Дитина і тато.

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Ланочка, 10 Жовтень 2009.

?

тато моєї дитини

  1. найкращий! усе може! Іноді й робить усе. Сама вибирала!

    67,5%
  2. Хороший! Дає мені можливість самій усе залагоджувати. Сама вибирала.

    16,8%
  3. Сам - дитина. Але маю на кого нарікати. Сама вибирала...

    14,1%
  4. Не вибирала. Підсунули щось. Мучуся...

    1,6%
  1. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: Дитято на тата

    Мій чоловік теж мені допомагає з перших днів. І купає, і памперс міняє, і синулю годує, і гуляє, і спати вкладає. Коли я в пологовому була, то чудово з малим собі раду давав (правда, вдень ще й моя мама допомагала). Наш педіатр каже, що такого татка ще треба пошукати.
     
  2. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Дитято на тата

    Тільки що дивилась рекламу, що буде шоу, де тата залишають на господарці на тиждень. Цікаво буде подивитись, як тати справляються. Особисто мого, на господарці можна залишити запросто, але не з дитиною.Навіть якщо я йду на кухню, а малий бавиться з татом, а не сам, то ті забавки завжди чомусь закінчуються плачем. Чогось чоловік завжди умудряється дістати малого. Чи то якийсь тепер такий період. Я не можу спокійно їх залишити самих. Може це мені потрібно навчитись довіряти більше чоловіку і менше трястись над сином? Бо зараз він направду мамин хлопчик, а тата "не любу, тільки маму любу"
     
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Дитято на тата

    то вже колись було. мій чоловік сміється, що то хіба робити шоу, як я цілий тиждень сама на господарці.
     
  4. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Дитято на тата

    Наш тато теж прекрасно справляється з малим, правда до рочку боявся з ним залишатись, бо той постійно хотів цицю, а як циці не було, то рідко вдавалось його заспокоїти. Хоча і зараз бувають проколи- то їжу в холодильнику не знайшов, то з піжами забув переодягнути. Але найбільша жесть була, коли він в січні, при температурі десь 0 С вивів його гуляти у маєчці і тонкій футболці на довгий рукав(я забула покласти гольф),гуляв з ним десь 1.5 години, поки я з роботи не прийшла, На мої волання сказав: "ну ти ж не залишила светра! я думав так має бути..." логічний ряд зима-холодно-я в вовняному светрі-дитина гола не спрацював.:khomyak:
     
  5. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Дитято на тата

    і куртка, мабуть, чи комбез?
    і що, змерз? підозрюю, що ні :)
     
  6. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Дитято на тата

    Та ніби не змерз, бо не захворів. :) Я б його тоді забила! Тата, тобто...
     
  7. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Дитято на тата

    не переживайте, то нормальна реакція нормального тата :girl_yes2:.
    Розкажу, як чоловік збирав доню в садок, я мусила з самого рання поїхати, а він дітей розводив. Ну син уже сам може за себе постояти, то він відбився і вдягнувся "як вчора, як мама казала", а для донечки залишила все, сказала вдягнути ГОЛУБУ куртку, шарфа не давати до неї і штани від неї. Повертаюсь додому - куртка Висить :girl_impossible:, переглянула гардероб, розумію, що вдягнув ФІОЛЕТОВУ, і шарф вдома, добре, що на вулеці потепліло, бо курточка макс. до -5 і під неї треба шарф, бо шийка не повн. закрита. Дзвоню вихователям питати чи будуть гуляти, щоб знати чи одяг відповідний нести, кажуть, що будуть і питають чи то Ії треба ті всі 3 :eek: светра вдягати. Він вдягнув гольфик, светрик, який я знімаю в групі, і поверх ще в садку натягнув кофту теплу від костюма і таку капустку віддав. Питаю, нащо??? відповідь - "вона на поличці лежала, думав так має бути, ти ж не казала, що її там роздягнути треба" :girl_crazy:.
     
  8. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Дитято на тата

    І в нас так)))) Наш тато спокійно залишається з донечкою, і памперси поміняє, і забавить прекрасно, і нагодує ( після 7 місяців циці в нас нажаль, вже не гамала), і погуляє. Такщо спокійно можу залишити доцю на нашого татуся, він в нас - СУПЕР НЯНЯ!!!!!
     
