Дитина і тато.

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Ланочка, 10 Жовтень 2009.

?

тато моєї дитини

  1. найкращий! усе може! Іноді й робить усе. Сама вибирала!

    67,5%
  2. Хороший! Дає мені можливість самій усе залагоджувати. Сама вибирала.

    16,8%
  3. Сам - дитина. Але маю на кого нарікати. Сама вибирала...

    14,1%
  4. Не вибирала. Підсунули щось. Мучуся...

    1,6%
  1. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    о, пригадалося мені. в нас теж мама і татусьо :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  2. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    мій так само сказав - тепер для мене на першому плані в житті тільки доня. а тоді вже ти.
    знов привід для ревнощів. ех, треба викорінювати той свій егоїзм.
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    В нас те саме - більше Яня любить татка. Їдемо раз на Орлика в поліклініку, проїжджаємо мимо церкви - Янька як розреветься: хочу до тааааааааатка!!! Тааааааааааатко!!! Ледве заспокоїли мавпаську. Причому таке траплялося 2 рази: їдемо знову, проїжджаємо біля тої ж церкви, і знову: хочу до тааааааааатка!!! Тааааааааааатко!!! Коли зуби лікували, теж за татком плакала:girl_crazy:. Коли йдемо по вулиці і зустрічаємо татка, як тільки побачить, біжить до нього і на руки вилазить, дає поцьомкати себе. А як мама з роботи приходить, то нема того:girl_sad:. Так і каже: хто тобі дозволив мене цьомати?:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 19
  4. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    В мене жодного разу не виникало ні почуття образи ні ревнощів. Просто думаю може я щось не так роблю. Може надто тисну вихованням. А татко, переважно, щоб лише побавитися.

    А в нас це слово виговорює з якимось придихом , захватом таааатю :rolleyes:sad:саме татю, а не тату, то він ще просто малий)
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Я спеціально всю виховну частину беру на себе (насварити, покричати, повчити). А з татком тільки забави. Я і хочу, щоб дитина дууууууже любила татка.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Моя коли була менша також більше татала, чи вдень, чи вночі. Тато її бачив рідше, більше дозволяв, з татом можна показитися, не те, що з флегматичною мамою. :) Скажу чесно, було трошки образливо, але з часом (десь до трьох років) ситуація змінилась, зараз вона абсолютно однаково до нас обох (ну хіба що тато накричить за яку-небудь шкоду, тоді з ревом кидається "маааааамаааа", і навпаки). З мамою тепер більше спільного: ляльці лашку пошити, пластилінову їжу зварити і т.п. Цілуватися-обійматися біжить як до мами, так і до тата, з бабами-дідами вже важче.
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    В нас те саме. Але я не спеціально беру на себе виховну частину, просто так якось само виходить:girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Любов до тата

    А в мене така от зараз розважалка.
    Питаю малого "де тато?"
    тато поруч стоїть.
    Малий на нього не реагує, просить мене, щоб на ручки взяла. Я беру, а він до фотки, що на стіні,тягнеться, пальчиком на ній на татка показує і каже "тата":)
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Dolma

    Dolma Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Чесне слово - заздрю! Мені б аби трохи цього щастя... Тато приходить з роботи - мала навіть подивитись на нього не хоче, вже не кажучи про бавитись, їсти й т.д., а особливо митись й спати! І це при тому, що він з нею багато возився, допомагав мені з дитиною у всьому. Лише коли мене немає, то мала "надає йому повноваження" мами.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Мене дуже зворушує Меласине ставлення до татка! Це ще з животика- він ніяк не міг відчути як вона рухалась, бо як тільки клав руки на живіт- дівчинка затихала. Спочатку чоловік казав, що вона його мабуть боїться, але ще першого дня в пологовому, коли малеча плакала, він поклав на неї свої руки і вона відразу ж заспокоїлась! Мені сльози тоді найшли.
    а зараз, коли татко приходить з роботи, малеча навіть рук йому помити не дає. Він з нею і роззувається і руки миє і їсть.
    В мене зовсім нема ревнощів до цього. Наш татко заслужив такого ставлення і мені здається, що це дуже гарно, коли дівчинка є такою татковою донечкою!
    Малявка іноді навіть мені не дозволяє чоловіка цьомати. Приходить і розбороняє нас, вискакує йому на руки, обвиває рученятами і цьомає, тільки після того мені можна до них підійти і тоді вона підставляє голівку для цьомків нам по черзі і то так разів 4-5 кожному:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    а у нас навпаки..чоловік мене цілує,а вона забирає його руки і вилазить мені на руки і так тишком на нього поглядає:)

    а так,то цілий день ходить,каже "тату,тату",шукає його а потім каже "тато бррр"(тато поїхав на роботу),а коли він приходить-зразу показує йому іграшки,несе всьо,дуже рада його бачити.а бувають дні,коли він приходить,а Софійка не реагує,"мамає" далі.залежить від її настрою мабуть
     
  12. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    А моя річна Ліля, коли я її цьомаю їдучи на роботу, заставляє мене ще цьомати всіх хто залишився у хаті....інакше не відпустить.І ще каже "буть цема".
     
