Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем соломійка, 21 Листопад 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Їсть рідко пів печенька і рідко хліб- кусочок скоринки см на см. І все. Як зацікавити до їжі? За стіл берем- тему пед прикорма вивчила напам"ять.
     
  2. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    В нього колись був харчовий інтерес?
     
  3. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Ні. Я писала раніше. В 6-7 місяців пробували ввести педіатричний, але дні 2-3 - не пішов- він не хотів їсти. Я зацікавилась пед прикормом і вирішила не мордувати дитину і чекати інтерес. Досі чекаю))) 1-2 рази в тиждень-два він може щось спробувати, з моєї тарілки, якщо я пропоную (не пхаю- пропоную, але сам не просить ніколи), але далі все на тому. Печення чоловік йому інколи дасть- він може вкусити раз, а може і викинути на підлогу. Фрукти не бере ніякі- ні банан ні яблуко ні мандаринку- нічого.
     
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Якщо у вас в сім*ї все гаразд в плані відношення до їжі, подивіться чи не проблем зі здоров*ям - зуби, кишківник, алергія. Як в загальному настрій? Дитина весела, активна?
     
  5. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Здоровий. Ну зараз зуб лізе, але то зараз.
    Відношення до їжі в сім"ї- то що мається на увазі? Приймання їжі за загальним столом всі разом? Ну тут- як вийде- син в школі, тато на роботі. Ввечері- стараємся, але теж не завжди виходить. Дем"ян зі мною в основному.
     
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Це сприйняття їжі як цінності. Їдять, коли голодні. Немає примусу. Сімейні трапези. Зрозуміло, що не всі члени родини постійно вдома, але загальна тенденція, коли вони вдома.
     
  7. Tyulpana

    Tyulpana New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Я вже раніше писала, "мала не хо че їсти", нам вже 1,5м. а ми крім ГВ нічогісінько..... Жувати жуєм, а потім все гарненько випльовуємо... Як ви гадаєте, якщо я відлучу ситуація зміниться?????? Я пробувала день не давати ГВ але це були істерики, крики, а результату ніякого....Як їй пояснити що прожовану їжу потрібно ковтати :shutup:а не випльовувати?????
     
  8. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Я правильно зрозуміла, це півтора місяці? :confused:
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    ні, рік і 5 місяців
     
  10. Tyulpana

    Tyulpana New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    перепрошую.... 1р.5м.
     
  11. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    незміниться :)
    В цій темі у мене багато дописів і я переживши важки період з 1р. 2 м. до 1р. 10 м. , коли малий практично нічого не їв і за весь час може 500 грам набрав і все. Та я зробила висновок грудне годування і те що дитина нічого не їсть немає ніякого відношення) Просто дитина не їла не їла.., а потім настав період що почав істи. Від того часу ми набрали 3 кг. Зараз їмо 4-5 на день і якщо вчасно не дам їсти, то біжить на кухню і кричить ам-ам! Тому хто планує відлучати по причині, що дитина нчого не їсть, не спішіть, почекайте, може причина не циця, а щось інше...?
     
  12. blakytnooka

    blakytnooka Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    у нас було так. ми з малим сідали на кухні, він у своє кріселко і снідали-обідали-вечеряли. Ложку я, ложку він - я бачила в нього інтерес. Їв все.
    А потім ми потрапили в лікарню і до наших проблем додалась кишкова інфекція, нещодавно перехворіли знову якимось вірусом. І так дитина взагалі відмовляється від їжі... Тобто після року і досі він не хоче навіть нічого пробувати і їсти (крім циці ясно). І на те, що я їм поруч практично не реагує. Що робити в такому випадку? чи це треба зачекати, поки відновиться організм? чи варто приймати якийсь вітамінчик для апетиту?
     
  13. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    В дитини пропав харчовий інтерес після хвороби, якщо дитина не просить їсти, значить організм не потребує дорослої їжі. Примушувати їсти не можна ні в якому разі, бо сформується негативне сприйняття до їжі. Наберіться терпіння, зачекайте трохи, їжте постійно при дитині, садіть на коліна, дайте просто ложку в руки і чекайте поки попросить чи почне сам робити спроби їсти ложкою. Вітаміни не треба приймати, у вашому віці молоко грудне цілком задовільняє потреби дитини і сприяє відновленню організму після захворювання. Зараз давайте цицю стільки скільки просить, а за дорослу їжу не думайте, дитині треба спочатку відновитись, а тоді коли буде готовий почне просити сам.
    Гуляйте побільше на свіжому повітрі, давайте дитині побільше рухатись.
    Чекайте на появу харчового інтересу, він з"явиться, не хвилюйтесь, у вашому віці дитині циці цілком вистачає, вам ж не 2-3 роки, а всього 1.2
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    В нас останній раз 2 дні на повному ГВ були в 2 роки рівно, бо ми на ті 2 дні їздили в село. А в поїздках мої тандемщики з мене не злазять.

    ---------- Додано в 10:22 ---------- Попередній допис був написаний в 10:19 ----------

    в рік важили 11.200, в рік і дев'ять місяців - 10 кг (після хвороби). Я була в шоці просто.
    Зараз от щойно заліз на вагу - 12.600.
     
  15. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    моя доня теж взагалі відмовляється від їжі, виключення може бути якийсь бублик чи сухарик. спершу хвилювалась, але потім побачила закономірність - в неї просто нема не це часу, переповнюють емоції, навіть в туалет ходить, коли сильно припече))
     
  16. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Сьогодні були в родичів, всі дивились на мене квадратними очима, що я досі годую малого, а ще більше в шоці, що у 8 місяців дитина ніц не їсть крім циці. Ну ми вже їмо трохи, але пів чайної ложки на день, то типу не рахується))
    Мене підтримала дружина маминого брата. Вона молодшого свого годувала до 3 років і розказувала, що до рочку малий ще так-сяк щось їв трохи, а потім полізли ікла і дитина зовсім відмовилась від їжі. І почав щось їсти, аж коли в садок в 3 роки пішов:)
     
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Ми останні місяці часто хворіємо, мала практично нічого не хоче, крім циці. Сезонних ягід не їсть, ні полуниці, ні суниці, ні чорниці. Минулого року аж тряслася за ними. Сиру не їсть ніякого, каші теж без апетиту, пару ложок, картоплі не їсть, хіба трошки в супі. Любить ковбасу, яку я не купую зазвичай, рибку любить і м'ясо (котлета, відбивна, шашлик, просто відварене). З фруктів може пару разів вкусити яблуко чи банан і любить цитрусові. Гемоглобін в нас 98. Звідки їй ті вітаміни черпати...бачу, що дуже зхудла, важить зараз 12кг вже з року мабуть. Може то глисти поганяти? Десь інші діти їдять все підряд, а моя тіко цицю.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    та як глисти ганяти, вона ж і так багато хворіла, ще печінку добивати. Та власне того і не їсть нормально, бо хворіла, діти довго відходять.
     
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Та до того теж не особливо мала апетит, якби я не давала, то не просила б...мушу заговорювати, щоб хоч ложку дві взяла до рота
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Сергійчик мій у віці Вашої Євусі і після хвороби заважив неповних 10 кг
    [/COLOR]
    в нас був 93
    якщо сеча мутна - заговорюйте, щоб пила. З трубочки, горняточка такого, горняточка сякого... а з їжею не дуже старайтесь. Відновиться організм - відновиться апетит
    коли повністю одужає - якщо надалі хвилюватиметесь, то здайте аналізи. Ганяти "всліпу" не раджу