Харчування малюків

Дитина не бере груди. Що робити?

Posted by Лідочка on 26 Квітень 2010 відповідей - 229
Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Прикладання були часті, але нерідко ледь не кількасекундні. К-сть молока не зменшувалась, мабуть, завдяки тому, що доня о 5-й ранку могла півтори години висіти на циці. А так повноцінно годувалась після купання і десь серед дня. Решту часу, хоч доця і робила пошукові рухи язичком, від грудей відверталась. То я її колисала, давала цицю; доня цицю випльовувала і кричала. Я її заспокоювала, давала іншу цицю; доня могла пару разів плямкнути і знов відверталась. Перед снами могла присмоктуватись на 5хв неінтенсивного смоктання і засинала. То я нерідко намагалась груди лишати в ротику, щоб стимулювати смоктання крізь сон. Стало легше, коли навчилась годувати вертикально в слінгу. Ще важливим фактором особисто для мене було те, що мої батьки (ми живемо з батьками) поїхали на місяць відпочивати, і я в загальному стала спокійніша. Просто до того постійно чула поради на зразок, що дитині треба давати дурника, щоб так не кричала. Ну і "позитивно" діяли мамині припущення "може в тебе молоко вже пропало?"
    Зараз це згадую просто як пройдений етап і як досвід на майбутнє: головне мамі шукати шляхи, як заспокоїтися, тоді і дитина буде спокійніша.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Корисно Корисно x 1
  2. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    безпосередньо перед годуванням чи взагалі?
     
  3. Merry

    Merry Well-Known Member

    @nattsol , ви практично описали зараз мою ситуацію. Те що у вас це позитивно закінчилось надихає.
     
  4. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    В мене з донечкою була така ж ситуація. Почалось таке в 3 міс. Годувались тільки уві сні, інакше цицю не брала, кричала, вигиналась.
    Але я робила так, погодувала уві сні, пройшло десь 1.5 - 2 год, замотувала в слінг, коли дитина засинала, то годувала. Я не допускала перерви між годуваннями більше 2 год, щоб дитина не була сильно голодна, бо вже коли вона була дуже сильно голодна то кричала диким криком і заколисати в слінгу неможливо було.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Взагалі. Це може бути причиною відмови.
     
  6. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Може то трохи на в цю тему, перенаправте будь ласка. Малий вже тиждень не встає вночі їсти з 23 до 7. Вдень їсть 10-11 раз. Я його пробую будити і хоча б раз-два годувати вночі. І от думаю, чи не відштовхну його отими годуваннями без його бажання і може я щось не так роблю вдень, що він так довго спить?

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я б не заморочувалась. (Я і не заморочувалась.)
    Так бачу по людях, що буває період, коли діти перестають їсти вночі. Він досить швидко закінчується, і якщо дитина весела, здорова, вдень їсть як завжди, то подихати, і не мучитись.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Думаю, то тимчасове явище, десь до зубів, в нас так було
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Спіть))) на спині...)))
    Теж думаю, що явище тимчасове. В доці теж був такий період який змінився на спання з цицею нон стоп.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    ага, в нас таке було, ну може тижнів 2-3 протривало і всьо, тепер дуже часто їсть вночі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Якщо груди не витримують і набирають сильно то варто прикласти.
    Якщо груди не турбують, дитина спить то і ви відпочивайте. Бо так постійно не буде;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Їсти так і не почав, і ще й став вдень 7 раз максимум прикладатися і то не через раз з плачами. Як думаєте, якби перевести його на режим і прикладати частіше, то б помогло? Зараз маю дуже стресову ситуацію до того всього. Дуже не хочу втратити молоко.

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2016
  14. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    часто в такому віці діти вередують біля грудей.
    старайтесь прикладати під час сну.
    А взагалі то з дорослішанням дитина починає їсти навколо снів, тобто на сон, під час сну.
    Стрес теж на то все впливає.
    В мене малий теж вередує біля грудей, особливо на приливах, кидає, потім відмовляється брати. Я його годую і злегка стояче або сидяче підколисую, деколи спрацьовує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Вдень спить з Вами? Крізь сон (деннийє) прикладається? Чи засинає біля грудей, чи прикладається коли прокидається?
     
  16. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Спить зі мною, інакше ніяк. Крізь сон може лише 2-3 хв поссати. Засинає з грудьми, коли просинається не їсть.

    Я певно даремно переймаюся. Він може просто так швидко наїдатися? Бо за цей місяць набрано 1100 г
    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    він все може )))
    ви не на годинник дивіться (на вагу теж не дуже), а на дитину. Росте, розвивається, гарно відчувається, то пропонуйте груди, захоче їсти - поїсть.
    ну от перше ситуацію заберіть, або себе з неї.
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Моя панянка їсть раз вночі, вдень не частіше як раз в 2 години по 5 ( ну може часом трошки довше) хвилин. В 2,5 місяці подвоїла вагу при народженні і має 6800. Я теж не розумію, як вона наїдається так швидко, але маємо що маємо:) Середня доця їла так само, але росла дюймовочкою, в рік мала 8800. Різниця в тому, що з середньою молока було дуже в міру, а зараз заливає просто. Думаю, дитячий і материнський організм все знає краще.
     
  19. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Гм дякую, що поділилися. Певно і правда організму краще знати. Тим більше малий без 100 г подвоїв вагу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Якщо дуже переживаєте, зважте через тиждень чи 10 днів після виписки. Вона ж у вас не після кожного годування 5 год. спить?