Дитина і тато.

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Ланочка, 10 Жовтень 2009.

?

тато моєї дитини

  1. найкращий! усе може! Іноді й робить усе. Сама вибирала!

    67,5%
  2. Хороший! Дає мені можливість самій усе залагоджувати. Сама вибирала.

    16,8%
  3. Сам - дитина. Але маю на кого нарікати. Сама вибирала...

    14,1%
  4. Не вибирала. Підсунули щось. Мучуся...

    1,6%
  1. Lamiya

    Lamiya Active Member

    Відповідь: Любов до тата

    В мене дитина до року тата практично не признавала. Було що поїдемо на тиждень до баби, то потім дитина на тата плакала і кричала. Навіть тато вимовляти навчилися пізно - десь біля 1,5 року. Зате зараз ситуація вже трохи інша - гуляємо, граємося з татком.
     
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    в нас в сім*ї нема такого що тільки з мамою чи тільки з татом. мама для того щоб пожаліти в разі чого, щоб покапризувати їй, щоб випросити смакоту якусь, щоб книжечку почитати чи віршики порозказувати. а тато вже для інших справ. тут і конструктори, і стрілялки різні з біганням по хаті, і купання разом. а якщо тато пообіцяє взяти за кермо в машині то взагалі...
    раніше було інакше, майже весь час я розважала малого, не знаю чому так. в мене таке враження що чоловік почав цікавитись забавками з Сашком коли той вже трішки виріс, став свідомішим того що він робить. до того я дуже переживала що чоловік ним не займається, ми навіть сварились на рахунок того. тепер ніби все ок. деколи як вони бавляться, а я приходжу і питаю що до чого то Сашко каже: мам, в нас тут чоловічі справи, йди до баби! я і таки дуже тішуся з того.
    раніше лідерські позиції займав дідусь, але як його не стало то тепер татко мусит вчити малого всім чоловічим справам.
     
  3. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    я можу сказати, що у мене татозалежна дитина... він в мене просто гине за чоловіком, мами ніколи не треба, лише тато... ну хіба, коли тато насварить, то йде до мене жалітись)))) він вночі проситься на горщик лише до чоловіка, мені навіть встати з ліжка не дозволяє, ввечері накриває його лише тато... якщо я намагаюсь встати з ліжка, то зразу командним голосом - мама ляж! і попробуй не лягти, кричить зразу мама ляж, то так смішно... я завжди дуже тішилась, що малий так сильно любить чоловіка, коли його нема - весь час про нього згадує, скучає.... зі мною такого не буває, але я через це не сумую!!! тому, що дитина дуже любить свого ТАТА, це ідеально... у мене так не було, а навіть цілком протилежне....
     
  4. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Любов до тата

    я нині кажу доці "Скажи мама", а вона "Тятя".. і так вже декілька днів.. любить татка..

    а як тільки чує дзвінок в двері одразу "тятя" і все.. і так розчаровується, коли приходить хтось інший, зразу згасає вогник в очках..

    але коли плаче то "мама", і коли спить то теж я маю бути поруч.. інакше не буде спати..
     
  5. dasha

    dasha Well-Known Member

    Дитятко на тата

    Давно думала, чи є наші чоловіки свідомо відповідальні до виховання і догляду за нашими дітьми. Ми пишемо, що боїмося залишати дитину мамі і свекрусі, бо вони щось можуть вчудити, а як нарахунок татів?
    Фраза тата до двохрічного сина в ларьку на днях "які чіпсики, тобі купити, з крабами чи сиром?" ( мого чоловіка ще досі колотить від тих чіпсиків).
    В ці морози при - 10 бачила як тати гуляють з дітьми на санках, без жодної ковдрочки під попою (хоча не факт, що їх так випроводила мама)

    Тобто ми сваримось за виховання дітей з бабусями і дідами, а як наші половинки? Чи змогли б приглянути за дитиною, якби довелось десь відлучитись на тривалий термін?

