Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем natorella, 26 Червень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Megan

    Megan Well-Known Member

    ГВ - ще один дар природи (2)

    Та я розумію, що то не завершення. Але шост таке дивне робиться... Некомфортно грудям, хлопець не має часу на цицяння, але і не їсть майже нічого. Треба переживати?
     
  2. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    а вночі як? моя доня в такому віці могла часом вдень прикластись пару разів (особливо якщо ми десь гуляли), а вночі мене просто не відпускала, надолужувала
     
  3. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)


    Цієї ночі спав від 22.30 до 05.30, і то б не прокинувся, якби я не почала повертатись, і розбудила. Тоді він поїв і до ранку вже не прикладався.
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    а розкажіть про ті відмови, як виглядають, як довго тривають? може і в нас таке було чи є)))
     
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)


    Та як виглядає? Не бере груди і все. За пів дня стало мені тяжко, запропонувала йому, а він навіть не подивився :sad: спати хотів, очі тер, а груди не взяв, я ж то навіть поняття не маю як то вкладати дитину без циці.. Заснув у візочку..
    Сьогодні вночі поїв 1 раз..
     
  6. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    А як бути, якщо дитина відмовляється від грудей через стоматит? Вчора ввечері ще нічого, а вночі не брав груди і зранку теж притулився і плаче, закриває груди і п"є лише водичку. Я заглянула в ротик, а в нього стоматит ніби
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Лікувати, якщо це він, бо оті язвочки дуууже болючі і їсти навіть дорослому важко.
     
  8. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Лікувати будем, а з грудьми як бути? Боюсь, щоб не вийшло самостійно-примусове відлучення...чи такого не може бути і я собі нафантазувала?
     
  9. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    може. в Лігумінки здається так сталось. старайтесь пошвидше пролікувати, дуже не наполягайте на грудях, щоб не було поганих асоціацій в малого. і пропонуйте на сні.
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Коли Ромчик був маленький в нас таке було. Я писала в темці про ГВ під час хвороби дитини. Він відмовився від грудей через стоматит. А завершувати ГВ я ой як не хотіла. Прикладала в основному крізь сон тоді, бо свідомо смоктати відмовлявся. В діток ті язвочки швидко заживають при лікуванні, за один день лікування вже біль не така сильна і настає полегшення.
     
  11. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    На сні теж відмовляється.
    А що можна дати поки до лікаря не дозвонюся, щоб біль полегшити?
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Та, хоча б тою ж синькою протирати ще таблетки ністатіну дають.
    Мені швидко допомагає Стоматидин і малому я теж ним мастила
     
  13. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    пише, що його від 6 років, чи можна швидше?
    більше нічого по аптеках немає - чоловік вже майже все обійшов(
    лише таблетки якісь, але малий не буде їх смоктати
     
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    потовкти в порошок і запхати за щічки. щось та лишиться в ротику
     
  15. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Мене дуже рятує від стоматиту Стоматофіт А. То такий розчин, мастити ранки. Але теж в інструкції пише, що діткам до 6 років лише після консультації з лікарем, бо містить етиловий спирт.
    З ним і гоїться швидко, а ще він трохи заморожує біль.
    Також можете таблетку лісобакту розтовкти і змастити ранки.
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Можна, вмокаєте вухочистку і змащуєте ранки, якщо вдасться, то трішки притримати на ранці
     
  17. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Я думаю це тому, що препарат не можна ковтати. Але стоматидин всі мої знайомі мами використовують за порадами педіатрів. Ще Лізак має має ту саму діючу речовину, що і лісобакт але коштує дешевше. Дімулік теж мав стоматид рік назад - від грудей відмовлявся, плакав жахливо, ночами не спав бо цицю хотів. Звичайну легку їжу нормально їв, а смоктати було боляче. Груди мої набирало, зцідити нормально не вдавалось - три дні жаху. Я рот обробляла ватою намотаною на палець - для мене так найпростіше було.
     
  18. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!


    У нас було 2 тижні тому. Від грудей відмовлявся і не брав 1,5 доби. Потім трохи полегшало йому, то брав через сон, а так я не наполягала дуже. Стоматит лікували Стоматофіт А, він на травах і має ще в собі якесь знеболююче, після нього діткам легше. Ще давали Фуцис - 1/2 таблетки розтовкти, і додати пів чайної ложки води. То влити в ротик. Він то не ковтне, а воно залишиться в ротику. За кілька днів буде легше. Видужуйте.
     
  19. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    в нас, нажаль, так сталось зі старшою в 1р. 4 міс.(((
     
  20. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    плюсуюсь під стоматидином - лікували Ромчика в 2 роки - на наступний день було значне покращення. Плюс в тому, що стоматидин застосовують при вірусному, бактеріальному, грибковому, алергічному і т. д. стоматитах. а який у вас?