Дитина кусається. чому? що робити?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем тетяна7777, 2 Грудень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Пурелан можна. Солкосерил ефективніший. Зеленкою можна, але тільки саму ранку точково, по соску не розмазувати. Якщо рана добре затягнулась то вночі можна давати, якщо те місце ще "живе" - не давати, а зцідити.
     
  2. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Солкосерил треба змивати перед годуванням, чи дитина може його їсти?

    Мазала я зеленкою, а потім Пуреланом, не давала груди більше доби, зціджувала. Ранка ніби затягнулась, але після того, як малюк почав смоктати, то знов відкрилась. Не гоїться. Мала я і тріщини довго, ніяк не гоїлись 4 міс. Тепер от укус, болить при захопленні. Цідити далі не дуже хочу, бо добре не вмію, за ту добу, що цідила, затвердіння добряче утворилось. Але вже малюк виїв.
     
  3. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Не треба змивати.
    Пробуйте Солкосерил желе (гель), він краще заживляє рани. Коли прикладаєте, подивіться на захват, чи глибоко сосок в роті.
     
  4. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Я намагаюсь глибоко впхати сосок в рот, щоб він не зачипав ранку, але всеодно не виходить, якийсь такий в нього захват як засос з мало відкритим ротом. І тільки ранка трошки затягнеться, він її своїм захватом зрушить.
     
  5. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Моє маля не кусається - ще нема чим. Але коли наїсться - груди не випускає. І все би було добре, але він в якийсь момент з*їжджає на сосок, міцно-преміцно затискає щелепи і викручує головою при тому. Ще і з хниканням - ричанням. І то все крізь сон - ніби моститься, а про груди уже не пам*ятає. Я, звичайно, забираю груди з допомогою мізинця, але а) це боляче і так - а як будуть зубки? б) він часом так викручується, що треба ще умудритися йому до ротика мізинцем втрапити; в) боюся поранити малюка, бо між ті дико стиснені ясна мізинець ще треба пропхати. Чому то він так почав робити і як відівчати?
     
  6. Epine

    Epine Well-Known Member

    Ну то не зовсім кусається, але боюсь, щоб до того не дійшло. Коли були в лікарки 3 тижні тому, то сказала, що ясна напухли (причому більше верхні) і виглядає так, що зубки скоро будуть. Десь тиждень тому став капризним, часто прикладається, плаче і груди почав їсти так ніби сильно-сильно стискає яснами сосок в районі ареоли. Спочатку якось не звертала уваги, але зараз сосок вже просто болить і мені оте годуванння таке неприємне і болюче, що інколи навіть забираю в малого груди за кілька хвилин смоктання. Боюсь, щоб з часом він мені зубами груди не стискав. Може то нормально і просто треба перечекати? Чи якось то коригувати? І взяв собі за моду, коли закінчує їсти, міцно стиснути сосок, відкинути голову назад і лише тоді відпустити. Відчуття м'яко кажучи не найкращі...
     
  7. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Дівчата караул. Я вже холодна, і подекуди на малого зриваюсь. Потребую чи то копняка, чи поради.
    Пару тижднів як почалось покусування циці в напівсні. Затискав сосок, щоб не губити. Не зважала. Тепер вже повний циця беспредел. Кусає навмисно. Може до неї посміхатись, а потім гризь замість присмоктатись. Напевно то десь зуби на підході, бо загалом погано спить, псіхований весь час.
     
  8. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Рятуйте, бо вже холодна! Як нині ще не було ні одного дня. Вже годин зо пять не їмо цицю, пів яблучка йому скормила й більше ніц не даю, сподіваюсь що голодний таки прикладеться. На обідній сон ледь вклала, бо вже і била і кричала. Щойно сосок опиняється в роті, як закусує і зубами тягне. Перше спокійно забирала, йшла геть, він приповзав в плачах. Носила в слінгу. Підколисивула. Пояснювала й голубила. Так за дві години, обидва соска мали кровопідтьоки, то рефлекторно штурхала малого. Він плаче, по ліжку катуляється.
    Я розумію що йому зуби лізуть, ясна чешуться, ну але що мушу робити я. Може ще чого не знаю, підкажіть.
     
