Харчування малюків

Дитина не бере груди. Що робити?

Posted by Лідочка on 26 Квітень 2010 відповідей - 229
Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Дзвоніть до консультантів, зверху сторінки є номери телефонів, бо з пустушкою і бутилочкою дуже швидко попрощаєтеся з ГВ
     
    Останнє редагування: 2 Вересень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А нащо ви пробуєте пустушку давати? Чим це має покращити ситуацію. Пробуйте змінити позицію, часом треба й підтанцювати, щоб дитина груди взяла, ну бувають такі періоди на початку. Головне не здаватись і не кидатись за бутилочками. А шукати варіанти. До того все було добре.з прикладанням?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Незнаю нащо починала давати пустушку, послухала бабів мамів і куму, що мовляв, ми виросли з ними і нічо...і купила. він її мало брав, і я й не часто давала...інколи. взагалі дала через те що заспокоював сягає під час коліків... а так то майже весь час він за хвилину -дві її випльовував. До вчора все було добре. Ще в нас проблема,синочок голову тримає більше на право, то до того трохи на ліву сторону не хотів брати груди,тобто праву грудь, якось з горем пополам вдавалось, в тепер дві. Може то ще справа в шиї?(
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @kykysia ну я би ще й в цьому шукала корінь проблеми, пустушка, груди, дитина заплуталась
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @kykysia в першу чергу раджу звернутися до консультанта з ГВ. Зі спеціалістом швидше виясните в чому виникла проблема.
    Як варіант: пробуйте різні пози. Може десь дитині незручно. Пробуйте підсовувати груди коли малеча спить. Крізь сон може взяти. Дурачок заберіть (в ньому може бути причина). Ще може бути що дитина образилася за щось. Якщо ви маєте когось хто допомагає (бабусь і тп), дайте їм вихідний. І побудьте самі з дитям, багато обнімашок. Якщо дитина спить вдень вдома приляжте з нею поруч.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    В нашій ситуації з'явилися певні нюанси..на жаль не приємні(
    В малого температура, 37,8. Груди таки не бере...намучилась вчора. Сьогодні були в лікарні, все від горла...червоне...виписали лікування. Я не знала що не можна хворій годувати малюка, почало боліти горло,кілька днів тому в мене, а якраз ввечері передвчора температура піднялась, а вже вчора він відмовився від грудей... Хоча кілька днів перед тим він трохи крутив носом на груди але, я спихала то на те що він нам не хоче голову на ліву сторону повертати і відповідно брати праву грудь...думала тому вередував трошки,а може то вже його горло боліло .( Тому не знаю хто кого заразив( тепер лікуємось.... Пробувала груди давати через сон- ніяк не бере(
     
  7. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Не просто можна, а треба годувати. З молоком передаються антитіла, які виробляє ваш організм у відповідь на інфекцію. Грудне молоко полегшить перебіг хвороби в дитини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Та ні вона думає, що НЕ Можна.
    А правда полягає в тому, що ТРЕБА.


    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    @loveterapy @Havronia та мені сказали що так я заразила малюка,що не можна було годувати. Правда то не наша лікарка таке сказала, наша сказала що потрібно було в масці ходити.а через біль в горлі малий від грудей відмовляється(
     
  10. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Хто вам таке сказав? Ви телефонували до консультантів? Як годуєте малюка? Чи сціджуєте молоко?
     
  11. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Таке сказала лікарка сімейна моєї коліжанки( до консультанта не зверталась.
    То я вчора ввечері останній раз через сон малого так сяк нагодувала, і більше він груди не взяв,а потім мені сказали що не можна годувати тим молоком. В ночі годувала сумішю, а молоко зціджувати щоб не пропало,маю надію повернутись до ГВ, а тепер буду пробувати годувати молоком,так як сьогодні наша лікарка сказала щоб годувала своїм молоком хоча би якщо не бере груди...
    --- дописи об"єднано, 3 Вересень 2017 ---
    Розумію що годуючи з пляшечки сумішшю ще й я поставила під загрозу наше ГВ, але вчора я була в такому розпачі і далі що не могла мучити вже ні малого ні себе тими криками і плачами(а тут ще й сказали що не можна давати груди якщо мама хвора і температурить....((
     
