Діти в авто

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Bogdanka, 10 Серпень 2009.

  1. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Ви пишете, що це порушення ПДР, і в той же час суперечите самі собі, бо
    Іншими словами сказати, на передньому сидіння забороняється возити дітей до 145см/12р. без крісла.
    І за це не можливо отримати штраф.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Діти в авто

    Та в Україні в принципі зі штрафами забавна ситуація.
    Тут маленьких дітей рекомендують возити зізаду на середині. Старшим уже можна будь-де зізаду. Спереду небезпечно. І щонайменше дивно переконувати в протилежному.
    Змушені возити інакше? На власну совість та відповідальність. Але видавати це за норму не можна.
     
  3. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    А з яких причин це місце є найбезпечнішим? Наскільки мені відомо в нас не можна кріпити дитяче автокрісло ззаду саме посередині,бо то є небезпечно у випадку різкого гальмування на великій швидкості.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Діти в авто

    Знайду книжку з правилами, зацитую дослівно. :)
    Наразі нам таке не було потреби робити.
     
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Якшо по місту,то зрозуміло,а якшо на трасі? Гальмувати часто доводиться через інших учасників руху,яким би обережними водіями ми з чоловіком не були.Можливо в Канаді не стільки порушників ПДР на дорогах...
     
  6. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Згiдно останнiх дослiджень саме безпечне мiсце в машинi - ззаду посерединi.
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Діти в авто

    Точно. І тут ніхто не попереджає із зустрічної, що попереду "спиняють".
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Діти в авто

     
  9. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    [​IMG]
    Заднє середнє місце наібезпечніше від бокових ударів. По якісь там статистиці, такі удари трапляються частіше ніж інші.
    Возити дітей в кріслах чи без, на переді чи на заді вирішувати батькам. Я вважаю на Украіні ще не достатнь просвіченості на цю тему. Коли в нас народилась дитина. Ми поміняли машину на більшу і безпечнішу. Крісла з наівищим рейтингом безпеки, стоять в обох машинах, хоча вони дорогі, але для нас важливо, щоб було безпечно. Малий до 2-х років їздив розвернутим задом, не тому що правила такі, а тому що так безпечніше.
     
    Останнє редагування модератором: 11 Жовтень 2011
  10. taniarz

    taniarz Active Member

    Чи вредно садити дитинку у автокрісло-люльку з народження???

    Маю питання до вже досвідчених батьків. Як на Вашу думку,чи можна дитинку садити(напівлежачи) в автокрісла такого типу http://s015.radikal.ru/i332/1101/e7/25b2aeaff411.jpg . Моя малявка обожнює там сидіти,але чи це не вредно для її здоровя???? Звичайно я не тримаю її там постійно ,але от як ми йдемо снідати чи ще шось,беремо її з чоловіком до нас на кухню,бо сама в ліжечку не влежить довго.
    Ті крісла рекомендують виробники з народження,але чи є негативні наслідки того??? Буду вдячна!
     
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Колись читала рекомендації, що перебування в ньому дитини не довше 2-х годин поспіль. Якщо далека дорога - робити зупинки-розминки із зміною положення.
    Тому оскільки у вас це періодично, а не нонстоп - думаю, що проблеми немає.
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    На неспокійний сон скарг нема? [​IMG]
    По якійсь там статистиці (с), їзда на танку є дуже небезпечною.

    А там є 3-й ремінь? Де опиниться сидівшй посередині при лобовому ударі? За скільки метрів від автівки?
     
    Останнє редагування: 11 Жовтень 2011
  13. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Діти в авто

    Есть. У нас кресло именно так и стоит в машине.
     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Діти в авто

    Я давніше давала тут цитату, де писалося про заднє середнє місце в якості найбезпечнішого. Але там обгрунтування було на статистиці - враховуючи і те, якими частіше зіткнення бувають.
     
  15. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Діти в авто

    підкажіть будь-ласка автокрісла (зокрема для віку від 4 до 12 р.) якого виробника вважаються найбезпечнішим і найнадійнішим ?
     
  16. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Діти в авто

    Ми теж зараз вибираємо автокрісло (правда, від 2-х років). Прочитали багато інформації та відгуків і зупинились все-таки на Maxi-Cosi (воно надійне і, як на мене, найзручніше для дитини). Розглядали також Recaro та Romer, теж мають високі показники безпеки, але по ціні дорожчі.
     
  17. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Діти в авто

    а варіант Chicco Key 2-3 Ultrafix ви не розглядали?
     
  18. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Діти в авто

    Думали про крісло цієї фірми, але відгуки "не дуже" (пишуть, що не досить хороше кріплення і тканина синтетична).
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    а які крісла мають не синтетичну тканину?
     
  20. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Я щось геть не знайшла - може то в іншій темі.
    Але маю питання - в нашій машині ззаду посередині 2-х точковий ремінь безпеки - відповідно крісло нормально не зафіксуєш... Та й чимало машин не мають 3-х точкового ремня посередині - що тоді?