Дитина і тато.

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Ланочка, 10 Жовтень 2009.

?

тато моєї дитини

  1. найкращий! усе може! Іноді й робить усе. Сама вибирала!

    67,5%
  2. Хороший! Дає мені можливість самій усе залагоджувати. Сама вибирала.

    16,8%
  3. Сам - дитина. Але маю на кого нарікати. Сама вибирала...

    14,1%
  4. Не вибирала. Підсунули щось. Мучуся...

    1,6%
  1. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    А в нас до доньки (вона менша) говорить ще гарно,а до сина спокійно говорити не може, лише кричить без розбору!
     
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    MADLENKA, в мене та сама ситуація. Ваш чоловік такий, як мій тато. І така ситуація, а з нею - страх і неприязнь супроводжували мене все моє дитинство і супроводжують тепер. Я реально забула, коли чула від тата навіть не добре, а просто спокійним тоном сказане слово на свою адресу. Що б я не зробила - все не так. Що б я не сказала - все недоречно. В дитинстві слово "тато" стійко асоціювалося в мене зі словами "налуплю" і "получиш". Фізичні покарання були в нас у порядку речей, і навіть вже ставши дорослою, я отримала держаком швабри по кістці зап"ястя, бо щось не те сказала. Я не знаю, що вам порадити у вашій ситуації, адже вирішувати тільки вам. Скажу тільки те, що дитині від такого ставлення дуже боляче, їй хочеться, щоб це нарешті припинилося, щоб її хтось захистив...
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Любов до тата

    Проблема за тим, що якщо взяти дитину під своє жіноче крило, то виросте такий самий чоловік, який не вмітиме спілкуватися з чоловічою статтю, а це проблема, якщо він краще розумітиме жінок, ніж чоловіків.
     
  4. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Дякую за пораду, Лілю, і погоджуся з Вами, що неможливо довести людині, що у неї проблема, коли вона нічого не чує і не хоче чути! Я вже не раз говорила з чоловіком на цю тему, а він у відповідь "наїжджає" на мене, що я теж сварюся на дітей і себе не бачу в тому. Так, я сварю, але тоді, коли винуваті дійсно двоє і сварю того, хто винуватий, а не тільки сина за те що він "старший". Я настільки душевно втомилась від тої ситуації, що просто не вистарчає вже сили на боротьбу.:sad:

    ---------- Додано в 16:01 ---------- Попередній допис був написаний в 15:48 ----------

    Знаєте, я це розумію і підтримую сина,як можу. Майже кожного дня ловлю себе на думці, що хочу жити сама з дітьми. Знаю, що буде важко, проте спокійно на душі... Але, був період, що чоловік жив окремо і малий часто питався, "коли нарешті тато приїде?" . Тато приїхав і почалося таке життя... Не знаю, мені самій важко вирішити, що краще для дітей, чесно... я зайшла в глухий кут...
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Запросіть чоловіка до перегляду тих розмов. Стиль дуже хороший, ненав'язливий, не повчальний (ніби, хоча насправді дуже повчальний). Ми слухаємо з великим задоволенням і цікавістю. Багато в чому себе побачили, працюємо тепер над тим, аби шкідливі звички викорінювати. Я колись теж на малого зривалася іноді, а тепер якийсь такий спокій до нього і він слухає зовсім інакше. Ну бо дійсно дитина не винна в зовнішніх обставинах, через які ми й зриваємося в принципі.

    Найбільше мене вразило в тих розмовах те, що дорослі та суспільство загалом говорять дитині "не живи". Іноді зовсім не маючи того на увазі. Тільки діти читають підтекст, навіть якщо ми його не вкладали.
    Наприклад, кажучи, що "коли ти народився, я не спала, не їла, ледве притомна ходила, аби лиш тебе доглянути, нагодувати..." Ми таким чином хочемо показати свою любов і турботу, а дитина читає "твоє народження мене майже вбило", тобто "краще би ти не народжувався".
    Я й раніше знала, що треба бути обережним у словах із дітьми, але тепер ще більше пильную, що кажу, аби мої слова були прямими без негативного для дитину підтексту, бо ті чуда маленькі такі прості та наївні, так легко їх зранити...