  13. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Ми теж стикнулися з ревність синочка. На його оочах чоловік не може мене поцьомати , бо тут же біжить і сам мене обнімає. Інколи наші тато бісяться...але після того каже : от буде доця , буде мене цьомкати :)
     
  14. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Так приємно читати, що у багатьох сім*ях діти "упадають" за татом! А ось у мене протилежна ситуація! Чоловік не знаходить спільної мови з дітьми, точніше із сином. Не знаю, чи то від небажання попрацювати над собою, чи то від перевтоми, чи то від банального браку виховання в його сім*ї, але він не має спільних інтересів з сином. Синові вже майже 9 років, але він не знає, що то таке: пограти з татом в футбол, чи поговорити про машини, чи про рибалку, чи подуріти.:sad: Він чує лише крик від тата, принеси-подай і постійне звинувачення в тому, що він ображає меншу сестру. Мене страшенно дратує таке ставлення чоловіка до сина і найгірше те, що до нього не доходить, що він неправий! Що робити у таких випадках, щоб навчити чоловіка дарувати любов дитині і виховати любов сина до тата? Мені стає страшно за майбутнє, що син не буде знаходити взагалі спільної мови з татом, але ж він повинен брати з когось приклад! Що зробити, щоб проявилась та любов?! Найбільшим шоком для мене було, коли син сварився з сестричкою, а вона каже:"Я скажу татові і він прийде і......", на що їй малий відповів:"Що тато, ти що не бачиш, що ми татові так потрбні!...":girl_sad: Це був шок! При тому, що я ніколи в присутності дітей не говорила подібного!
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    ото принцеска у нас росте, вона мусить бути по середині, коли ми ввечері в ліжку вже лежимо, шоб пильнувати нашу до себе увагу, і шоб десь там часом татко маму не обняв або шо, бо вона ж основна:girl_haha: і то так смішно - аж пихтить так перелазить через нас як її в ліжечко, яке в притул до нашого без поручнів стоїть посадити, і взагалі, поки не заснула, то ти мама знай, то мій тато і фсьо:girl_spruce_up:
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    а мій Сашко останнім часом каже мені, що він любить тільки тата і бабусю, а мене ні.....Я йому кажу, що все одно його сильно-сильно люблю, а він мені :"Не любиш, ти мене не любиш!"....І що то робити?.......І бавлюсь зним після роботи, і як спати хоче, то тільки мене все кличе, а каже, що не любить :sad:(((
     
  17. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Ото і у нас те саме, я вже десь тут на форумі згадувала, то була відповідь, що це не здорово. Тим більше у нас поповнення планується. Переймаюся, як все далі буде розвиватися. Софійка певне братика/сестричку вижене на підлогу:sad:А ви як вважаєте?
     
  18. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    відчув,що саме це речення є вашою слабинкою :) і допомагає йому гарненько вами маніпулювати :)
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Любов до тата

    Оскільки вам ніхто не відповів, то я відпишу тоді.
    Ми якраз із чоловіком дивимося серії розмов із сімейним психологом. Надзвичайно розумна жінка, має чудовий стиль. Вам би було цікаво послухати розмову про "маминих синів та татових донечок".
    Найчастіше не знаходять спільної мови зі синами саме вихованці сильних мамів, котрі відсторонили батька від виховання. І тут найгірше, що може бути, це невміння вашого сина спілкуватися зі своїми синами у майбутньому. І на спілкування з протилежною та своєю статтю це дуже впливає. Не хочу тут розписуватися, але я би радила вам стягнути ту серію й подивитися. Одна проблема: неможливо допомогти людині, яка не визнає свою хворобу чи проблему. Ви дуже правильно бачите проблему та можливі наслідки, але як чоловікові то пояснити?
     
  20. TanyaB

    TanyaB New Member

    Відповідь: Любов до тата

    Я вас розумію ,в мене така сама ситуація тільки в мене дочка.