Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем соломійка, 21 Листопад 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    +100
    і власне з ціллю не напоїти, а з ціллю ознайомлення та навчання. В 7 міс. дитина продовжує напоюватись та задовільняти потребу у питті через ГВ, а пити заради попити буде після року, навіть ближче до 1,5. А вчити пити з горнятка зовсім не складно, треба просто почати.
     
  2. FlySkyJulia

    FlySkyJulia New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Відчуваю, що нам в цю тему..
    Ми тільки почали пробувати щось інше крім циці.

    Я собі думала - прийде 6 місція, і дитинка сама буде ротик відривати, сама просити, і сама їсти. Ага..! :girl_nea:
    Не цікава їй їжа доросла. Пропоную - не хоче, пробувала з пальчика давати, а не з ложечки, то ше пів біди, ніби пробує.
    Але не так я то собі все уявляла... Я ніби і не переживаю, бо циця є завжди:girl_smile:

    Мені цікаво лише - чи вистарчить їй поживних речовин з молочка для нормального росту та розвитку???
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2011
  3. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Мій малий став нормально цікавитись їжею біля 10 місяців, до того тільки циця. Зараз періодами: то не хоче нічого, то їв би цілими днями щось. Ніц дитині не бракує.
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Та то в кожного по різному. Ви головне не хвилюйтеся, всерівно буде дорослу їжу їсти, але все це поступово, дитині ж важко раптово почати наминати з ложки))
     
  5. medical

    medical New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Я була спокійна не їсть то цицю посмкоче якраз також малому було 1,7 ,поки ми не здали аналіз крові і гемоглобін показав 86,тут я занепокоїлась,циця добре але треба щоб і їв все таки мейже 2 роки....
     
  6. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    В мене дитина до 1 рік 1 міс крім циці взагалі нічого не хотіла. І росла, і мала нормальну вагу (племінниця з 6 міс. була на прикрмі і ШВ, то набирала вагу повільніше). Я і не заставляла примусово їсти, хоча і пропонувала пробувати все, що їла сама. А потім вона почала проявляти інтерес до дорослої їжі. В рік і 3 міс їла вже все, хоча циця і зараз незамінна, особливо вночі і в періоди, коли ріжуться зубки.
     
  7. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    А дитина себе як почуває? Чи ви хочете аналізи полікувати?
     
  8. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Нам напевне теж сюди. Дитина вже почала все їсти і овочеві і пюре, і фруктові, і кашу, правда мало, але їла. А от останні чотири дні, взагалі нічого, крім грудей. Ми здавали аналізи на гемоглобін,тиждень тому, то в неї 99, а в мене взагалі 90. В нас ще немає зубків, чи може це бути на зуби, хоча ясна такі як були, ні припухлості, нічого нема.
     
  9. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Ну, вибачте... Якби в дитини гемоглобін був хоч 105, то дійсно можна казати, що не варто "аналізи лікувати". А 86 - це вже не жарти!
    А як дитина в 1,7 має сказати, що їй погано? Моя мама мала гемоглобін 70... Весь час їй світ крутився, дуже погано себе почувала, але ж не з ніг падала... Навіть на роботу ходила.
    Моя думка - піднімати гемоглобін і їжею і медикаментозно!
     
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    А ви знаєте, що є люди , для яких такий рівень є нормальним? А наслідки передозування заліза знаєте? А знаєте як можна визначити чи не буде надлишку заліза?
    Якщо дитина себе нормально почуває, активна, нормально виглядає, не варто шукати проблем. Якщо дитину щось турбує, вона млява і апатична без видимих причин, тоді треба розбтратись. Але системно, а не здавати аналіз і на основі одного його призначати ліки. Це все на мою думку, звісно.
     
  11. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Думаю, то все буде безрезультатно. Я особисто під час вагітності ніколи не мала гемоглобіну вище 105, хоча регулярно їла гранати, гречку, печінку, а коли падав до 90, то пила фенюльс і гінотардиферон. А от через кілька місяців після народження дитини здала аналіз крові і результат був 138, хоча вже був кінець зими і майже ніяких вітамінів.
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    це жарти для лаборанта..може я не в тему, але підіть перездайте аналіз в іншу лабораторію...
     
  13. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Прошу дати посилання на якесь джерело, де пише, що для 1,5 річної дитини 86 гемоглобін - це в межах норми.
     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Я не ображаюсь. Я не розумію для чого перекручувати. Нормальний показник - це не той, який зазначено в мед.протоколі, а той, з яким людина нормально живе.
    Але я про інше. Не можна робити таких категоричних висновків лише на основі одного аналізу. Гемоголобін він ж не сам по собі. Органзім трохи складніша система , ніж сукупність різних показників. Якщо гемоглобін падає, значить на те є якісь причини. І від цього будуть якісь наслідки. Це взаємодія різних систем організму. До речі, однією з основних причин (це ВОЗ до речі каже) залізодефіциту в дітей перших років життя є раннє перерізання пуповини. Спочатку недодати того, що природою виділено дитині, а потмі штучні препарати пхати (які потім боком вилазять), або їжею напихати організм, який ще не дозрів до таких продуктів в таких об*ємах , як собі бачать педіатри в протоколах. Але ж головне то аналізи.
     
  15. medical

    medical New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Я взагалі мала на увазі те що дитина повина повноціно харчуватися а мій малий хотів лише цицю,яле вона не замінить все особливо в 1,7 місяців,почала давати тільки в ночі і в день став краще їсти(нема циці ,нічого незалишається як їсти кашу чи суп) за 1 місяць показник гемоглобіну зріс до 105,і дитина стала краще себе почувати і спокійніше став себе поводити і спати,а ви кажети лікувати аналізи....вони також на щось вказують....
     
  16. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    поділіться досвідом! як ви йому вдень не давали? і він не просив? не плакав? просто так забрали і все?
    Моєму сину півтора роки, почав погано їсти, тільки циці просить. То я не уявляю, як йому не дати, якщо він просить. Хитрощі типу відволікти/заговорити не допомагають!
     
  17. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

     
  18. medical

    medical New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Мені допогло що було літо ми поїхали на села,цілий день на дворі,бабці, діди,котики....він забував про цицю і мене менше бачив проводив час з бабусею
     
  19. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    А може його щось турбує? Зуби лізуть чи ще щось? В мене таке було майже тиждень, переживала, а потім побачила, що ясна набрякші. Потім все пройшло (хоть зуби так і не вилізли) і почав їсти і спати нормально
     
  20. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    А що робити, якщо дитина може би щось зїла, але неможе всидіти за столом? мій Марко взагалі не може більше пів хв. бути на одному місці і сидіння за столом не виключення. Я вже йому даю ложки, яблука, щоб ними бавився, то затримує ще на пів хв. Не бігати ж мені по цілій хаті з ложкою?)