  9. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    А треба зважати, і зважати з перших разів.
    По перше - спокійно. Без криків. Пояснюєте, що кусати - НІ. Спокійно, але твердо.
    Тримайте палець напоготові. Як тільки кусає - палець між щелепами (або втиснути носом в цицю) і обережно забрати, ще раз сказати, що кусати не можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Малий кусається. з соском даю собі раду,ніби зрозумів\розуміє що не тре так робити(витягаю сосок,), він коли кусає - то регоче,чогось його це тішить. але він мене кусає усюди - за руку,за плече,за ногу - куди причепиться там і кусає. бавимось з ним на дивані,наприклад,в обіймашки - а він притулиться до руки\ноги\живота\шиї і т.д. і кусає.я кажу "боляче" і роблю знов дууже грустне ліцо, а він регоче і далі лізе кусатися. кусає до речі,тільки мене. коли бавиться з кимось іншим, то все ок. що робити з тим кусанням??
     
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    @Hexe а нащо ви грустное ліцо робите? :) то справді може дитину потішати. Спокійним але твердим тоном сказати, що вам не приємно. Сказати, дивлячись в очі і припинити гру на деякий час. І так щоразу.
     
  12. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    ну я не знаю....щоб він зрозумів що мені больно:)
    насправді я з нормальним лицем спершу то робила,але він посміхався і якщо давала сосок,то кусав знов.тому тепер спробувала інший вираз обличчя, то тут результат кращий(нема принаймні повторних укусів).

    так і роблю.деколи лишаю на дивані,а сама встаю.але то не сильно допомагає. всеодно,не можу зрозуміти,чого йому так весело.коли щось інше гризе\кусає іграшки чи їжу - то не веселиться.от і не знаю чи то з тим щось робити,чи чекати може це переросте?донька не кусалась,тому з тим проблем не мали.
    а він може потім дітей в садку кусати?знаю,деякі діти таким займаються.воно якось пов"язане чи ні(маю на увазі.якщо зараз з тим кусанням "неправильно розібратись"?)
     
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @ Hexe, мій син теж так кусався, його це потішало (звичайно, я щоразу його переривала і говорила, що боляче і не можна і т.п.) а перестав, коли реально став розуміти, що мені боляче (тепер він жаліє мене (і себе теж), коли вдарюсь, приходить цілувати, от і якраз перестав кусатись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    В нас теж такий період. А ще б'Є, легенько, але б'єтьсЯ. Прикидаюсь типу плачу, кажу, що робить мамі ваву, мамі болить. Кажу, що маму треба любити, цьомати, гладити. То розуміє, перестає.
    Але час від часу перевіряє, чи дійсно не можна, то так кожен раз роблю!
     
  15. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    Мала кусає цицю,що робити?

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  16. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Присікати. Забирати і пояснювати чому. В крайніх випадках, забирати і виходити з кімнати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А якщо кусає вночі, спить при цьому, тобто смокче груди не прокинувшись. Що тоді? Сварити, забирати і таким чином розбудити?
    Мене малий сьогодні вночі отак двічі кусав.
     
  18. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    Я б вночі не будила.моя вночі не кусає ,а в день любителька .вчора в день поцямала і клац. Я її висварила сказала ,що циці більше не дам.то вночі і зранку не кусала. Далі буде видно . в неї верхній зуб виліз ,то мені здається вона так пробує зуб. Коли нижні росли теж кусала,але потім перестала.

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Вночі не будила, то ж ніби підсвідомо, має бути причина... Може зуби? В нас таке було на появу поїлки з трубочкою.
     
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я теж шукаю причину і зуби розглядаю як першочерговий варіант, бо їсть цицю і трошки догодовую з ложечки. Тобто поїлок, пляшок не використовуємо.