    Мадленко, спробуйте своїм прикладом. Спробуйте бути дуже спокійною. Сварити теж тихо. І чоловікові так само зауваження пошепки й лагідно. Може, якраз подіє, бо йому головне побачити контраст, відчути, що його поведінка неприродня. З дітьми вдасться легко, бо вони на маму дуже чутливі, а принцип "говорити пошепки, аби вони перестали кричати" з ними діє безвідмовно. Я чим тихіше прошу зробити щось, чого він робити не хоче, тим швидше йде робити. Парадокс, але дієвий. Спостерігаю й кожного разу дивуюся. Успіху вам і терпеливості!

    Для дітей завжди краще, коли тато з ними. Так їхній світ цілісний. Навіть якщо тато "поганий". Він усе одно тато. Так що тут відповідь однозначна. То вже коли підростуть - будуть аналізувати, а зараз - що би не думали й не казали, не буде тата - їм буде зле. Психологія така в дітей. Їм треба обох: і тата, і мами.
     
  6. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Любов до тата

    Я теж довгий час думала, що чоловік не достатньо часу проводить із сином, не вміє зацікавити його якоюсь грою, переживала що немає між ними порозуміння...Насправді (буду говорити про свій випадок) я забагато хотіла від свого чоловіка, просто в нього (як і у всіх нас) буває настрій, що вони "товчуться" цілий вечір, і футбол ганяють, і малюють, і спавають, і танцюють, і вірші розказують і т.п. а деколи просто після роботи немає в нього сили на такий активний відпочинок. Тепер я не натішуся їхніми стосунками, вони гарні друзі, коли вони двоє, то я стараюсь "не лізти" в їхню чоловічу компанію, не підказую чим займатись, не лізу з порадами до чоловіка стосовно виховання сина (звичайно делікатно буває щось натякну) тато - це те саме що мама, вони теж відчувають настрій своїх дітей, розуміють їх. Незнаю саме глибинну відносин між татами і дітьма у Ваших випадках, а в моєму - проблема була не в тому що чоловік не вмів знайти спільної мови з сином (бо спільної мови як виявилось не було з мого погляду, а насправді вона була і є) а проблема була в мені - однозначно, я забагато "пхала" свого носика, звичайно з добрих помислів, але таки "пхала", підказувала що їм бавитись, що робити, а як виявилось це було лишнім. І тепер в нас все супер, стосунки між татом і дитиною дуже хороші, теплі, малий весь час коли чоловік на роботі, то стоїть біля балкону, кличе татка додому, коли чоловік дзвонить з роботи Данилко просить швидше приходити додому, скучає за татом, вважаю це добрим признаком. Бажаю щоб у Ваших сім"ях була злагода.
    В мене таке було аналогічно, тільки замість бабусі, в нас №1 - дідо. Є люди котрі свою любов швидше докажуть аніж покажуть, а я досить часто говорю малому, що я його сильно люблю, і питаю його :"а ти маму любиш?" і він теж відповідав, що ні. Інколи після таких слів не те що плакати хотілося, а просто вити:sad:...але до мене швидко дійшло, що він просто дразниться. Я спробувала кілька днів просто говорити як я його сильно люблю, обіймати але не питаю в нього про любов, і знаєте... він сам мене почав обіймати, казати що я хороша, і що він мене любить. Думаю що у Вашому випадку - (звичайно він Вас любить) просто маніпулює Вашими почуттями, відчуває що це Ваша слабинка, що для Вас це боляче, спробуйте кілька днів не питати, і побачите, що він сам проявить до Вас любов і ніжність.
     