    ---------- Додано в 11:08 ---------- Попередній допис був написаний в 11:03 ----------

    Особисто я тепер, коли малий більший то можу залишити його з чоловіком, хоча в нього також є такі причуди, типу чого то в 2 роки дитині не можна грибів, то ж не хімія. Але памперси він не міняв ніколи. Казав "не чоловіча, то справа":girl_crazy:. І фрази типу "Аво інші міняють" не діяли на нього ніколи. Так що приходилось малого тягати всюди зі собою. Вже тепер можу пустити їх разом гуляти. Знаю, що "чіпсиків не купить", хоча цукерком деколи згрішить:girl_crazy:.
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Дитято на тата

    я свою Настю з Романом залишу швидше, ніж з рідною мамою :)
    правда, у них часто конфлікти інтересів виникають, але знаю, що і суп вона з ним з"їсть увесь, і зуби почистить так, як слід.
    і на лікарняні ходить мій Роман,а не я (ходив тобто :) ). Він краще за мене проконтролює полоскання горла, там Настіне ниття типу:"Ну ще разочок і все" не проходить, всю шклянку виполоскати і крапка :)
    памперси міняти вміє, казки читає (правда ось тут тре добре попросити:) ). з Настею перший місяць був вдома, вночі вставав, допомагав. з Сашком нема можливості дома сидіти, робота не пускає, але все одно вночі інколи встає.
    Є звичайно і мінусів купа, які я, як мама, хотіла б змінити в його ставленні до дітей, але переконана, що і він хотів би щось змінити в мені (нема тої твердості, як каже Роман, Настя давно сіла мені на голову і звісила ноженята:) )
    От якби ще й цицю міг давати - взагалі б ціни йому небуло :)

    а взагальному, так, щоб не перехвалити, мій Роман такий, як і більшість чоловіків, банька - то святе, заїхати до друзів після роботи і затриматись там на годинки так дві - теж нормально (при тому, що обіцяв мені бути вдома до 19 год).

    тому, цінуймо те, що маємо :)
     
  7. misss

    misss New Member

    Відповідь: Дитято на тата

    А мій міняє.
    Була ситуація, терміново треба було іти до стоматолога, малому 3 місяці, а свекруха була на роботі, то татко лишився і проблем не було, памперси міняв, спати ложив.
    Для мене спокійніше лишити дитину на татко, аніж на свекруху, бо дуже боюся, щоб мені потім не згадували при першій сварці, що з дитиною сидять.
    Думаю, що якщо татко лишився з трьох місячною дитиною, то далі буде набагато легше.
     
  8. Balu

    Balu Member

    Відповідь: Дитято на тата

    Наш тато не "любітєль" сидіти з малим. Він любить за всім спостерігати зі сторони, тобто дивитись, як я з ним бавлюсь чи щось таке. Лишаю с ним малого два-три рази на тиждень, коли йду на акву. В нас Міша лягає спати в пів восьмої-восьма, тому татові лишається хіба погодувати його, перевдягнути і заснути разом з ним. Але, щоб довіряти на сто відсотків - такого нема. Просто деякі речі чоловік не вважає небезпеченими. Наприклад, малий недавно зрозумів, що може вилізти з ліжечка, закидає ногу, і летить на диван. Декілька разів я його ловила, коли летів вниз головою. А тато любить його лишити в ліжечку, накидати іграшок, та піти кудись на пару хвилин. Скільки я говорила йому, що то небезпечно, толку ноль.
     
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Дитято на тата

    теж таке є )
    але до дитини відноситься з якимсь трепетом, переживатєльний страааашно, нема права прихворіти чи ше шось, вже буде видзвонювати сто раз, пампами міняє, миє -підмиває, любить гуляти з мандукою і при тому так задирає носа від гордості, але от з візком гуляти чогось йому не дуже....Також має дивацтва.. типу вона не плаче бо таточко поряд )) шось там в неї вийшло бо таточко навчив ))) я з того ржу але мовчу. Але на довго би з ним не лишила... бо він потім ніби вагон розгрузив)
     
  10. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Дитято на тата

    Теж саме! Все добре в міру.
    Ходила я якось в перукарню то три години вони бавили один одного (Артему тоді ще 2 місяців не було), правда видзвонював до мене, питався що де лежить, хоч перед виходом все розказала, показала.
    А зараз взагалі лафа, Артем з татом дуже гарно бавляться! Коли мене нема поруч то синок навіть спокійниший, не вередує, а спокійно грається, а як мене побачить зразу капризи і до мами на ручки.
    Погодувати, поміняти памперс (правда коли малий покакає тодуже просить чоловік щоб я сама це зробила), помити, погуляти - це для нього не проблема.
    Молодчинка він в цьому плані.
     
