Дитина і тато.

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Ланочка, 10 Жовтень 2009.

?

тато моєї дитини

  1. найкращий! усе може! Іноді й робить усе. Сама вибирала!

    67,5%
  2. Хороший! Дає мені можливість самій усе залагоджувати. Сама вибирала.

    16,8%
  3. Сам - дитина. Але маю на кого нарікати. Сама вибирала...

    14,1%
  4. Не вибирала. Підсунули щось. Мучуся...

    1,6%
  1. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    А я була б щаслива якби мій малий так фанатично тата любив. Але дитині зі мною цікавіше бо він займається зі мною хатніми справами. А чоловік від всього відгороджує. Малий побавиться з татом трохи і вже до мене на кухню мчиться. Я вже до чоловіка сміюся "ти казав, що дитина після півтора року стає повністю татова ( так в його друга було), а нашому вже півтора минуло і някого прогресу. Ніпарядок".
     
  2. Nivea

    Nivea New Member

    Відповідь: Любов до тата

    В нас така сама історія доця за татком. Татко прийде попідкидає її, полюляє на руцях, зірочку з неба достане, щоб догодити своїй доці. Хоч Оленочці 6-років. Доця за татком, а синулька за мамою:girl_claping:
     
  3. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Любов до тата

    Знов буду хвалити нашого татка;)
    У мене аж щось завмирає, як я бачу, що вони разом і бавляться, і їдять, і сплять, і все-все!
    У мене такого не було татка! Як добре, що моя Діанка має такого супер-татка!!!!
    Він у мене права рука - можу їх удвох лишати хоч на весь день!! А як любляться:girl_claping:Нераз, проситься на руки, коли ми є двоє дома, то коли я беру, вна хоче до тата;)
    А вчора, якраз один з небагатьох вечорів, коли ми були вдвох дома, то бавилися всі разом! Тільки тато відійде - зразу біжить за ним, бере за руку і веде назад, обнімає, тулиться-любиться! Тато укладає наніч, тато годує обідом (як є) - одним словом, незамінний:girl_cool:
    Вони в мене ідеальні!!!Хай так буде завжди:girl_claping::girl_flirt:
     
  4. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: Любов до тата

    :girl_tender::girl_tender: ой татка мала так любить-ляже біля нього-виціловує. Бавиться, читає, вчиться з ним. Дуріють разом-хату перевертають. Татко всі захцянки виконує!!!!Але як щось знайти потрібно, помити руки, дати пити, :girl_devil:соплі витерти навіть тоді, коли тато поряд сидить - то тільки мама кличе. Чого так?
     
  5. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Любов до тата

    Бо татко, як би з ним добре не було, ніколи не замінить мами. А з татом дитина проводить менше часу ніж з мамою, от і хоче компенсувати втрачений час. В нас доця теж любить бавитись більше з татом, а мама з того користується, має більше часу для себе :)
     
  6. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Любов до тата

    ой,так люблю читати такі речі!!!!!:girl_tender:побільше таких сімей!!!!!!:girl_yes2:

    Дай вам Боже!!!!!!!!!!:girl_tender:
     
  7. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Любов до тата

    У нас навіть таким тато завідує - так якось повелося;)...
    Кожна сім"я індивідуальна!
    До слова, як чоловік дома, то Діанка навіть памперс несе таткові, щоб поміняти, ще й нервується, коли я беруся;) Йому плюс, бо він того навчений змалку!
     
  8. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Любов до тата

    У нас навпаки. Сину 5 років. Мама має цілий день бути з ним. А татові гнівно каже "зникни" (сама не знаю де він того набрався, бо я так точно не говорю), щоб не заважав проводити час з мамою - конкуренція. А я б так хотіла, щоб був баланс у стосунках, і трохи спокою мені б також не завадило...
     
  9. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Любов до тата

    В мене доня аж мліє...за татком... Як тільки чує звук замка (він вставляє ключі в замок -Вона зразу: "МАМА-ТАТА!!!! і радіє.. скаче!!!!
    Вони чудово бавляться.. Все робить татко !Гам-годує!
    О-па (носить на гаргошках)!
    Бах-копати мячик!
    Передягаює..
    Мий-мий- знову тата... спати зі мною.. та таткові треба дати цьом і па-па!!!!!!!!!!!!!!:girl_yes2:
    Так мило за ними спостерігати....Навііть знайомі кажуть ,що в нашій парі татко-мама;а я -татко!!!!!:girl_wink:
     
