Дитина і тато.

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Ланочка, 10 Жовтень 2009.

?

тато моєї дитини

 1. найкращий! усе може! Іноді й робить усе. Сама вибирала!

  67,5%
 2. Хороший! Дає мені можливість самій усе залагоджувати. Сама вибирала.

  16,8%
 3. Сам - дитина. Але маю на кого нарікати. Сама вибирала...

  14,1%
 4. Не вибирала. Підсунули щось. Мучуся...

  1,6%
 1. Яруська

  Яруська Well-Known Member

  Відповідь: Дитина і тато.

  От, супер слово...ексклюзивно. В нас поїздки на мийку, в цирк, в кіно і в перукарню виключно таткова привілегія з малесенького віку дітей.:girl_yes2:
   
 2. Ука

  Ука Добрий волонтер із поганими нервами

  Відповідь: Дитина і тато.

  А в нас останні роки два - ще й поліклініка. Я за пройдені медогляди до школи готова сама чоловікові пам'ятник поставити.
   
 3. AilataN

  AilataN жива

  Відповідь: Дитина і тато.

  Наш татко був сварений. Пішла ввечері з собакою гуляти, прихожу, тато спить ,а доця тихенько до мене виходить і гордо показує вистрижений жмут волосся.
  Шок.
  Зранку ще тато пробував дитину сварити , та якось скоренько притих, під тиском аргументів)))
  Шкода мені волоссячка, тепер маємо дурацку гривку :sad: :sad:
   
 4. zabawa

  zabawa Member

  Відповідь: Дитина і тато.

  А наш тато дуже часто працюючо-зайнятий :girl_yes2:, тож у вихідні хтів би "повалятися" на дивані, але мама не дає, каже, що теж би хтіла того, але ж діти того не хочуть... То ж мусимо йти, але тоді всі вкупі. Щоб сам ініціативу проявив - то дуже тяжко, підтримати - то так. Але щоб сам і з дітьми, і без мами - ну то в екстренних випадках :girl_wink: - дєвішнік який-небудь (раз в півроку), а найліпше - то бабуні спихнути, і "ти йди, а я полежу..." Отакий в нас лєнтюх :girl_in_dreams:
   
 5. karamelina

  karamelina New Member

  Відповідь: Дитина і тато.

  Наш тато дуже хороший! (хотіла написати дуже-дуже, але вистачить з нього просто дуже:girl_wink:) Коли Юліаночка була малесенька і в неї болів животик, то татко цілу нічку (І не одну) не спав, допомагав мамі.
  Зараз доця і татко найкращі друзяки, в них є свої ігри, напрклад "Бджілка": тато бере Юліанку на руки і бігає з нею по хаті, приговорюючи "Хто маленька бджілка?" і доця сміється і піщить, особливо якщо тато виконує всякі трюки:girl_tender:
  Я спокійно можу на 2-3 годинки лишити їх. Татко і їсти дасть і на горшок посадить) Купає доцю також татко.
  А ще коли я кажу до Юліани: "Кажи тато" вона каже "тя тя", а потім кажу:"Скажи мама", то вона каже "да ма" і хитро посміхається такою ж посмішкою як у тата:girl_crazy:
   
 6. Made in USSR

  Made in USSR Well-Known Member

  Відповідь: Дитина і тато.

  а я вчора була приємно вражена. хлопці мої цілий день були самі. за той час провідали бабусю, залагодили кілька справ, а ввечері ще й забрали мене і повезли в гості. дитина нагодована, доглянута, виспана. правда забули окуляри в бабусі, тепер маємо клопіт з забираннями.
  чоловік цілий вечір бавився з Сашком, тепер я зрозуміла, що наш татко має і бажання і натхнення до дитини, просто робота часто все псує.
   
 7. Liliya Shukh

  Liliya Shukh Member

  Відповідь: Дитина і тато.

  в нас татко дуже хороший і з синочком дуже любить бути! переодягнути, нагодувати, побавитись не проблема, коли мами не має.
   
 8. Balu

  Balu Member

  Відповідь: Дитина і тато.

  Залишила в суботу малого з татком на пів дня. Сама пішла з подругами трошки відсвяткувати своє дн. То був перший раз, коли чоловік сам на сам лишився з дитиною. Коли я йшла, малий спав. Яке було здивування татка, коли він почув, що дитину треба буде нагодувати зупою. Ще вдома був мій брат, тому як все відбувалось я знаю :ninja: Малий зупи їсти не захотів (то тре трохи потанцювати, щось цікаве перед ним поставити, без кінця щось розповідати і т.д.). Тато запропонував йому м’ясного пирога, той відмовився. В кінці проблема вирішилася "легко" - Кіндерами. Ох, яка я зла :girl_devil: Він згодував йому весь Кіндер, що лежав прозапас у холодильнику. Я дуже рідко даю йому шоколад.
   
 9. Malyatko

  Malyatko New Member

  Відповідь: Дитина і тато.

  Татко краще б запам"ятав ,коли б мала йому вистригла гривку поки він спав:girl_crazy:Тоді б мама не засмучувалась....

  Наш тато бавиться з малим, поки не надоїсть,або не йде футбол, а переодіти, помити, нагодувати, вложити спати, дати ліки, погуляти плюс "хатні клопоти" - то це мамина робота:ed4d70def841dc74b57
  Як нема нас вдома, я заходжу, дитина бачить мене і з порогу кричить "А ТАТО?". Але я радію,що тато в нас Є і ми його любимо.....
   
 10. Ука

  Ука Добрий волонтер із поганими нервами

  Відповідь: Дитина і тато.

