Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Panna Land, 7 Січень 2012.

  1. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    @silvia, няня, більше не знаю варіантів, але в мене вільний графік.
     
  2. Fast

    Fast Well-Known Member

    Чергуватись з чоловіком.
    А ви двоє не зі Львова? В якій кілометровій зоні бабці, діди, прабабці, сестри, брати, кузини, тітки, вуйки. Всіх можна задіяти
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Для мене це теж болюча тема. Ми обидвоє не львівські, хоча Львів давно вже наш дім. Бабусі-дідусі не в межах близької досяжності (хіба взагалі на тиждень давати моїй мамі дитину, вона може за нею доглядати, але тоді син не буде при нас, а за 70 км і бачити лиш у вихідний дитину, то для нас не варіант). Зараз пішов у садок на півдня (така група спеціальна не на повний день) і хворіє жахливо, тож тут знов таки не йде мова ні про яку мамину роботу, бо тиждень працювати,а два вдома, то начальникам не дуже буде до вподоби (на жаль, моїй подрузі саме тому відмовляли у роботі, через те, що немає підстраховки для ідентичної по віку дитини). Крім того, наш малий має деякі особливості харчування, мушу за тим слідкувати. Єдиний вихід - няня, але фінансово, то для нас не вигідно, бо, на жаль, не матиму високооплачуваної роботи, щоб оплачувати няню. Тобто тупик якийсь. Чоловік якраз навпаки наполягає, щоб була далі вдома, забезпечувала домашній затишок і виховання дитини, а мені щось не йметься. Хіба б знайти щось таке по душі, щоб приносили і самореалізацію, і додатковий дохід, але таке знайти важко. Поки тільки виходили тимчасові надоїдливі підробітки, але поки як є. Іншого виходу у нашій ситуації поки не знайшла, хіба, може, хтось поділиться власним досвідом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Такі роботи є. Залежить від Ваших вмінь і бажань. Знаючи іноземну можна бути фрілансером-перекладачем або копірайтером. В айті також багато вакансій для віддаленої роботи. А ще почитайте сусідню темку "Робота вдома" - мож якісь ідеї сподобаються! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    3 тижні? Це б мало бути щось серйозне.
    Найдовше сиділи дома це кілька днів. По черзі з чоловіком або нянею.
     
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

    кашель + соплі. сидимо, до зникнення симптомів.
     
  7. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Ми тільки з температурою сидимо. Потім діти стають старші- хворіють менше.
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    В Украïні можна йти в садок лише з довідкоб від лікаря, що дитина здорова. Лікар ïï не дає, поки не зникнуть симптоми. Тому мамам справді ті хвороби перебивать купу робочого часу.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    З вересня (за 4 місяці) була на лікарняному 4 рази, 5 раз вже написала за свій рахунок на кілька днів. А до декрету напевне 1 раз брала лк.. тепер працівник з мене кепський...