  11. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Дитято на тата

    ніколи не давала ковдрочку - але ми і гуляєм активно, а не дитина сидить, а тато-мама везе.

    Ну а по темі - в нас татів догляд з народження відрізнявся від маминого лише відсутністю циці і наявністю великого пуза, на котрому класно заколисуватися або товктися :)

    А ще, коли мій братик жениться, то дружина його отримає теж чудово підкованого татуся, бо лишався з моїми з народження - і памперси, і навіть марлеві підгузки (я ще застала той час, коли памперси були дуже дорогим задоволенням), і забавити, і нагодувати, і вигуляти.
     
  12. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Дитято на тата

    От в мене син теж знає, що то таке памперс, що потрібно зробити, коли дитина попісялась в штани. Я не заставляю. І про татуся: я ніколи, чесно навіть і думки не припускала, що це небезпечно, коли на господарці татко. В мене чоловік залучався до "роботи" від народження дітей, я йому цілком довіряю, а він мені. Для прикладу, коли народилась донечка, чоловік купаючи її, вчив ниряти:girl_haha:, крайнім вухом, з кухні я чула, що мала закашлялася, але була спокійна, бо з нею татко....
     
  13. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Дитято на тата

    Тато...Тато в нашій маленькій сім"ї по авторитету для дитини - як чотири мами.
    До прикладу, якщо мені треба кудись піти, то це для Романа звичне діло, він не проти, але якщо відлучитись потрібно таткові - години розказувань, підготовлювань, а потім всерівно плачу.
    Вперше залишила їх сам на сам в два місяці, навідалась на корпоратив на своїй роботі, хлопці абсолютно чудово провели час, вигулялись в Шевченківському гаю, а потім приєднались до нашого масового святкування.
    До трьох місяців Ромчика купали ми вдвох, а далі і до двох рочків то діло перейшло в обов"язки татка. Памперси, розказування казочок - краще виходить у нього, найцікавіші ігри придумує він, прогулянка з ним - поза конкуренцією, мама ж не повезе в п"ятий парк і не домовиться з машиністом, щоб дитина полазила по вагонам......Та що там, Ромчик як очі відкриває зранку - перше його незмінне слово це "тато вдома? чи на роботі?".
    Для чого ж тоді мама? Мама слідкує за харчуванням і лікуванням, мама незамінна вночі, і мама потрібна в обід, це єдині періоди, коли дитина може за мною плакати...
    А взагалі, я неймовірно тішусь з тої прив"язаності своїх хлопців один до одного, і намагаюсь зробити все, щоб їхні стосунки були такими ж міцними. Знаю як діти потребують батьківської присутності і любові, бо сама її не мала ніколи.
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дитято на тата

    Тато у нас авторитет беззаперечний. Коли дитина була маленька, то залишати могла спокійно. але ненадовго. Бо тато регулярно забував би нагодувати малого вже готовою залишеною їжею ( були такі інциденти)- занадто він розсіяний в деяких питаннях.Памперси міняв, разом купали, гуляти ходив ( але потрібний готовий одяг обов язково мала на видному місці покласти, а не у шафі).Знаю. що точно ніколи би не купив дитині забороненої їжі, навіть у теперішньому віці. Єдиний мінус- таки наш тато розсіяний, тому якщо доводилося залишати більше, ніж на 2 години, треба було періодично надзвонювати і нагадувати про те чи інше. А от з ким без страху би залишала завжди- так це зі своїм молодшим братом, після того, як у нього самого син з явився. Він у мене прекрасно справляється і зі своїм сином і з моїм ( своїм племінником)- і побавиться , і погуляє, і щось нескладне їм поїсти приготує ( наприклад. супчик.свіжевижатий сочок, пюре).
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Дитято на тата

    для старшої.....а молодшій то по барабану.. один раз я на кухні була, ну і мале з татком шось бавилось , не знаю шо вона там робила він їй пояснював -пояснював а потім чую каже ; неможна, ти чуєш? неможна!! Ліза, татко злий, неможна! )) але то ніц не дало, я зайшла то він сидів і вздихав))
     
    Останнє редагування: 25 Лютий 2012
  16. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Дитято на тата

