Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем соломійка, 21 Листопад 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. cream

    cream New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Перед вагітністю, вагітність, і перший рік малятка я гадала, що силувати дитину і наполягати будь-що з"їсти - є майже смертним гріхом. Годувалала дитиною грудьми, з шестимісячного віку варила зупки, цідила сирочок, змелювала рибку, паралельно намагалась годувати трішки з власної тарілки, не наполягала, мовляв, не хоче - хай не їсть! І це продовжувалось не довго, врешті я почала дратуватись, жбурляла миски свіжого-корисного їдла в унітаз, мене це почало відверто дратувати, потім престала варити і пропонувати взагалі, думаю, сама попросить. Помилилась, не просила десь до 1.5 р., ТІЛЬКИ ГРУДИ, це перетворилось на суцільний жах, вночі я не спала - годувала, вдень також, мої груди бачила вся Левандівка і не тільки!!! Це, так зване ГВ тривало НОН СТОП, на себе не залишалось часу, але це не головне. Головне, що доця, хоч і була щаслива біля циці (і майже божевільної мами), та була дууууже блідонь і худонька!!! І тут я вирішила, закрити очі на свої святі переконання, що годуватиму малявку не менше ніж до 3-ох років, і відлучити.
    ...а потім був суцільний жаль, і плач, плакала я і плакала донечка...ще трошки згодом я попустилась, мала ніби також...все було добре, доки Настя не захворіла через місяць після відлучення, пізніше ще декілька раз (під час ГВ вона взагалі не хворіла). І я шкодую, що відлучила, вона ще досі тулиться до циці (3,2 роки)))) то так приємно. Тому раджу не відлучати...ой, прокинулась, пізніше допишу.....
     
  2. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    О,мені ця тема теж в тему)))) Періодично караюсь і мучаюсь,чому крім циці більше нічого,ну як нічого,тобто як у казці-бігла через місточок схопила кленовий листочок)))) Але нічого,не вмирає і анорексії не дістав),жвавий,активний))) Тому муки сумління проходять з періодичністю як і надходять))))) А ГВ в мене теж по-різному,інколи висить на циці цілу ніч,от тоді готова кинути,а коли слідуюючу ніч висплюсь-тоді все ОК! А відлучити просто не маю змоги-боюсь плачів(вже писала,що більше шкодую свої нерви,які мені ще в житті пригодяться)))))
    О,щойно вхопив блінчик і аж за вухами лящить,а вечеряти не хотів))))
     
  3. соломійка

    соломійка Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    І ми молочного нічого не їмо. А щодо відлучення - про це я взагалі не думаю, оскільки ні доня, ні я до цього зовсім не готові. Просто хочеться, щоб циця була доповненням до харчування, а не навпаки. Але це, мабуть, буде пізніше.
    - і у нас так :girl_smile:
    Хоча Соломійка зовсім не худенька, не блідненька, бігає, бавиться, росте. А я тільки дивуюся - як то їй молочка на все вистачає?
    Дякую, дівчата, за розповіді і поради - а я думала, що ми одні такі - фанати циці:girl_smile:.
     
  4. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    надіюсь в вас з"явиться вільний час!!!
    а тепер я - я тоже переймаюсь /чи скорше - переймалась/ тим що малий мій замалий.
    про що писала вже в різних темах... але, випадково, складаючи всякий непотріб який шкода викинути, знайшла пакет - всякі рекламки які мені дали в роддомі. Серед пробників і реклам були і таблиці маси по відношенню до віку, маси по відношенню до росту, росту до віку і ще ціла купа інших... так от, дивлюся я на хлопчиків що родились 4 кг - ми повністю вписуємся в той графік!!! то-єсть - це ми нормальні, а вони загрубі!!! бо родились 3,7 а в 10 міс важать по 12 кг... бульба, сир, м"ясо - може і є зайва вага - це не виключено...

    соломійка, якщо в вас на лінієчці правильний вік то маєте ви важити /згідно таблиці!!!/
    9 кг, якщо родились з масою 3 кг,
    10,2 як з масою 3,5,
    11,7 як з масою 3,9
    і13,1 як з масою 4,3...

    то все звичайно дуже приблизно...
    просто всі вже звикли - мій малий родився великим -57 см, 4 кг, і чоловік під 2 м ростом - то всі думають що моя дитина має бути на голову вища за однолітків а важити зо 15 кіля...
     
