве переднє крило-бік. Звичайно є різні ситуації і від кожної себе не застрахуєш. Тому раджу всім просто бути уважними на дорозі, дотримуватися ПДР і як каже мій чоловік "треба вміти передбачити". Часто допомагає уникнути навіть дрібних зіткень :)