Дитяча ностальгія умілих ручок

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем OxankaF, 4 Листопад 2010.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ностальгія умілих ручок

    з того що памятаю:
    * жабки з паперу, на яких гадали
    * з паперу "історія": був собі чоловік і було в нього стільки землі (цілий квадратний листок), потім половину продав, потім ще половину і купив собі човна, потім іншого човна (листочок під час цього перегортається певним чином).... закінчується історія тим, що чоловік ходить і просить милостиню)) може хтось знає таку чи бачив в неті, бо я вже забула, а хотілося б пригадати
    * коробочки з зшитих відкриток
    * гірляндочки чи кульки із згорнутих обгорток від цукерок
    * сніжинки з паперу - улюблене заняття!!!
    * ікебана робили: кільце з картону густо обплітали товстими нитками, а потім туди мались чіплятись якісь квіти, але я так і не доробила
    уроки праці - майже без користі: приготували вінегрет і запіканку з макаронів, пошили наволочку (шити до того часу я вже вміла - ходила на гурток), звязала гачком серветку (вязати теж вміла), спицями так і не навчилась толком вязати, вишивати хрестиком вміла, єдине, що мережок кілька цікавих показали, але нічого вже не памятаю.
    ще ходила на гурток штучних квітів, але там треба було працювати з такими нагрівальними елементами, яких вдома не мали, то могли щось виготовляти тільки на гуртку.
     
  2. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ностальгія умілих ручок

    У нас ця історія закінчувалася словами : "а тепер, хто слухав казку - кладіть гроші в каляску!" Тобто в ту коробочку, яка вийшла в кінці. :)
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ностальгія умілих ручок

    більш практичне закінчення))))
     
  4. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ностальгія умілих ручок

    фенічкі зараз мої дітлахи плетуть, а я не вміла, то в них навчилась:girl_yes:
    а зошити з ляльками, ммм... я аж три мала:girl_blum:
    а мені недавно треба було шнурок сплести, і я так довго шукала ті деревяні котушки... так і не знайшла мусила вчитись гачком робити шнурок, але то не такий шнурок вийшов:girl_blum:
     
  5. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ностальгія умілих ручок

    Ми браслетики і намисто з листівок робили, але не такі, на які Оксанка лінк давала. Різали листівку на смужки, обгортали певним чином ними канцелярські скріпки, які зчіпляли між собою, і виходив браслет чи коралі.
     
  6. lorelaj

    lorelaj Active Member

    Відповідь: Дитяча ностальгія умілих ручок

    Дівчатка! А намисто з горобини? а лялічки з мальв й кульбаб? а рації з двох сірникових коробок? а ще нігті з пелюсток таких квітів, що зроду не знала як називаються! Намисто, браслети, корони з горобини - весь двір тим хворів! а як мальви починали цвісти - то ми поки всі не обривали то заспокоїтись не могли (такі от вандалятка малі)
    яка світла тема!
     
  7. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Дитяча ностальгія умілих ручок

    От ми теж таким чином робили, але з метою зробити стрічкові жалюзі на двері, чи як то правильно називається.
    А ще були справжні орігамі - жабка, яка плигає і об'ємний тюльпан. Ніяк не могла, тепер вже, пригадати, як він робиться. Знайшла в неті. І як же ж ми тоді без інтернета стільки всього знали...

    Ну і на уроках праці багато вишивання, шиття, в'зання, гачкування. Те що мені подобалось, сама вивчала і розвивала.

    А ще з самого раннього дитинства пам'ятаю ялинкові іграшки з паперу. Посередині, нерозрізаючи краї папір різався на стрічки і потім скручувався в циліндр. Виходив такий собі фонарик.
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дитяча ностальгія умілих ручок

    І я плела. Ми як були в таборі, то багато всякого плели.
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Дитяча ностальгія умілих ручок

    я знаю від початку до кінця, взимку дітям в садочку показувала :)

    про плетений шнурок: ось таке знайшла

    http://www.youtube.com/watch?v=pcRAm0lj45I
     
  10. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Дитяча ностальгія умілих ручок

    Такі шнурки і я плела. І на 4 цвяшки, і на 6, і на 8 навіть пробувала. Здається, що бачила вже сучасний спеціальний пристрій десь в рукодільному магазинчику, а колись сама забивала цвяшки в котушку.