  9. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Дитято на тата

    І у нас тато найкраща няня. Почнається день, що мої хлопці йдуть чистити зуби, потім тато відводить в садочок і ввечері забирає. На збори також тато ходить. Ввечері бавляться машинками, конструкторами, футбол (за який я щодня!!!! сварюся), казки читає тільки тато.
    А після пологового, то вночі вставав лише чоловік до дитини, прикладав мені до груді, чекав і клав дитину в ліжечко. І в лікарні з синочком у нас лежав тато!
    Хоч у тата є досить недостатків, але Тато він у нас з великої букви!
     
  10. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Дитято на тата

    От, я не розумію, чому всі чоловіки так бридяться памперс поміняти? Мій теж спочатку крутив носом, але з часом навчився і зараз вже не відмовляється. А от мій двоюрідний брат не може навіть на таке дивитися. Для нього залишитися з донькою - це страшне, бо як мала покакає, він ніколи не поміняє памперс, бо його зразу вивертає. Шось я такого не розумію.. Що там такого сташного? То ж твоя дитина..:girl_mad:
    Я спокійно можу залишити дитину на чоловіка. Він з ним і побавиться, і перевдягне, як треба, і спати вкладе. А так, як тата ми бачимо набагато рідше, ніж маму, то любимо з татом бавитись і тішимося:) Правда, є деякі ньюанси: все треба розказати, де, що лежить, як то і то зробити, але то певно всі такі чоловіки)
     
  11. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Дитято на тата

    І в нас татусь молодець! :girl_in_love:
    Погодує, переодягне, забавить, приспить, погуляє, памперси поміняє від народження. Часто сам купляє одяг та взуття дитині і завжди вгадує із розміром))
    За майже два роки я ще жодного разу сама не купала малого - тільки тато..
    Правда і одну історія маємо смішну... Я поїхала до мами, щоб зібрати певні довідки, бо ми всі там приписані і знала, що повернуся не раніше 21год і хлопці мали мене зустріти на зупинці, бо важка сумка.
    Вечори вже були трохи прохолодні у вересні, тому приготовила одяг малечі: колготки, штани, тонка кофтинка, джинсова курточка. Вдалося залагодити справи швидко, тому приїхала до Львова вже о 16год, виходжу на зупинці і бачу, що чоловік чекає із синочком, який в 26 градусів тепла на вулиці, одягнений у все вище перелічене :girl_impossible:
     
  12. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Дитято на тата

    Мій, як треба було міняти підгузник, то завжди робився неймовірно зайнятий, і тільки підбекував збоку. Я завжди сміялась, як то бридитись "своїх рідних какасів з казявами": LOL:: Глузливо:
     
  13. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Відповідь: Дитято на тата

    Наш тато нічим не відрізняється від інших татусів , тут описаних ! Зробить все що скажу і навіть більше , в нас навіть є день , коли я лишаю доцю на тата і йду відриватись (шопінг , кава , і т.д) .
    Напевно , це тепер не дивина , щоб тато займався дитиною - хоча моя свекруха дивується і навіть трохи нервується , що чоловік мені так допомагає , бо каже , в її час таке було великою рідкістю !
     
  14. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Дитято на тата

    Жінко....так каже мій чоловік, якщо тобі треба десь піти ти мене завчасно попередь і без питань. Не раз вже так було що їх втрьох залишала на 3и години все було супер, старша нагодованна, виспана, молодший, нагодований, підмитий, щасливий бо татко з ним до безтями бавиться. Так що наш татко нічим не гірша ніж мама, шкода що циці вдома не лишиш.
     
  15. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Дитято на тата

    Мій чоловік ще з моєї вагітності чув від мене періодично лекції на тему "як важлива для дитини присутність тата в його житті". З перших днів він активно був залучений до догляду за дитиною. Правда в нас часто були конфлікти бо я не поїла водою, користувалась слінгом і т.д.(ну здогадуєтесь звідки то всьо). Купання було лише перший міс у ванночці, а тоді ми перейшли у велику ванну - чоловік разом з малим там "плавали". До сьогодні вони теж часто разом купаються. Чоловік вміє і готувати і прибирати і прання закинути. Дитину можу спокійно на нього залишити. Правда детальні інструкції все рівно потрібно дати. Хоча наш тато міг і чіпси малому раз купити і з хворою дитиною на піцу сходити. І останні місяці були дуже важкі бо чоловік майже немає відпочинку від роботи і хоче вдома тиші і спокою, і істерить і верещить до дитини і образити може його. І ще й багато не розуміє, що з того, що дитина говорить - то я як перекладач постійно. Ну але мусимо якось виходити з ситуації - постійно пояснюю поведінку дитини, прошу чоловіка дотримуватись моєї лінії виховання бо надалі тільки важче буде. Чоловік старається і зміни в кращу сторону є. Вважаю його хорошим татом.
     