  7. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Мої стосунки з татом завжди були напруженими, тато любив випити, сварився з мамою, бабцею, і нам з братом діставалось. В чоловіка ситуація була ще гірша - його тато піднімав руку на маму, а Андрій завжди її захищав і йому діставалось. Та коли його тато помер, я вперше в житті побачила як мій чоловік плаче. Зараз згадує про тата тільки хороше.
    В нашого сина з чоловіком прекрасні стосунки. Він буває поблажливіший до Артемка, ніж я. А як гарно вони бавляться, чи вчаться разом! Я завжди хвилювалась щодо цього, бо Андрій має трохи жорсткий характер, але тепер не намилуюсь на своїх мужчин.
     
  8. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Любов до тата

    КОли народилася донечка, питала чоловіка:"які вони, батьківські почуття?". То він казав, що поки що вони розмиті і нечіткі, а от коли скаже перші слова, то йому буде чіткіше зрозуміло.
    Доня сказала:"тятя"(тато). Чоловік був на 7 небі!!!
    Я ж його навчила у всьому мені помагати і він знає, що то не лише мій обов"язок - догляд і спілкування з "малявкою". ВІн зараз у відпуску. Вони у мене нерозлийвода! Боже, в такі моменти хочеться плакати від щастя!!!!!Мені надзвичайно приємно, адже я виросла без тата і мені понад усе хотілося, щоб моя донечка мала СПРАВЖНЬОГО БАТЬКА!
    Поки що йому це вдається - тим можу пишатися!!!
     
  9. l_treasure

    l_treasure Member

    Відповідь: Любов до тата

    Ото читаю про різні життєві ситуації і розумію, яка я щаслива і який в мене хороший чоловік Відразу після народження нашого скарбенятка чоловікові було важко сприйняти свою роль, незважаючи на те, що мася була дуже очікуваною. Він тішився дитиною, але хотів, щоб в побуті практично нічого не мінялось. Не розумів усю необхідність тих змін. З масіком бавився, купав, міняв памперси, брав на руки, але якось так..........:girl_in_dreams:(не можу підібрати точний опис)- ну завжди треба було казати ЩО робити. А як мася почала підростати, то все більше зявлявся отой вогник щасливий в очах, гордість, що то його дочка і що в нас не син. Зараз ми дорослі(нам 1,5 роки) і приходячи з роботи чоловік в першу чергу біжить до масі, так тішиться коли малеча татає(хоча і був період виключного маманя:d7:). І деколи, так щоб ніхто не чув, чоловік каже, що багато пропустив в немовлячому віці і з другою лялькою буде поводити себе інаше.:girl_claping:. І тоді вся моя втома і злість на побут зникає і я розумію, що життя прекрасне
     
  10. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Любов до тата

    Думаю, що той вогник про який Ви розповідаєте в нього був би і тоді коли б в нього був би і синочок а не донечка ;):girl_wink:, оцей щасливий блиск у очах не залежить від статі дитинки а від того що взагалі ця кровинка у вас є :girl_cool: (це я вам говорю як мама синочка:girl_tender:)
     
  11. triel

    triel New Member

    Відповідь: Любов до тата

    Впізнаю себе в ваших словах. Дуже хотів сина, думав що дочку нетак буду любити, народилась дочка і все вийшло наоборот, дуже люблю її цілувати, лягати біля неї коли вона спить і гратись з нею.
     
  12. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Коли моєму було 1.5 - 2роки. Я часто іздила у відрядження (через тиждень). Коли приіжала, то малий мене татом називав :) ледве перевчили.
     
  13. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Наш тато зараз у відрядженні. На перший погляд діти ніби не помічають, що його немає, все йде, як завжди - школа, дім, уроки, ігри, казка на сон...От тільки то тато завозить їх зранку до школи, дивиться з ними ввечері передачі із циклу "Як це працює", читає їм казочку і коли дзвонить мобільний, то вони, як торнадо женуть, змітаючи все на шляху, щоб принести мені трубку і стоять "в черзі", щоб з татусем поговорити. А якщо подзвонить Терезі на її номер, то це безмежна радість!
    Марчику всього лиш 4,5 міс. але коли чує голос тата з телефону - починає голосно сміятись.
    Тато у нас досить суворий, часом навіть занадто(на мою думку, хоча сама я ще та Баба-Яга, якщо мене підвести, довести і вивести), але дітей він дуже любить і добре знає їхні інтереси, вподобання, особливості характеру(хоч часом навмисне на них не зважає у лише йому одному відомих виховних цілях :) ), він приймає участь у їхньому житті з перших днів. І однаково трепетно відноситься, як до донечок, так і до сина.
    Це зігріває моє серце.
     
