Дитина не їсть або перебирає їжею. Що робити?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Надька, 27 Грудень 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не їсть або перебирає їжею. Що робити?

    ой, в нас з тим годуванням теж ціла проблема. нам вже 2 роки, а важимо лише 11 кг, при тому, що народився 3,6 кг. на грудному були 1 рік і 5 місяців, все думала, що покинемо цицю, і краще їсти будемо. та де там, як не хотів їсти, так і не хоче((( я, чесно кажучи, дала собі спокій. аналізи всі добрі, гемоглобін 128, глистів нема, дитина активна, здорова. коли хоче, тоді їсть, як не хоче, то не їсть, правда я намагаюся в нього всадити (трапеза по півгодини, то нормально), але якщо нічого не виходить, то недуже переймаюся. як сказала недавно хороша лікарка: то така дитина, як не хоче, то ви і не запхаєте в нього, головне, щоб пиття було багато. єдине, що свекруха постійно напрягає, хоча ще жодного разу сама не змогла його нагодувати...
     
  2. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Дитина не їсть або перебирає їжею. Що робити?

    моя навряд доросте до 11 до 2 років
    в 1,5 - 9900 (хоча в поліклініці наважили 2 місяці тому 10...?)
    зріст поміряти нормально не дає, але на око десь в районі 82-83
     
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не їсть або перебирає їжею. Що робити?

    Доні 1,7 р. - важить 10 кг.
    Як тільки має бути новий зуб - їсти її не вблагаєш. От і зараз вже тиждень не їдження, а катастрофа.
    Я малою теж дуууже погано їла, тому проблеми з того не роблю. Але коли ми десь ідем і за годину починаються капризи і "нямням" хоче - приходиться сухпайком перебиватися. А то вже недобре
     
  4. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Дитина не їсть або перебирає їжею. Що робити?

    маєте ГВ?
    для діток , котрі мають ГВ, і мають проблеми з їдженням є спеціальна тема :)
    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=63149
     
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не їсть або перебирає їжею. Що робити?

    Ні, вже нема.
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не їсть або перебирає їжею. Що робити?

    Моя ість жахливо, а коли гуляємо довго, то вимагає шашлик:) І найцікавіше, що з'ідає його цілу порцію! От такий гурман в мене росте:)
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Оленятко, ви хочете мні щось довести? Моїй дитині рік і три, вчора вона з'їла за день дві чайні ложки зупи, погризла яблуко і пила компот. Я не вважаю, що вона щось повинна чи не повинна, бо вона здорова, активна і не голодна. А вам подобається придумувати собі проблеми, то на здоров'я.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Soquishka

    Soquishka Well-Known Member

    І у мене так зїдала в тому віці. А було що за весь день тільки циця і так до 1.8 а потім почала по трошки їсти. Тепер має апетит і добре їсть(1.10). Все життя дивувався коли бачила як інші дітки добре їдять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    Haidee, не хочу нікому нічого доказувати:girl_smile:
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Вам справді здається :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Ви і не доказуєте. то дівчата в принципі і не Вас переконують, бо Вам вже не зміниш. то так, щоб наступні читали і робили висновки що не все так однозначно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  12. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  13. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    моя дитина ніколи не їсть на вулиці і не має перекусів. Якесь печенько можу дати лише після того, як поїв основну їжу. тут ще багато чого писали в мою сторону, я маю що на то сказати, але промовчу. Тема називається "Як відлучити від грудей", я написала нашу історію, а про харчування малюків є достатньо інших тем!
     
  14. mipa

    mipa Well-Known Member

    Це точно!
     
  15. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Стикнулась з майже повною відмовою від їжі. Нам 1.9
    Останні дні не їсть майже нічого. Груди їмо тільки на сон. За сьогоднішній день з'їв зранку 1 печиво і ввечері(19.00) буряк з морквою. Це єдине від чого ще не відмовився. Улюблені страви теж забракував. Їли ми і до того вибірково. Ніяких супів, борщів з загального столу. Від всього відмовлявся. Ніколи їсти не застявляли. Зараз вже дійсно з ложкою за ним бігаю, ну бо не можу дивитись, як дитина за день одним печеньком наїлась. Ніяких каш, круп. Все категорично відставляється вбік. Солодощів ще не пробував, крім соломки, і печива найпростішого. Порадьте щось! Я просто не розумію в чому проблема! Вже подумую над вітамінами для апетиту...то марна трата грошей? Підкажіть...((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    5-тірки вже вилізли? В нас на зуби таке.
     
  17. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    5тірки, то самі крайні? В нас ше 4 кутніх нема, але і не видно на горизонті.
     
  18. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Досвіду в тому не маю, але
    Може чийсь приклад поможе. Ми маєм на два місяці старшого знайомого. Коли малі спілкуються то так повторюють один за одним: мій стрибає, той починає( хоч досі так не робив), один жує печенько, другому теж треба.
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    З кутніми процес може затягнутися.
     
  20. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    В нас таке не проходить((
    Маємо сестричку з чудовим апетитом. Дивиться на неї, а сам відмовляється. Сьогодні зранку нова спроба щось нове запропонувати. Зварила манку. Дала туди банан. І він пив з трубочки як сік. То з'їв трошки. Від ложки відмовився. Вже тепер подумую над кашами купованими(( Щоб розводити їх на воді, і давати пити. Інакшого виходу поки не бачу. Ще думаю взагалі перестати намагатись на дворі давати йому їсти. Зробити режим, якого в нас толково не було. І в певні години намагатись дати їсти. Підкажіть як краще зробити. Якщо давати їсти що три години, то до прикладу як він з'їв тільки ложку каші в 3 год, і більше не просить, то пропонувати аж в 6? Як виробити режим?