  16. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитято на тата

    Мій сам дивується, чого чоловіки бридяться міняти підгузки?! І зі сміхом згадує дурнуваті відео з ютюбу))))воно ж навіть не пахне огидно) але інколи мені дивувася, коли я щось видивлялась там) Сам міняв підгузки(зарас як попрошу), перевдягнути(але з "человечками"проблема інколи, з кнопочками :) ) бавитись любить, та і малий з ним меньш капризний. Але як почне хнюпати, то всьо...тільки мама спасає. Єдине, що не може зловити той момент "за пару секунд до істерики", а заспокоює коли вже всьо-пізно... Був певний час коли малого тільки рюкзак спасав, то татко дууууже це любив))) правда на вулюцю боїться ще так виходите, каже, що буде робити як почне хнюпати- циці ж немає))))ну а так не залишаю ще самих(бо все ж таки циця при мені), після роботи, то вже пізно і ми починаючи з 8 години любим цицькатись, що 15хв, а на вихідних вдень спимо.... От підростем і подивимось на що тато спроможний)))
     
  17. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Дитято на тата

    так приємно тут читати, що у наших форумлянок такі файні чоловіки, які доглядають за своїми дітками:girl_in_love: і ми поповним ці ряди)))))
    Наш татко також ще з пологового змінював підгузки доці). Купав маляву завжди сам, перший період, я тільки головку малій тримала, а потім татко вже взагалі без мене обходився, моє діло було лишень приготувати олійку оливкову, якою змащував малечу, і чистий одяг:girl_crazy:, а масаж і одівання все було за ним). Так склалось, нажаль, що ми були мало на ГВ, то завжди чоловік вночі вставав, робив суміш, ну, а я вже маляву годувала. Вночі зажди вставали вдвох, коліки, прорізання зубчиків переживали разом, нажаль маю багато знайомих, де чоловіки відверто це ігнорують, а мама все сама це робить((Від народження і до тепер часто малечу залишаю на чоловіка, завжди малява ситна, помита, переодіта. В нас вона таткова донечка, а точніше таткова мишка, і все))))
     
  18. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Дитято на тата

    І наш татко - молодець! Він ще з народження синочка у всьому допомагав: і підгузники міняв, і купав сам , і переодягав. І зараз- і нагодує малого, і спати положить, і бавляться постійно разом...:girl_in_love:
     
  19. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Дитято на тата

    І Януся татова донечка-сонечко :girl_crazy: Залишаю не переживаючи. Доня буде сита, помита, вигуляна,переодягнена в разі потреби. Єдине, що спати зараз не хоче з татом вкладатись, а колись спокійно засинала.
    Та й коли доня геть мала була, татко кожного ранку після того як цицю поїла, бавився з нею, щоб я ще трохи поспала (благо, що графік роботи в нього плаваючий).
     
  20. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Дитятко на тата

    перший місяць після народження Маргош нею "займався" татко: зміна памперсів, пеленання, люляння, купання, гуляння і готування сніданку/обіду/вечері, 20 горняток чаю мамі, прасування, прибтирання - теж було на ньому)) він мріяв про доню від першого дня нашої зустрічі, окрім того важливу роль зіграло народження його братика (4 чи 5 років різниці між ними) і молодшої сестрички (років 15), тобто "курс молодого бійця" він пройшов і, найважливіше, йому це подобається)) багато чого він не знає, а більше інтуїтивно діє. Хоча, про всік випадок, я намагаюся дати "ЦВ" (бо такі дрібниці як змінні штанці, рукавички, вологі серветки татко забуває прихопити на прогулянку)) зате він навчив доню чистити зубки за день чи два (ага, а в нас той процес на місяць затягнувся, не те щоб вона не розуміла навіщо і як то робити, але просто не получалося правильно), ретельно мити руці, варити каву...)))