  10. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Любов до тата

    У нас те саме. Тільки кричить "Тя-Тя". Синочок татка гладить по головці, заставляє бавитись з ним. Я теж отримую море задоволення від такої гармонійною любові.:girl_in_love:
     
  11. Soneliya

    Soneliya New Member

    Відповідь: Любов до тата

    І в нас схожа ситуація. Синочок татків і все тут. Мама найкраща протягом дня, ходить хвостиком за мамою, а коли відкриває двері татко вісля роботи, то вся увага татусеві.:girl_tender:
     
  12. man

    man New Member

    Відповідь: Любов до тата

    Наша донечка також дуже любить татка. Проводжає на роботу, зустрічає з роботи, цілуючи в щічку, але водночас і маму теж, а потім мама має поцілувати татка. ось такий ланцюжок :) Загалом, бачу, що дівчатка чомусь більше люблять татусів, а хлопчики матерів. Мабуть, це уже спрацьовує якась генетика :)
     
  13. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    А в нас зовсім протилежна ситуація - дитина реагує на татка, м'яко кажучи, дивно.... Тато в нас багато працює. бачимо його тільки ввечері та в неділю. І в той час дитину, як підмінюють. Донечка вередує, до тата іде з тяжкою бідою, погано засинає, постійно плачі та гістерики....Вперше я аобачила різницю в її поведінці в пів року, коли провела 2 тижні на селі в батьків (чоловік лишився у Львові). Дитина була золотою! Тільки повернулись до Львова - знову те саме, вдень-файна, вечір та неділя - жах...Я спершу думала, що в селі вона натомиться більше - гусочки-курочки-корівки, цілий день на свіжому повітрі - потім спить файно. Але тепер помічаю, що. коли тато затримується на роботі. якесь день-народження, чи поїде у відрядження, то і Львові вечір з дитиною не вечір, а казка... І це при тому, що тато її обожнює, що інші діти в родині без розуму від нього, що він з самого початку хотів доню, а я сина!!!!!!!(зараз, звичайно моя думка змінилась:girl_smile:).... Чоловік мій і до мене ставиться прекрасно, може дитина ревнує мене до нього?...Бо то мамина донечка ще та!...Іншого пояснення не знаходжу. Серце стискається, коли бачу, як він хоче взяти її на руки, пригорнути, а вона видирається, як дике кошеня...:girl_cray: Що це може бути???
     
  14. miraclen

    miraclen New Member

    Відповідь: Любов до тата

    В мене синок зранку мене піднімає,щоб я дала татові їсти.Чоловік іде на роботу і починаються цілушкіни синочка,маму і закази,що привести після роботи(цукорки,машинку і т.д)Дуже любе тата бо він як приходе з роботи завжди бавиться з малим і ложить спати.:girl_in_love:
     
  15. Achat

    Achat New Member

    Відповідь: Любов до тата

    І вмене малий так був за чоловік, що торба, даже я попу немала права йому підтерти, але тепер вже попустивіся.
    Навпаки більше мені здається, що за мною
     
  16. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    в нас коли татко вдома, то мами також не потрібно малечі, все татко, годує, миє, бавиться. Дуже за ним сумує, коли він на роботі, постійні питання, коли татко приїде з роботи? і т.д..., вона в нас татова мишка і все) навіть на анг.мові навчилась татові говорити, що вона його мишка)
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Любов до тата

    У нас також просто несамовита любов до татака.
    Вранці моє маля, яке ще взагалі мало що говорить каже: "а тата де?" і дуже уважно розглядає місце, де спить його тато.
    А от коли татко приходить з роботи і малий ще не спить, то просто падає йому в обійми і тоді таким гордовитим поглядом дивиться на мене.
    І саме головне перше слово мого синочка було саме "тата".
     
  18. puma

    puma Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    А у нас старша татова, а молодша мамина. Ми жартома їх нзиваємо дідова дочка і бабина дочка))).
     
  19. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Те саме з моєю зіронькою :)
    Зранку вилазить з свого ліжечка і летить до татка, обнімає, цілую, "я тебе люблю"...Про маму зранку вперше згадує коли треба кашу, тоді вже й будласочка і мамуся і т.д.
     
  20. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Любов до тата

    а в нас такий прикол , чоловік приходить з роботи і все , дитя татове , правда мама має бути на виду , а чужі люди пхаються кажуть " о , ваша дитина більше тата любить ніж вас" гррррррррр:girl_cray: вони не знають шо ми з малим за цілий день так вимучуємось одне від одного шо потрібна заміна )