Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем natorella, 26 Червень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    то вже мабуть пасує в іншу тему, але відпишу ще тут
    не знаю, лікар приходив дивився, казав, що скоріш за все вірусний...це враховуючи температуру, яка була минулого тижня.
    поки лікар прийшов, то чоловік купив розчин синьки, ним і помастили. лікар казав далі ним і мастити, якщо буде дуже турбувати, то поставити свічку (вібуркол, парацетамол). а таке сильне слиновиділення теж від стоматиту?
    якщо вернутися до теми, то зранку, після синьки, малий поїв цицю, в обід трохи з плачем, але теж їв, а зараз пробує смоктати і починає плакати, хоча десь пів восьмої мастила синькою...груди набрали, але поки не дуже болять.
     
  2. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Дівчата, а від чого ще може бути така раптова відмова?
    Просто малий їсть все, крім грудей:sad: Вчора більше не цицявся, вночі теж ні, сьогодні аж десь в 14 год., після стоматидину заснув з цицею і більше не хотів...ні через сон, ні після того, як прокинувся. Коли питаю, чи буде цицю - каже, що ні і втікає, а як пропоную, то відвертається і починає капризувати. То я вже не дуже і наполягаю, але груди набирають, як ніколи. Сьогодні до обіда були як камінці, зціджувати не виходить, купила молоковідсмоктувач ручний, то хіба можна дивитись на нього - не можу ним зціджувати( В мене ніколи так груди не набирали молока, навіть тоді, як малий майже цілий день не їв - таке враження було наче він і не годується...чому ж тепер так?
     
  3. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    відмова через те що дитина пам"ятає біль. При стоматиті коли дитина смокче то той біль дуже сильний, при жуванні не так болить.
    Дуже не наполягайте, але пропонуйте, треба щоб від приклався хочби 2 рази і побачив що то не болить, тоді і забуде біль, а так боїться, думає що знову болітиме.
    Не допускайте переповнення грудей, підціджуйте вручну.
     
  4. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Так і намагаюсь робити, вчора приклався вже десь по 23, після того, як вже майже заснув. Вночі так і не прикладався більше, сьогодні на обід теж вже через сон лише приклався (груди майже не набирали). Судячи по цим двом дням, то в нас виходить 2 прикладання в добу: на обід через сон і на ніч через сон. На мої пропозиції так і відмовляється( Але найважче те, що коли малий намагається заснути, то в нас пів години хниканння, бо циці не хоче брати, а сам заснути не може. Казочки, колискової теж слухати не хоче, колисатися не хоче, гладити теж його не можна, коротше мусить похникати, а тоді заснути і через сон трішки тоді цицяється.
     
  5. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    чи може дитина відмовитись від грудей зовсім, якщо занадто сильно тече молоко?
    в мене такий фонтан (а коли прилив, то взагалі), що мала не встигає ковтати, часом починає дуже плакати коли воно попадає не туди куди треба. і потім вже ніяк не хоче брати знов груди.
     
  6. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Якщо ви не використовуєте замінники грудей, то дитина зовсім не відмовиться, просто буде вередувати біля грудей.
    Годуйте в позі дитина зверху. Коли годуєте, чуєте що йде прилив, забирайте грудь, коли трохи стече тоді давайте.
    Годуйте коли дитина спить вона тоді спокійніше смокче. Але якщо спить і закашлюєься на приливі то при приливі забирайте щоб стекло, а тоді давайте.
     
    • Баян Баян x 1
  7. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    В мого синочка бувають "заскоки" внколи просто не бере груди, вивертається в різні сторони і випльовує. А потім переходить і їсть аж захланно.
     
  8. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Дівчата, маємо проблему з донею (3 міс. 1 тиждень). ЗВ. Зовсім відмовляється від грудей - коли прикладаю - викручується, плаче, кричить, червоніє. Може взяти на 3 сек. і виплюнути. Навіть вночі. Харчування не міняла, новими гігієнічними засобами не користуюся. Чим зарадити???
     
  9. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    А чому змішане вигодовування?
     
  10. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Здзвонилася із консультантом; намагаємося зарадити; забрали пляшечку. Зараз груди бере лише на сон.
    ЗВ...так склалося, спробуємо перейти на ГВ, але трохи мені бракує віри, що це можливо.
     
  11. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    кажись така проблема у всіх діток в три місяці, вони з немовлят-сплюшок перетворюються на немовлят-спостерігачів. Тепер їм все цікаво А оскільки в 3 міс, мій деть спав 4-5 раз на день, не рауючи ночі, то я покіпішувала тільки 2 дні. Пляшечку сховайте від себе на найвищу поличку. Вірте в себе і детя! І циця-циця-циця, пропонувати-пропонувати-пропонувати....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  12. LOVEka

    LOVEka Member

    Дівчата, допоможіть. Малому 6,5 міс. Останні дні, дуже нервується і кричить як бере груди, починає їсти і починає кричати, знов їсть і знову кричить і бачу що голодний бо з таким захватом то їсть, пропоную і одну і другу, все одно кричить нервується. що це може бути? мало йому молока вже?
     
  13. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Може зуби?
    Ви вже вводите прикорм?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    З таким захватом їсть не обов'язково через голод.
    може турбує щось, животик, зуби?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. LOVEka

    LOVEka Member

    так зуби, в нас за останній тиждень активно вилізли три верхніх і четвертий на підході, але оце почалось буквально день-два назад, прикорм вже вводили, та зараз зробили перерву, тому що хворіли, була висока температура, лікувались і лікарка порадила зробити перерву з прикормом. Чи може таке бути, що я перенервувалась і в мене поменшало молоко чи це якийсь перл?(то свекруха таке мені сказала), я дійсно перенервувала з цією температурою, лікарями, лікарнею і діагнозами...
     
  16. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    От те що дитинка може відчувати вашу знервованість і нервувати сама - цілком реально. Тому вам вартує розслабитись і не нервувати.
    Плюс можливо після ліків турбує животик.
     
    Останнє редагування: 27 Січень 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. LOVEka

    LOVEka Member

    Животик дійсно турбував попередні дні, тому що кололи антибіотик :girl_sad: і це було помітно не тільки під час годування, весь час був неспокійний. зараз вже спокійний, активний, бавиться, спить, тільки доходить до циці - крик:girl_cray: і це так - ковтне-крик-ковтне-крик так може повторитися декілька разів, потім починає їсти так як завжди і знову крик, даю іншу цицю і та сама історія....
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Ну це явно не голод...
    Швидше дисбактеріоз після прийому аб, животик...
    В нас з Ромчиком аналогічно було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Loveka, може стоматит. Після антибіотик таки бякі люблять вчепитись, перевірте ротик.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    скоріше за все- животик після ліків реагує. Дитинка починає їсти- запускається шлуночок-кишківник- починає спазмувати животик. Ну і ще дійсно ротик огляньте - язичок та внутрішню сторону щічок- чи немає стоматиту або молочниці.
     
    • Подобається Подобається x 2