  12. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ви знаєте, без образ. Але ви доросла людина і несете відповідальність за свою дитину. ЛИШЕ ВИ! Не педіатр, не бабуся, не коліжанка. Мені теж педіатр, якій була потрібна від мене лиш галочка, говорила, що розумієте : я несу відповідальність за вашу дитину. А я казала, що а я тоді що роблю.
    Тут на форумі, справді, є розумні та знаючі люди, які УВАГА хочуть вам ДОПОМОГТИ. Тому і порадили звернутися до консультантів: нехай виклик буде коштувати 100-200 грн. Але у майбутньому це вам збереже 10 -20 тис грн, які ви витратите на суміші та ліки на дитину. Повірте, я знаю, що говорю. Моя дитина за 3 роки лиш раз приймала антибіотик, і дуже великою заслугою її міцного здоров'я я вважаю саме грудне вигодовування.
    Повірте, я знаю, що таке тиск - мені разів з 50 точно різні родичі пропонували купити дурника. Та я цього не робила. І з педіатром я погоджувалась, що там вона говорить, а робила так, як вважала за потрібне.
    Тому моя вам порада -викликати консультанта і не одного може, ще поки ви можете зберегти те ГВ.
    Бо ви думаю, що хочете його зьерегти, але нема кому вас підтримати і порадити справді щось корисне. Не ображайтеся за такий різкий тон, але так це мені збоку виглядає.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  13. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Ну всі в дома кажуть мовляв ,чого переймаєшся не ти перша не ти остання, то погудуєш кашками, головне знаєш що з малим не так і в чому причина...а я себе не повноцінною мамою почуваю хіба від того,що дитину свою маю чим а не можу нормально годувати.
    Розумію що ви зле мені не хочете і розумію, в чому моя помилка.
     
  14. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    До консультантів хоча б затeлeфонуйтe, моральна підтримка дужe важлива.
    Щодо того, що нe бeрe груди. Багато так буває. В мeнe старший мав кризи з відмовами, і мeнший до рeчі тeж довго голову нe хотів на другу сторону повeртати, і нe брав часто так груди. Годувались пeрeд сном, після сну, лягала валeтом до нього, щоб ів на тусторону на яку хочe.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Буду все ж пробувати давати груди, може якось владнаємо то....а як ні то з двох зол як кажуть, виберу менше, нехай вже пляшечка буде але з грудним молоком а не сумішшю...дякую за підтримку усім. Маю надію що все налагодиться
     
  16. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    всі розуміють що своїй дитині хочете як краще.
    Але якщо тоді розгубились, а "радники" нарадили, то всерівно не здавайтесь так легко з ГВ. Правильно дівчата кажуть поспілкуйтесь з консультантом, у вайбері є гаряча лінія, там цілодобово консультують.
    Я і застуджена годувала, і коли з кишковою інфекцією в інфекційній лежала, то годувала.
    Головне не вчіть на пляшку, є альтернатива: з шприца, системи СНС, з горнятка пити ( якщо вже трохи більша дитина, вибачте але не бачила скільки вашій лялі).
    Повірте, дуже важко пляшку потім забирати. Ми таке теж пройшли і то був кошмар.
    Головне спокій, щоб вам хтось допомагав, і фільтруйте поради ;)
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Вибачте, але що вашим грудям ьракує, що ви маєте обирати?? Цідитись цілодобово? На довго вас вистачить? Відкиньте зараз такі варіанти взагалі, є циця, є дитина і мама, всьо, боріться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Нічо не бракує, але якщо б малий таки не брав груди, то зціджувала би і давала з пляшечки,бо це краще ніж сумішшю годувати! Але сьогодні зранку малий взяв дивом груди,і пів дня ми Богу дякувати без сумішей/пляшечок, що дуже мене тішить. Правда найліпше бере зі сну - бачу що вже будиться, облизує долоньку і пальчики, то беру і годую. Але потім вже пробую за якийсь час неспання,то не бере вже і так засинає,ситий тим що до того з'їв (
     
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ви довго цідитися не витримаєте, не розглядайте такого варіанту. У вас все вийде і так, то тимчасова складність, все налагодиться, головне не здаватися. Ви дурачок даєте? Якщо даєте - заберіть
     
  20. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Досі давала час від часу.
    Та я вже зрозуміла що зціджувати то трохи не варіант, молоко сильно прибуває аж груди болять і твердв,і здається мені що молоковідсмоктувач так не стягнення молоко як малюк. Природа є природа... Надіюсь що вже не перестане знову брати груди , бо ніби все більш менш налагодилося.