Харчування малюків

Дитина не бере груди. Що робити?

Posted by Лідочка on 26 Квітень 2010 відповідей - 229
Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @kykysia читала випадки коли дитина один раз спробувала з пляшечки поїсти і все - повна відмова від грудей. Це випадки, не факт, що у вас буде так, але я би не ризикувала.
    Стосовно консультантів, знаю, що дають консультації по скайпу, може хтось з них і їздить (то вже треба уточняти в них).
    І ще одне. Я розумію, що ми ніби маємо довіряти лікарям. Але , на жаль, зараз дуже важко знайти справді хорошого лікаря, який розвивається, читає, цікавиться. Більшість з них живуть ще радянськими знаннями. Тому треба добре фільтрувати, перевіряти все що вони рекомендують. Більшість ліків, які призначають мамі, є сумісними з ГВ, і антибіотики, і навіть наркоз(!). Всі ці призначення можна (і треба) перевіряти на сайті e-lactancia. Відповідно, якщо ризик потрапляння в грудне молоко низький, нема потреби сціджувати молоко, годувати сумішшю і тп.
    І насамкінець. Бабусі, колежанки зі своїми рекомендаціями: "а во ми вас якось виростили" теж потребують фільтрування. Ключове слово "якось". Ви (і я, і , зрештою , кожна мама) хоче для своєї дитини якнайкраще. З часу нашого дитинства таки багато змінилося. Та навіть за останні роки. Медицина рухається вперед постійно в тому числі те що стосується догляду за немовлям, ГВ і т д. Тож перш ніж приймати рішення (навіть банальне питання дурачка) добре дослідіть, які наслідки воно може мати. (Може і не мати, але знання наше все).
    Сорі, що так багато тексту. Мала натхнення... Може комусь знадобиться...
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    @Happy Fiancee вже на жаль спробували бутилочку, бо ніяк не хотів брати груди, зціджувала і давала, але сьогодні трохи з вередулями, але бере груди. Та я ніби і не пила такого нічого з ліків що заборонялось би при ГВ, але сказали мені що не можна з високою Т годувати грудьми. Ну а я зелена, нє щоб ще десь пошукати інформацію,то і послухала,тим більше що груди не хотів брати (напевно через температуру і горло),я дала суміш,всю ніч давала(аж поки на ранок не поїхали в лікарню і згайшли хоч когось більш менш толкового хто б сказав що не так з дитиною,від чого температура. Бо сімейний лікар наш на виклик не приїхав, а живемо ми в селі. Сумно то все вийшло... Але тішить що все налагоджується, і малий бере груди і молоко є.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @kykysia головне, що зараз вже все добре. Тішуся за вас щиро.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Як у вас виглядає засинання?
     
  5. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Заколисую коли в ліжечку, коли на руках.
     
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    От коли заколисуєте - крізь сон давайте груди. Дурник потрібно зовсім виключити. Зараз потрібне гніздування і контакт шкіра до шкіри з дитиною.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Karavanskaya

    Karavanskaya New Member

    Добрий вечір. Дочка відмовляється від грудей, в 1.5 місяці потрапили в лікарню, малятко забирали і кололи дуже довго, після цього пішла відмова від грудей. Згодом перейшли на суміш. Зараз нам 3 місяці, молоко є і зараз, кожної день борюся з цією проблемою, багато що спробувала, результат тільки в тому що вона візьме і відразу відпускає груди, дуже хочу продовжити грудне вигодовування, допоможіть будь ласка. Ви остання надія. Спасибі заздалегідь.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  8. phobika

    phobika Well-Known Member

    Співчуваю. Якщо маєте твердий намір повернути гв, то зверніться до консультанта і чітко виконуйте рекомендації. Вверху сторінки є контакти Гарячої лінії. Я сама такого досвіду не маю, але читала в Львівській групі підтримки ГВ в ФБ історії про відновлення лактації і в 9 місяців молюка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Так, найкраще для вас звернутись до консультантів і мати очні консультації.
    А коли дитина спить пробували запихати груди? Така ж реакція?
    Ну і якщо крім суміші ще дурник даєте, то шансів мало(((
    Зі свого досвіду знаю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Karavanskaya крок 1. Покликати консультанта з ГВ. У вас не є проста ситуація. Дитині вже 3 місяці.
    Крок 2. Замінити годування з пляшки на альтернативне. Консультант вам порадить як це зробити. Мені здається вам підійде система догодовування біля грудей.
    Крок 3. Відкласти всі справи і вкластися разом з дитиною. Спільний сон і вдень і вночі.
    Крок 4. Поступово зменшувати догодовування сумішшю (під спостереженням консультанта).
    А найголовніше - мати величезне бажання і не слухати «доброзичливців», які будуть радити «кинутися того».
     
    • Подобається Подобається x 4