Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем соломійка, 21 Листопад 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Та з питтям нема проблем - п'є достатньо...чай, компотик, просту воду
     
  2. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    в нас післа курсу лікування антибіотиками і самої хвороби теж був низький гемоглобін, нульовий апетит, окрім циці (на ній практично висіла всю хворобу і після хвороби теж основним раціоном були груди), моя теж м'ясоїдка, це і рятувало нас, мене рятував авторитет старшого сина, який їв при тому так апетитно це робив і її приговорював, що мала не помічала як я ті ложки їй пхала з їжею, яку вона не любила.
     
  3. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Та я от теж так пхала-пхала при перегляді мультфільму, що мала потім все вирвала
    Вона щей якась така оті два останні дні млява, не весела, не бавиться...чи то після вірусу, чи зуби, чи що нове знов. За сьогодні два рази яблуко вкусила, два рази піцу, рисова каша викликала в неї рвотний рефлекс, з бульйону з'їла кусочок м'яска і ложку юшки. Все. Отак ми їмо вже декілька місяців(((
    Мені плакати хочеться
    А малий то окрема тема до плачу, теж ніколи не голодний. Десь я себе згадаю в дитинстві, їла все підряд, просити мене не треба було
     
  4. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    в нас прогулянки регулярні, вилазимо зараз із хвороби, то беру на двір щось тепленьке їсти в термос, коли находиться, то може трошки щось з'їсти, а так циця цілий день, і в ночі це взагалі без обговорення, ніяких каш не признає.
    В'ялість це нормальна річ після хвороби, тимпаче низикий гемоглобін, який потрібно підіймати.
     
  5. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Маю комплексну проблему. Деть вчиться їсти сам, тому внутрь потрапляє менше їжі ніж би я годувала. Сидить і командує "тарелку став, вилку дай". даю йому його ложку та намагаюсь погодувати своєю, та де там - команда "стяв"і рота не відкриє. Сам же зїсть 3-4-5 ложок і все. На сісі висить/скаче/топчеться/качається так багато, що мене то починає напрягати... Ще ми хворіємо, тому і апетит не дуже, я вже і на "печико/печиво" згодна лиш би поїв щось. Шо дєлать?
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Думаю, в цьому головна відповідь. Йому зараз треба багато маминого молочка, от тому і така картина.
     
  7. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Мені молочка не шкода, але я і сама "еле-еле душа в теле"
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в плані - схудли чи втомились?
    зараз такий період в році і взагалі, коли втома нас перемагає. Тримайтесь.
    По темі - виключно грудні періоди у віці Вашого синочка - це норма
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    хвора, відповідно втомлена, я вже його підняти не можу, а він лізе на мене як мавпенятко і чіпляється реп"яшком. Прилягти одноосібно не можу, бо тут же "мама ти де, мама втікла, мама тут" :). Дякую за підтримку.
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дуже розумію.
    З годуванням ніц не поробиш - годувати будете зараз цілодобово. Зате то і їжа, і ліки. А от перейти на "горизонтальний спосіб життя" - цілком реально. Я так робила, коли мала токсикоз з Вірусею, а Сергійкові було 1р - рік і 3 місяці. Я тупо лежала. А він мене їв, а потім ми бавились на підлозі, але теж тільки в тому форматі, що я - лежу. Потім навіть знаходились сили зробити щось по дому.
    Підете на поправку - і все налагодиться.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Перенаправте бо не знала де написати. Донечці 1 р і 4 міс на грудному вигодовуванні. Був низький гемоглобін давала ій каплі і після цього дитина мені не довіряє не хоче нічого від мене істи, хоче лише груди і то кожних 5 хв. От наприклад сьогодні зробила сир з горішками і фруктами перетерла істи від мене не хотіла то я ій кажу іж сама а вона і сама не хоче нервується все скидає зі столу потім пішла в коридор і взуттям кидалась я не реагувала. Думала що добре зголодніє і буде істи а вона дальше роздіває мене. І через 40 хв її істерики я не витримала і дала груди. Не знаю як довіру дитини повернути бо як підем в гості до баб то вона ість за дві щоки як гості до мене прийдуть теж їсть від всіх а від мене ні
     
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Як Ви їх давали, від чого саме така реакція?
     
  13. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Я іх капала на ложечку і давала, поки не знала що то не смачно то перші рази іла потім почала обдурювати показувала що даю щось смачне, а давала каплі а коли вже зовсім не вірила то насильно давала
     
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    А якщо з вилки годувати?
     
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    думаю, таким чином і повернете довіру - своїм молоком, яке солодке і смачне, без істерик по 40 хв, звичайно, а тоді, коли просить. А там, по-трошки, повернетесь і до чогось іншого, може дитина сама у вас попросить щось з того, що Ви їсте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Давала і з вилки ніяк не хоче і то що я даю ій істи самій теж не ість. Хіба якщо я не бачу то вона може красти. Стараюсь ій підсовувати щось, щоб вона думала що то вона сама втіхаря ість, але вона хіба помазюкає і все
     
  17. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Ні, не варто так. На кілька днів (3-4) просто припиніть годувати. ГВ - на вимогу, стільки, скільи просить. Ви при ній їжте, але ні поглядом, ні словом не показуйте, що найббільше Вам хочеться нагодувати її. Вона біля ас, але їсти робите собі. Якщо вона попросить - дайте те , що вона просить і як вона просить. Краще не ложкою, а з руки.
    Дитина має знову прийти до того, що мамі можна довіряти (через ГВ на вимогу і відсутність примусу), і вона має знати, що мама головна і мама видає їжу.
    Дайте собі час і їй.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я не вірю, що діти в рік і 4 місяці такі злопам"ятні) Всі ми даємо дітям ліки, і часто -- насильно. Тож не значить, що вони від нас переляк дістають і нічо не їдять. Може вона просто їсти не хоче?
     
  19. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Може і не хоче бо вона постійно груди їсть, але ж хочу ій дати якісь вітаміни чи мяско
     
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ой, в мене з малою те ж саме було... старші діти з 6-7 місяців на їжу, як по книжці переходили. А менша що не з"їсть -- рвота... І так до року і 2 місяці -- майже самі груди, а тепер все їсть (то зараз 1р і 6 м). Але так -- і гемоглобін був низький в рік, давала гемоферон... А як вже їсти почала добре -- то й гемоглобін і без додаткового заліза добрий