Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем соломійка, 21 Листопад 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Не буду пропонувати їй, може харчовий інтерес проснеться і буде довіряти
     
  2. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Ааа- 40 хв! Чесно, я б теж Вам не довіряла. Максимум 5 хв, всьо далі дитини плаче не через щось, що не по її, а через розпач
    Шукайте тему про поводження під цицею, там, в головному пості є статті про виховання, в них знайдете відповіді. З телефона не найду.
     
  3. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Ну це я лише сьогодні так зробила а перед тим вона ж не плакала і все одно не довіряла
    До речі сьогодні трохи з місця посунулись я взяла її їжу яку вона відмовилась їсти і при ній сама її іла, вона довго дивилась а потім прийшла забрала в мене свою ложку і іла сама і досить багато зїла я так зраділа
     
  4. Petrova

    Petrova Member

    Дитині рівно рік, тиждень тому закінчили курс антибіотиків , 5 днів після них їв дуже добре, величезні порції, а то ото три дні як тільки саджу в крісло починається істерика страшна, ложку до рота не можливо навіть донести, руками відбиває. Тільки цицю хоче і їсть.Воду і чайок. Шо робити???Може таке бути на зуби? Чи від антибіотиків?Чи може шось його боліти? Може до лікарів тре звертатися?
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Petrova як на мене варто дати дитині час віжійти від хвороби і антибіотиків. Більше віри в своє молочко, головне, що від нього дитина не відмовляється. Ми ітак їмо по ложці дві, я не заставляю, часом більше, часом менше, груди постійно. Буде голодна, буде їсти. Я так вважаю
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Petrova

    Petrova Member

    Я більше переживаю що він так різко відмовився...він в мене дуже добре їв