Дитина заїкається

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Нана, 3 Травень 2010.

 1. MiraMax

  MiraMax New Member

  Допоможіть будь-ласка! Моєму сночку 2.8 почав затинатись , поступово. Спочатку майже не помітно ( десь раз два на день), а тепер дуже часто.Він повторює перші склади та та та та тато, я я я я я я хочу.Буває яяяяя хочу печенько! А буває яяяя хо хо хочу пе пе печенько! Чи було в когось таке, чи пройшло і коли???
   
 2. Clementina

  Clementina Well-Known Member

  Робіть з ним вправи на дихання, жодних мультфільмів, телевізора, побільше гуляти, малювати, обов'язково денний сон. Зверніться, до психоневролога, можливо треба буде попити заспокійливі. А можете купити лавандову ефірну олію (тільки натуральну- вівасан, доттера) і капати крапельку на подушку на сон.
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. nalia

  nalia Member

  В нас було . Малий почав заїкатися десь в такому ж віці( налякав пес). Зараз ми про це забули, але зато час від часу кліпає очима, шморгає носом. Ми ходили і до психотерапевт і до логопеда ( в Джерельце). Робили шапочку голови. Лікарі кажуть що з часом і це має пройти.
   
 4. Mazerati

  Mazerati Well-Known Member

  Було таке. Десь в такому ж віці. Може трохи в молодшому. Тривало десь з місяць. В нас це був просто черговий етап розвитку мови. Коли дитина хотіла дуже швидко говорити, а мовний запас ще не дозволяв цього робити
   
 5. lyanysya

  lyanysya Well-Known Member

  В нас всюди вставляється буква Ш. Мама шшш пішли шш. Це теж заікання?
   
 6. lyanysya

  lyanysya Well-Known Member

  Це тоді коли дуже швидко хоче сказати.
   
 7. Jusi

  Jusi Ловець емоцій

  Не виключено. Так дитині легше починати нове слово (
   
  • Подобається Подобається x 1