    Останнє редагування: 24 Листопад 2010
  5. соломійка

    соломійка Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    - такою була наша вага у 11 місяців. А тепер (1 р. і 7 місяців, 83 см росту) - близько 13 кг.:girl_in_dreams:
     
  6. katkas

    katkas Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    малому 2 роки і 6 міс., зріст 92см. і важить так як і ваша доня - близько 13 кг.
    І я і наш татко у його віці теж були худенькі, правда я їла все, просто можна сказать змітала, а чоловік їв через раз. Так що і це теж треба враховувати. Доречі я б не сказала, що малий є худеньким, просто коли є його однолітки, які важать по 16-17 кг., то так і виглядає. Але це все відносне.
    це основне, значить дитині всього достатньо.
    а періоди ГВ НОН СТОП і у нас бувають, але на все є причина, і такі періоди недовгі.
     
  7. dydik

    dydik New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Я не раз писала на форумі, що моя дитина нічого крім грудей нічого не їсть. Крім цього Юля погано спала в ночі,кожної години вставала і брала груди. Дівчата казали що це нориально і я на якийсь час заспокоїлась. сама переглянула своє харчування. Старалася їсти побільше вітамінів. Але мала не поправлялася. Після того як малій виповнився рочок ми здали аналізи крові і виявилося що в неї анемія. І я вирішила відовчити від грудей. І піся цього ми почали їсти, Юля дійсно почала їсти, тільки й чути "гам - гам". А в ночі просипається тільки один раз, зїсть манку і спить до ранку. Почали появлятися пампульки, набирає вагу, стала набагато спокійніша. І я спокійніша, бо нарешті висипаюся. І в нас тепер все добре.
     
  8. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    ну так, загроза раку грудей, яйників, мастопатії ... в дітей пониженого імунітету, не сформованості деяких органів є ніщо проти дитячої анемії (тим більше знаючи як робляться аналізи у нас, що сечу із чаєм не відрізняють).
    І відколи це дитяча анемія так лікується? вам скоріш в гілку "перли лікарів..."
     
  9. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Про яку напевно ніхто б і не знав, якби не доблесна медицина з її могутніми Аналізами!
     
  10. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    що це за курси ви проходили, що не знали як доглядати після пологів за дитину і основи ГВ?
    (для тих хто не вкурсі то тут мова йде про славнозвісну Мечнівську масажистку)
    я так підозрюю що пуповину вам відрізали дуже скоро, о і маєте звідки деколи береться анемія Отсроченное пережатие пуповины предотвращает дефицит железа у детей в первые 6 месяцев жизни
    а ще
    то що дитина спочатку їла нормально а потім щось сталося так?

    може тому?
    і це в такому малому віці

    наскільки я зрозуміла анемія це тільки малесенька причина відлучки від грудей

    а також у вас дитина сильно потіла у вісім місяців, здається, і народилася не ахті, можливо вартує більш придивитися до дитини, а ви кинули годувати
     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2010
  11. dydik

    dydik New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?



    ---------- Додано в 15:03 ---------- Попередній допис був написаний в 15:02 ----------

    Це бувало хвилями. Переглянувши форум я себе заспокоювала.
     
  12. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?


    у всіх дітей хвилями, але щоб через це відлучати?
     
  13. dydik

    dydik New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

     
  14. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

     
  15. Vialka

    Vialka New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    наша доня теж перестала їсти дорослу їжу (хоча їй тільки 8міс.), почали пригодовувати близько 6 міс, і все по трошки їла, а потім перестала (ніби не цікаво стало). погуглила на тему, трапилась мені стаття про пед прикорм,там була рекомендація, що якщо у дитини зник інтерес до їжї, просто декілька днів не пропонувати нічого, але смачно їсти у її присутності. Ми так і зробили, і її ручка знову поягнулася в тарілку. А от кількість того що вона з"їдає.. кілька ложечок і все.
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    хочете шоб за один присіст виїдала банячок борщу??? кому то треба? вам чи дитині?
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    з власної практики - переважно "знающим совєтчікам"...родичам, які вже своїх дітей виростили...
     
  18. Azza

    Azza Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Привіт, якщо можете то порадьте що робити у моєму випадку. а то нерви не витримують. Моєму синочку 1рік 1 місяць, ми на ГВ, родились із вагою 2,300 і ростом 48см., зараз важимо проиблизно 9-10кг, ріст 75-80см (давненько не були у лікаря, щоб зважитись), їмо уже майже всю дорослу їжу, але "знающі совєтчіки" і родичі з чоловікової сторони так і з перших місяців радять всякі молочні суміші і каші, до яких я ставвлюсь категорично проти. Що порадити робити слухати чи ні, а то від їхніх порад інколи аж тіпає?
     
  19. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

     
  20. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Не слухайте і тіпати перестане. Дитина здорова? Активна? ніц її не турбує? Харчами не перебирає?) Ну то в чому ж проблема?