  Ліда робить читання виключно з татом.
  З першого дня.
  Вона читає дуже повільно, по складах, інколи намагається вгадати. І мені не вистарчає терпіння - я намагаюся підказати, виправити.
  А з Богданом у них ритуал вже. Залізають з букварем в ліжко під ковдру і він терпеливо чекає, поки вона виводить склади, а потім ще й обговорюють прочитане.
  Чесно кажучи, для мене це розрив шаблону. Імпульсивний Богдан - і стільки терпіння...
  Але така ідилія...
   
 11. Nola

  Nola Member

  Відповідь: Дитина і тато.

  оо, як я Вас розумію...цього літа я намагалась трішки займатись із похресницею, котра мала іти у перший клас, то вона так само робила: по складах читала гарно, а разом слово просто вгадувала - мене це так дратувало, було враження, що мої пояснення їй ніби пролітають повз вуха:girl_mad:, але потім, коли побачила як із нею займався татко(мій брат) зрозуміла, що потрібно лишень терпіння і ще раз терпіння:girl_yes:
   
 12. malunka

  malunka New Member

  Відповідь: Дитина і тато.

  малеча теж просто обожнює тата, інколи мені здається, що мене любить тільки
  за ГВ! але я тішуся, бо татко його теж страшенно любить!
   
 13. spasivczanka

  spasivczanka New Member

  Відповідь: Дитина і тато.

  сьогодні мій чоловік вперше читав малому казку наніч. я була приємно вражена
   
 14. Fleshka

  Fleshka Well-Known Member

  Відповідь: Дитина і тато.

  Ні, ну наша прив"язаність до тата - це чудово, але деколи вже зовсім перебір...
  От і щойно Роман заснув сидячи на підлозі, бо лягати він без тата в обід не буде, незважаючи на вмовляння, читання, співання... Капєц.
  Я б і не ложила вже, якби не був такий виснажений і не його хвороба...
  Чим більше татко проводить вдома, (а він останні чотири місяці вдома майже постійно), тим менше Роман перестає розуміти, що татко може кудись піти.
   
 15. Svjatkova

  Svjatkova Well-Known Member

  Відповідь: Дитина і тато.

  Передісторія:

  З певних причин мені довелося ще трохи завтриматися і додому я повернулася десь за 3год.. І наблюдаю таку картину: коляска на подвір"ї із всіма речами-продуктами, тато лежить на дивані, синочок викинув посеред хати всі іграшки з коробки і бавиться :girl_haha:
  Питаю в чоловіка :
  - "Що сталося? Ти хворий?"
  - "Ні. Ми тільки 5хв тому приперлися додому... А Ти що кожен раз ТАК із ним гуляєш?" :8:

  Виявилося, що синочок сидіти в колясці під час купівлі продуктів не захотів, тому таточко і коляску поміж людей-прилавки поперед себе штовхав, і за малого шустрика мав пильнувати, і купити щось))) - а це виявилося досить важко мужчині :xaxa:
  Потім ще попросився на качельки-пісок синуля , а там то когось штовхнув, то забрав відерко-лопатку чужу, то примусово хотів дівчинку сам катати на качельці, то довелося із криком забирати нечемнулю з того дит.майданчика, але він успішно завернув за ріг будинку і знайшов інший :lol: . звідки заледве вмовивши його забрав чоловік, потім він "сям-сям" захотів везти надважку коляску, побіг за котом, забіг у знайомий йому магазин по печенько, побачив на вітрині іншого різні інструменти і закатав істерику, що йому вже і негайно потрібна лампочка до хати ))))))))))
  Одним словом це був суцільний шок для нашого татуся :crazy:
   
  Останнє редагування: 2 Травень 2013
  • Подобається Подобається x 1
 16. silvia

  silvia Well-Known Member

  Відповідь: Дитина і тато.

  Ост. часом ми не можемо гуляти всі втрьох. чому? дитина, як бачить тата- одразу лапає за ноги і проситься на руки, а звідтам просто неможливо спустити на землю. Крик одразу ж.
  Переважно гуляємо вдвох, бо тато на роботі. На вихідних, коли разом на вулиці- оце постійне вилізання на руки, що я мушу просто через деякий час відправляти тата додому. Зі мною - на руки не проситься.
  Хтось може сказати, що може тато приділяє мало уваги..Але ні. Коли приходить з роботи на обід - обідають разом ( малий тягне з тарілки щось там собі) ввечері з19 год. і до сну він переважно з ним - бігають, читають, грають у хованки ( я в той час займаюсь домашніми справами). Коли тато приходить з роботи - біжить до нього, тягне руки, тато попідкидає і все. На руки в хат іне проситься.А от на вулиці - хоче лише на руки до тата.І як тепер нам бути....Напевне так скучає за татком чи як...
  от і вчора прийшли в парк, тато до нас підійшов після роботи - і на руки..тільки опускати хоче -крик. Ну і я відправила його додому.
   
 17. Sera

  Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

  Відповідь: Дитина і тато.

  А проблема то в чому? Татові лінь носити?
  Мій ще досі до тата на руки проситься. А у вас ж зовсім ще мала дитина.
   
 18. silvia

  silvia Well-Known Member

  Відповідь: Дитина і тато.

  не розумію причини такої поведінки.татові не лінь, але хочеться квіточки позбирати, мячика покопати, голубів поганяти з дитиною - а він на руки..певно йому того не хочеться з татом, бо зі мною він радо то все робить)))
   
 19. Sera

  Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

  Відповідь: Дитина і тато.

  О- ви ж самі і відповіли на своє питання)). Не хочеться йому того. Най поки хоче- сидить.
   
 20. kidsphoto

  kidsphoto New Member

  Відповідь: Дитина і тато.

  Моя мала сказанула, коли тато взяв молодшого сина на руки(таке рідко буває): О, тато вже трохи більше вміє користуватись дитиною)))