Діти в дорозі

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Borodinka, 4 Травень 2009.

  1. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    цього року, як їздили в Болгарію, то і туди, і назад зупинялися в Озерній на обід. решта зупинок: були довші (30-40 хв.), були коротші (до 20 хв.), але вже їли, що з собою мали або можна було докупити чай/каву, шоколад/печенька тощо на завпраках.
    як їздила в Чорногорію, то зупинки були чітко кожних 4 години, провідник робила нам чай/каву та й зупинялись виключно в місцях, де були заклади харчування.
     
    Останнє редагування: 3 Липень 2013
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Діти в дорозі

    залежить ще від туроператора, з яким їдете. Ми двічі їхали з одним київським туроператором- було "як книжка пише", а двічі їздили через "Міст тур" ( в той період вони співпрацювали з волинськими перевізниками), то водії теж зупинялися менше під приводом "доїхати скоріше". Через це деяким батькам з меншими дітками було не дуже зручно, бо старші спокійно витримували від зупинки до зупинки, а меншеньким і в туалет треба було частіше і батьки підходили до водіїв з проханням зробити зупинку. они то зупинялися, але теж не дуже радо і так теж "швиденько-швиденько"
     
  3. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    Чи можуть часті поїздки автобусом більше привчити 3-ох річну дитину до спокійного сидіння в кріслі? ( Дисциплінізувати чи як правильно висловитися?) :girl_in_dreams:
     
  4. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    туда і назад не було потреби ))), всі з собою файно заправились
    на заправках переважно купляли морозиво
    (просто уявіть, якщо 30-40 чол вийде в кафе щось замовляти, що готується, скільки часу в вас заберуть такі зупинки).
    мені здається, що в інтересах кожного доїхати чим швидше і випростати ніженьки))))
     
  5. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    О, мали ми з тим цілу історію. Як їхали назад, водії гнали досить швидко, перегнали 6 автобусів, що зекономило нам кілька годин на кордоні, але вже під'іжджаючи до кордону, дітки захотіли в туалет. Водії відмовились зупинятися, бо тоді б ці автобуси нас обігнали, але і свій туалет відкривати не захотіли, "годували" всіх відмазками: "ще 5 хв., ще 5 хв." (хоча в результаті десь 40 хв вийшло). Дві дівчинки років 10-12 стерпіли, а от хлопчик (7 р.) не зміг, так вже його живіт болів, то позичили йому горшок від малої дитинки. На щастя, кондиціонери добре працювали, то запаху не було.
    Я розумію водіїв в тому плані, що вони хотіли краще, щоб ми не стояли на кордоні, але в такому випадку потрібно було дозволити покористуватись їх туалетом.
    П.С. Минулого року їздила в Болгарію з болгарськими перевізниками, то вони в крайньому випадку пускали в туалет в автобусі. Але і болгари мали в інших питаннях свої мінуси
     
  6. Solomi

    Solomi New Member

  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    Ми тільки прилетіли до Ню Йорку. 9 годин в польоті. Оце думаю може придумають якісь дитячі sleeping pills, ну де ж у них стілки енергії?
     
  8. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    дівчата, в які ігри і як забавляєте діток 2р, які не дуже люблять їздити в машині?
    у нас от і машина є своя, а я ніяк не ризикну поїхати в Болгарію, бо мала дуже погано їздить в машині, хоча дуже би хотіла з"їздити. Розкажіть може в кого був такий досвід як ви їхали тих 24год?
     
  9. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Діти в дорозі

    О, і я...минулого року на цей планували, а тепер відпало, бо я скажуся в машині. Може хто шось порадить?
    Наша сусідка їздила з малим 2,3 роки, то казала шо в крісло його не садила, накидала йому ззаду іграшок гору і сухариків солених (!жах і жах) накупляла то він і сидів там, товкся, лазив туди-сюди. Але такий варіант мені не підходить, небезпечно то раз, сухариків ми таких не їмо то два, і оте товчіння по машині, я зійду з розуму, це три. Тому плачу я цього року за Болгарією голосно і гірко :girl_sad:
     
  10. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    Машиною ніхто не їде 24 год. Від румунського кордону 10 год . Як правило дорога займає максимум 16 год

    ---------- Додано в 01:16 ---------- Попередній допис був написаний в 01:12 ----------

    Виїжайте з дитинкою після вечері, о 8-9 вечора. Ніч дитина поспить а вже 3-4 години ви собі раду дасте, я впевнена.
     