  14. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Я теж виросла без тата і страшенно тішуся, що доця дуже любить свого! Чоловік теж в ній "душі не чає":) Вони разом бавляться, дивляться мультики, гуляють. А, коли я часом сварюся на Діанку, то вона втікає жалітися тільки до татка (хоча, поки ми на роботі, за нею доглядає свекруха):)
     
  15. l_treasure

    l_treasure Member

    Відповідь: Любов до тата

    :girl_claping: Точно. Коли наш тато поїхав у відрядження, то я тільки один раз попробувала поспілкуватись з чоловіком по скайпу з відео. Так мала таку істерику закатала, коли я виключила, що просто жах. Більше ми при малій не спілкувались. :d7:А коли татко приїхав в 5 ранку, то спеціально ходив голосно, щоб малу розбудити
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Любов до тата

    Он так і в нас було коли тато наш поїхали на два місяці в Україну. Як тільки він приїхав додому через два місяці хоч всі мої домашні були проти діти кинулись на нього і всім розказували що їх татко повернувся.
    Вони і зараз дуже з ним бавляться і його дуже люблять. Він у нас тримає дисципліну з якою я не завжди погоджуюсь, але як послушна жона все виконую.
     
  17. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Любов до тата

    В вихованні наших донечок татко відіграє ВАЖЛИВУ РОЛЬ! Коли Настуня була маленька то крім татка вона нікого не хотіла.. татко годує,татко читає книжку,з татком бавиться,поки його нема то можливо,а коли він був в полі зору мене наче не було(для неї)...Спочатку мені навіть було образно,а він падав від утоми.. та минулось...з Златкою по іншому.. вона теж його страшенно любить..радіє коли чує звук ключів в дверях.. та мама їй теж важлива,на вулиці вона йде лише з мамою за ручку,нести на ручках теж має мама.:girl_dance:..Проте в неї бувають хвилинки жалю.. побачила татка на фото і довго плакала не могла заспокоїтись..бо "ТАТА-МА"(татка-нема)...
    ... Наш татко для донечок найкращий,найтерплячіший,найдобріший.. друзі жартують,що у нашій парі Я-виконую роль татка,а він-мамусі....:girl_in_dreams:
     
  18. носик

    носик New Member

    Відповідь: Любов до тата

    Вікуся також свого тата любить. Макс на порозі і мала біжить і рветься до нього на руки. а як не пускаю, то каже"тя-тя".
    і тут нічого не поробиш.
    от з татом зараз заснули в обнімку і сплять мило.:girl_in_love:
    разом барбі розібрали (вона без ніг)....
    і печенька-чай тільки -Тато.
    Вікуська мучить Макса, так як не даю їй я. все дозволяє їй..
    ось така у мене "татова доця"
     
  19. Neitiri

    Neitiri New Member

    Відповідь: Любов до тата

    Сьогодні коли вечеряли, таткова фотографія вечеряла з нами:D, бо поїхав до Києва по справах, то ппц. Для нашої доці тато то "світ у віконці", ніби я монстр... Але у них найтепліші відносини, і вона його обожнює.. Як і він її. Мені трішки обраливо (я сувора, я виховую), але доціна любов до татка татка зворушлива
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Роман теж татофанат:connie_pull-pigtail:connie_pull-pigtail:connie_pull-pigtail
    Правда десь дуже глибоко в душі мене трошки задіває..Адже я і часу більше провожу з ним, і бавлюсь не гірше за татка, а коли треба бігти до когось, як нас обох не було, то однозначно - тато! До мене хіба, щоб вклала, або коли цицю хоче...