Діти в дорозі

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Borodinka, 4 Травень 2009.

  1. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Прочитала про свідоцтво, 1,3 роки дитині, їдемо поїздом в Херсон, треба брати свідоцтво про народження?
     
  2. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    І ще поділіться досвідом, чим розважаєте дитину в дорозі? Що берете з їжі? Ми ще на ГВ, але думаю циці буде йому недостатньо, беру такі типу перекуси: палички, яблука, банан, соломка, печенько, щось спечу сама. Відбивні будуть і печене м'ясо, не знаю чи давати, з тим м'ясом же ж нічого не станеться, правда? Чи краще не давати? А що тоді давати ще?
     
  3. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Цього року плануємо їхати в червні на відпочинок автомобілем, відстань у дорозі - 1150 км. Дитині буде на той час повні 6 міс. Читала, що їдучи в автокріслі, необхідно щодвігодини зупинятись і робити таку собі "мінірозминку" для спинки дитини.
    Хоч дорога і непогана, рівна, багато автобаму, будемо десь посередині ночувати. Так от хотіла запитати щодо отих зупинок - якщо дитина спить чи навіть ні - дійсно треба такі часті зупинки?
    І ще - який візочок з собою на такий відпочинок найкраще взяти? Той, який вдома - ессо brano - досить габаритний і важкий. Може варто взяти щось легше напрокат? На що звернути увагу?
    Стільки питань різних маю, буду походу писати.
    дякую.
     
  4. jylanda

    jylanda занууууда

    Педіатр нам таки радила часті зупинки для малюка. Автолюлька має напівсидяче положення, це не дуже добре для такого маленького. Щодо візка, можливо ви можете взяти візок тростину в якого є лежаче положення. Ми в дорогу купили такий возик, малюку буде 4,5 місяці, в аеропорту, та й в дорозі такий возик зручніший, бо компактний і легкий.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Monopoliya
    Візок -тростину і ерго-рюкзак може згодитись
    (Щодо прокату напишіть мені в пп)
    Як дитя буде спати - то їдьте. Як не спить, то робіть зупинки - спинку розім'яти, підгузник міняти...
    Автокрісла теж є різні. Я маю Грако з базою. То воно дуууже лежаче робиться - зручно спати малечі
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. VERO

    VERO Well-Known Member

    Блін, ніяк не можу вибрати готель в Єгипті. Хотіла в Шарм. В більшості готелей, які підходять, гуляє-процвітає ротавірус. При тому, що готелі переважно не перевантажені, діти в школах... Тобто, дітей не так багато. Я в шоці. Знайома щойно прилетіла з Шарму. 2 діток з компанії підхопили це "щастя". Так і полетіли додому з температурою. Правда, лікували самі. Боялися, що по страховій госпіталізують і не відпустять до повернення.
    Вичитала, що з Жулян літає прямий чартер в Марса-Алам. ТО Феєрія. Літак-Макдуглас. Один раз в тиждень. АК, ТО, літак... не внушають довіри, а сам курорт подобається.
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2017
  7. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Дівчата, а мультиварку маленьку і блендер в літак нормально можна брати?:girl_crazy:
     
  8. jylanda

    jylanda занууууда

    Думаю що можна, але не в ручну поклажу, а в багаж. Ще залежить від компанії, але думаю, що більшість в кабіну не захочуть брати.
     
    • Подобається Подобається x 1