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    В нас циганські діти :) прилетіли в п'ятницю в 11 вечора, в неділю майже цілий день в дорозі автомобілем, і от 6й день на пластовому таборі пташат, в наметах, в лісі під Канадою. Зміна часу (7 годин) пройшла за 3 дні
     
  12. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    всі кричали кругоми ЖАХ,ЖАХ...виявилось,що абсолютно не жах....в автобусі нам кращу їхалось 23 год,аніж інколи машиною 3 год...плюси на лице-муж відпочиває,а не в нервах і напружений,відповідно догляд за 2 дітьми лягає на обидвох батьків,а не тільки маму,дітям цікаво,бо автобусами вони не їздять, а ще можна походити по салону, подивитись мультики,знайти "друзів" серед пасажирів...ще нам пощастило,що автобус був напівпорожній,тому всі могли нормально влягтися...
    п.с. сподіваюсь,дорога назад буде така ж безтурботна і я не зміню своєї думки:girl_tender:
     
  13. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    Повірте, якщо б автобус був переповненим ( або попались пасажири- фрукти ) ви б теж кричали жах.
    Щиро бажаю вам з дітками легкої дороги додому!
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Діти в дорозі

    автобусами на великі відстані трохи поїздила. І абсолютно погоджуюся, що є різниця між тим, коли автобус заповнений наполовину і повним, забитим "під зав язку" автобусом. Я люблю подорожувати автомобілем чи автобусом Мене це не напрягає. Але коли їхали і в автобусі було зайнято 20 місць- це був рай, бо кожен пасажир мав змогу зайняти собі два місця, а усі діти узагалі на бамбетлях влаштували "палатку-лежанку" і бавилися там у свої ігри. Коли їдеш у повнючому автобусі, то з дітьми інколи справді та дорога здається безкінечною. Навіть якщо не трапляється і і пасажирів- фруктів. Одна дорога ( назад з моря) особливо запам яталася: коли було 30 серпня і автобус був забитий повністю ( ну ж бо перед самим початком навчального року). Третина пасажирів автобусу з моря поверталася застудженими і з кашлями-соплями і таблетками у дорозі. "Весело" було
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    в нас теж. машина-літак-машина... і далі десь просяться їхати.
     
  16. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    мабуть, так..але з нас чотирьо ложили тільки Марка..Любік спав 2 години за увесь час..сидячи..ми з чоловіком не спали взагалі..сиділи,роздивлялись,пильнували малого...подивимось,що буде назад-їдемо тим самим автобусом,тіж місця,ті ж водії...
     
  17. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    Чекае мене подорож :) поiзд, доба, з Сашунею. Поки що важко уявляю, як то буде. Поiзди люблю, наiздилась ними :)
    Переживаю за нiч трошки. Знаете, тиша, потяг стоiть на станцii. I тут рушае, а вагони починають битись один об один , i такий гул i шум... хвилююсь, щоб не злякався.
    Фух,йду дозбируватись в путь дорiжку :)
     
  18. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    Їздили з дітками в Крим на початку липня. Поїздом. Вік дітей 5 міс. і 4 роки. Туди - супер. Сіли в 9 ій ранку, трохи проїхали - обід, потім почалися довгі станції стояння, можна по перону пройтися. Меньша більше спала. Вечеря, сон, на ранок вже приїхали.
    А ось звідти... 17 година - тільки сіли, товклися до ночі вроді все нормально, ніч проспали і почався самий доооовгий і нудний день в дорозі, бо у Львів поїзд прибуває в 18. І вже і поспали, і побавилися, і всі мульти на планшеті по три рази, поки не сів, передивилися, і щоб ще такого з"їсти? І поспали всі, а день все не закінчується... Жах.
     
  19. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    скажіть ,що потрібно брати для дитина на море ,думаю купити жилет чи ще потрібний круг ? з медикаментів що ,іграшок ,сонцезахисні засоби,іграшки ?? може ще щось забула ,то напишіть ,що Ви брали ? , щоб не набирати того ,чого не потрібно ?:girl_wink:
     
  20. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Діти в дорозі

    гроші. щоб взяти з собою по мінімуму, а там купити те, що дійсно пригодиться.
    ніколи не беремо з собою "пісочні" причандали -місця займає. купляємо на місці(в дитини інтерес більший до нових іграшок) , в останній день лишаємо на пляжі, додому не волочимо.