    ой, наш тато теж тим грішить, йому треба чіткі інструкції залишати з того приводу. Але попри це, чудово справляється з дітками, памперси, купання, ігри, гуляння то все запросто. Залишити надовго з ним дітей можу спокійно.
    В нашому випадку в догляді за дітьми ми не мали допомоги від дідусів\бабусь, тому мусили розраховувати лише на себе і татко був активно задіяний з самого початку: народжували разом, перший памперс сину в роддомі саме татко міняв, купання сина - то його, я цим, практично, не займаюсь (вже 7 рік :girl_wink:). З донею ми пройшли по тому самому сценарію, правда купання зараз на мене намагається перекласти, щоб не було мені образливо :girl_smile:, так сталось, що донечка кинула груди і ГВ не вдалось повернути, то суміші вночі теж тато робив і годував. Єдине, що для засинання донечці підходить лише мамина рука. Наш татко чудово готує, та на кухню не рветься, але знаю, що як залишу дітей на довго, то буде і перше і друге і десерт і компот.
     
  17. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Дитято на тата

    Нашого тата запросто можу залишити з малечою, найбільше йому довіряю зі всіх свої рідних, навіть включаючи свою маму. Запросто може поміняти памперс, погуляти:girl_claping:, одна проблема з годуванням дитини, тому надовго не залишаю.
     
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дитято на тата

    На чоловіка дітей залишаю і ніколи не переживаю. І нагодує, і почитає, і погуляє, і мамперс міняв коли треба. А з Яринкою вони взагалі найкращі друзі, водить її на всякі забавки - і вулик, і ковзанка, і музеї-виставки.
     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Дитято на тата

    Ну, в мене впринципі чоловік носить горде звання найкращої няньки в світі.)) (жартома). Ну, а якщо серйозно, то хіба на нього можу залишити дитину по тій причині, що більше ніхто з ним залишатися не хоче. Мама пару разів не надовго залишалася, але свою роботу виконала на двійку з мінусом, тому чоловік найкраща нянька.
    На рахунок памперсів, то міняти їх не вмів, бо в хаті ми ними майже ніколи не користувалися. На вулицю один-єдиний раз памперса одягав, то защепив його трохи криво, тому малий бідацьо пісявся під себе. Але то таке. Головне, що нагодує, але зварити сам не зварить, бо не хоче навчитися, та й поки потреби як такої не було, передіне при потребі, ну і він напевно чи не єдиний крім мене, який вміє не втрачати біля малого пильність, добре "січе" за ним куди той лізе, що бере, тому я спокійна що якщо малий з татком, то нічого собі не кине на голову, не наїстся якоїсь бяки і тому подібне, а це напевно найголовніше, принаймі на даному етапі.
    Взагалі то мене інколи просто вражає поведінка дитини біля татка. Малий може бігати, бавитися, а чоловік при тому лежати в своїй улюбленій позі з ногами на спинці дивану. Чому дивує, а тому що мені чомусь навіть присісти не можна, малий відразу злиться, мене тягне, а як приляжу, то взагалі спочатку мене намагається стягнути руками і істеричним криком, а потім відкрито псіхує і робить все мені на зло.) При тому ж чоловік може робити що хтіти, ще й собі кіника якогось одним оком дивитися, чи стріляти в комп"ютерні стрілялки, а малому хоч би що))
    зараз маємо новий прикол- одягати на вулицю має тільки тато. Ну, добре коли то вихідний, мені навіть на руку, а коли чоловіка нема, а той кричить істеричними криками "тата ляля, тата вав" (одівав), то що мені робити?
    На рахунок купання, то чула що багатьох діток купають татусі, але в нас то не практикується. Я б з радістю передала йому це право, але чоловік не береться, хіба інколи прошу потримати нашого непокірного розбишаку, який виривається і не дає намилитися, а так сама, сама...
    А загалом чоловік як тато напевно дуже хороший, бо малий його кличе не інакше як "тата ляля", а я... я лялею поки що не була ніколи, тому висновки напрошуються відповідні.:girl_crazy:
     
  20. Asal

    Asal New Member

    Відповідь: Дитято на тата

    перші дні після народження синулі його купали чоловік і свекруха, залишала малого з ним з перших днів, правда не надового бо у тата циці нема :girl_yes2:
    зараз вони тільки раді коли мене дома нема, бо я забороняю довго за комп"ютером сидіти, а з татом можна разом скільки хочеш грати:girl_yes2: