Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем соломійка, 21 Листопад 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    в нас подібно, тому дуже виручає крісло для годування і забавки/книжечки на ньому, досі неможливо без того крісла нагодувати, не знаю доки то буде тривати...
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

     
  3. mpaseflora

    mpaseflora New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Читаю допис і таке враження, що про мого Маркуся:girl_bye: Ми таке вже пережили. І нічого не допомагало. А про крісло для годування, то взагалі мовчу. Це для нього було як кара... Він так жахливо кричав, коли я хотіла туди його посадити.

    Їжі іншої крім грудного до 1р.3м. не визнавав. А якщо і щось запихала, то тільки находу. І ця процедура тривала до 2 годин. Я переживала, по лікарях ходили, але такий він є і треба було перерости.
    Терпіння!
     
  4. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Мій малий перестав їсти всі прикорми.. Ми спочатку пробували традиційний -3 дні хватило, потім педприкорм- все було ок, а тут в один день дитина якби втратила інтерес. НІЧОГО не їсть крім грудей! Навіть сухарики-бублики, що давала просто погризти- не бере:girl_cray: В мою тарілку не дивиться, як підношу щось до личка- зціплює десна і відвертається. Як не припрошуй. Та й "убалтування" то вже і не педприкорм.. Що робити якщо в дитини нема інтересу до їжі?
     
  5. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    можна і в темі про педприкорм ;)
    мета педприкорму - не нагодувати, це по-перше (бо дитині і молока вистачає). і не забувайте, що навіть мікродози дитина має вимагати сама ;)
    по-друге, це нормально, що дитина часом відмовляється від дорослої їжі (особливо якщо це на фоні зубів).
     
  6. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Apelsyn, а чого вас в такому віці то хвилює? Дитині важко починати, вона пробує- нехоче, то природньо. Моя красуня тільки пару днів тому зіла 3 ложки каші, а до того там скубнула- виплюнула, там щось запхала - виплюнула, реальний інтерес до їжі з'явився після 10 місяців. Наберіться терпіння.
     
  7. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Дякую, дівчата! Типу, я собі їм біля нього, а він коли захоче- дати, а ні - дати цицю? Він часто прикладається, голодний не є. Рано чи пізно інтерес мусить з'явитись... А про зуби- ага, в мене є підозри, що в нас верхні наближаються..
     
  8. FlySkyJulia

    FlySkyJulia New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    В нас, коли лізли зуби, мала взагалі нічого не хотіла їсти. Тільки цицю подавай.
    А як вилізли добряче обидва - їсть чудово все піряд. Тому, я думаю, якщо дитина не хоче їсти - на то є свої причини. І їй, дитині, краще про них знати.
    То я переконалась на своїй малявці:girl_bye:
     
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    я щойно налякалась дуже......ми поїли ,полежали, захникали, я взяла на ручки і дитина фонтаном вирвала велику к-сть молока. Чому так? причини? Що робити?....страшно стало...
     
  10. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Велику - то скільки? 2-3 столові ложки чи більше?
     
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    набагато більше , калюжка була чималенька на підлозі((((
     
  12. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Якщо це тільки раз і не повторюється кілька разів на добу, (я так зрозуміла, що не було такого раніше), дитина добре набирає у вазі, не млява, активна, в поведінці нічого не змінилося, пісяє достатньо, то причин для хвилювання не має. На ГВ діти можуть зригувати після кожного годування до 2-3 ст. л. і один раз на добу фонтаном допустимий.
     
  13. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Знову я в цю темку. Дитина активна, але погано їсть, швидше скажу нічого крім циці не хоче їсти. А ще забула, буде їсти пляцки, печенько, навіть цукор( мушу ховати тепер від нього цукерницю) на інше робить вигляд, що це не до нього і не для нього.
    Навіть якщо щось їсть , то їсть сам. Якщо я чудом і умудрюся запхати йому ложку з їжею то він виплюне , ще й пальцями рота почистить. Важимо вже так чотири міс 10 кг.
     
  14. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    І я сюди пишу. Моя донечка теж нічого не візьме до рота, навіть якщо забавляти. Ложку відпихає, з горнятка не вип"є, рукою якщо щось візьме, то з рота випхає... Так вже два місяці мучимось. Вже сил нема, тільки цицю хоче. З криками і плачами тицяється в груди. Мама каже відлучати, а я НЕ ХОЧУ !!! Важить в 1 рік і 3 міс. 9 кг. +/- 200 грам. Якщо набере вагу, то відразу худне...
     
  15. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    Моєму 1.2, важить близько 9400 +/- . Більш менш нормально почав їсти десь в 11 місяців. Прикорм ніби нормально почав їсти, а в 7 місяців ніц не хотів. Тепер на сніданок майже не їсть, але зранку дуже активно цицяє, то напевно голодний не прокидається. На обід в основному їсть, зупки любить, але буває відмовляється. Полуденок в нас циця. І вечеря теж через раз. Основна всеодно циця. Проблем з того не роблю бо дитин така жвава, що мені б хоч трохи тої енергії :)
     
  16. FlySkyJulia

    FlySkyJulia New Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    В нас аналогічна ситуація. Важиво теж близько 9 кг. Моя мама мордує мене, що то мало:girl_sad:.
    Зараз лізуть зуби, то їсть переважно з дорослої їжі кашу (в яку додаю масло, сметану, фрукти), з нами їсть зі столу що ми, але мало.
    Наразі хоче все сама ложкою їсти, і рідке і тверде. Маємо постійно все заляпане їжею.:girl_impossible: Як сама пропоную з ложки - не хоче, вертиться, відпихає рукою.

    Дуже їсть чорницю і огірки (при чому і свіжі, і малосолені, і квашені.:girl_haha:)
    Порції в нас - приблизно 2-4 столові ложки. Решта - ЦИЦЯ:girl_cool:
     
  17. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    аналогічно. Вже сама задумаюся над цим. бо то вже сил немає. Готуєш йому все свіженьке пару раз на день, а він дивитися навіть не хоче, лізе до цицьки і все. То нормально до року, але вже скоро півтора року, то що так до школи буде цицьку їсти замість дорослої їжі. І бачу що голодний ( не наїдається вже цицькою) нервується тьогає її, на зразок чого там мало тече, а їсти щось інше не буде.

    ---------- Додано в 11:38 ---------- Попередній допис був написаний в 11:33 ----------

    дитина то жвава, але голодна і через це капризує, бо хоче їсти печенька пляци і медом зализувати, а йому зупу дають. Можливо, якби не було цицьки , то не мав альтернативи, їв би все що дали, а так для чого якусь зупу їсти, якщо можна цицю посьомати. Кажуть не заставляти їсти, хай зголодається, та він ніколи не зголодається, бо весь час підживляється маминим молочком, тому завжди в пологолодному стані, але не настільки голодному , щоб їсти все що дадуть.
     
  18. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    можна глянути під іншим кутом: не було б циці, то взагалі б нічого не їв ;)
    на мою думку, дитина сама має дійти до того, що їй щось таки треба їсти, а не мамі переживати, що дитина голодна.
    ну і п.с. циця - основна їжа в середньому до півтора року :)
     
  19. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    а кому як не мамі переживати)))
    Дитина не голодна вона напівголодна, і для чого щось інше їсти як є циця. Замкнутий круг виходить.
    щось таки їсть - цицю.
    ще почекати місяць і тоді вже можна переживати?:pardon:
     
  20. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

    всі мами переживають)))
    я мала на увазі, що навіть на посиденьках зустрічала такі випадки: дитина майже ніц не їла, окрім циці, її відлучали, а вона все одно ніц не їла. а з цицею хоч дійсно не була голодна
    а за місяць ще багато може змінитись ;) головне не наполягати на тому, щоб дитина щось їла. що поробиш, існує в нас (людей) такий рефлекс: робити наперекір, якщо запідозримо, що нас до чогось змушують :girl_crazy:

    а дитина точно голодна/напівголодна? зрештою, гм стає лише жирнішим і поживнішим, відповідно до потреб дит ни. я не кажу, що це нормально, що дитина ніц не хоче їсти такого, але періоди практично виключного цицяння бувають і у дворічних (особливо на зуби або при зміні обстановки).
    а ще десь у вашому віці діти посилено споживають щось солодке або дуже жирне, бо у них інтенсивно росте мозок і потребує (здається) холестерину.