Дитяча ортодонтія

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dieSonne, 28 Березень 2013.

  1. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    От і ми нарешті дійшли до ортодонта. Ходили на Пекарську без попереднього запису і дзвінка. Відразу направили нас до завідючої - Кубриш (чи Кубрин) Ольги Степанівни. Подивилась вона щелеп, прикус і сказала, що потрібно ставити пластинку. Відразу зробила зліпок і вже через тиждень має бути готова пластинка. Лікарка дійсно
    спитала лише прізвище, потім щось записувала, але ніяких більше даних не питала.
    Заплатила відразу їй 400 грн. Мене ще цікавить питання як часто потрібно буде ходити на огляд після того, як поставлять пластинку? Бо ми 25 липня їдемо і дітей привезу аж 18 серпня.
     
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    Мене також дуже цікавить ортодонт у Біш компані. Хто в неї лікувався? На скільки я зрозуміла там одна ортодонт.
     
  3. Улік

    Улік Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    Дівчата, а у ваших діток неправильний прикус був ще і з молочними зубчиками, чи вже з постійними? Бо в нас теж напевно будуть з тим проблеми.... Малому правда тільки 2 роки, але вже видно що неправильний прикус, верхні зубки ідуть ніби дугою над нижніми... чи це означає, що з постійними буде так само?
     
  4. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    А про ''стоматологію для дитини та родини'' в Чорнобильській лікарні хтось має відгуки? Були там на консультації в ортодонта, ніби внушає довіру :)
     
  5. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    раз на місяць-два, а підкручувати на кожен 4-й день, вона скаже вам.
     
  6. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    ми на 7 день підручуємо,
    але
    на огляд ходимо частіше, бо та металева штука якось розхитується
     
  7. rybamech

    rybamech New Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    дайте номер до Кубрин О. С., можливо є ще "свіжі" відгуки про інших ортодонтів? Актуальна тема для моєї дитини, маємо відкритий прикус, не кусає на передні зуби.
     
  8. rybamech

    rybamech New Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    ну що ж, попередній пост вже не актуальний! Я оприділилась нарешті з ортодонтом - Огорчак Андріана Володимирівна, теж на Пекарській працює. Має хтось її контакти? Буду дуже вдячна.
     
  9. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    Додаю графік роботи дитячих ортодонтів та терапевтів на Пекарській.
    [​IMG][​IMG]

    Години роботи погано видно. 1-ша зміна-8.00--14.20 та 2-га зміна 13.50--20.10
     
  10. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    Ще. В різні місяці --різні зміни роботи.Тобто якщо зараз червень---06 мсяць і лікар в 1-шу зміну, то в липні буде в той день --в другу. Але краще перепитати в реєстратурі.
    Адреса Пекарська 69 а. тел.032-278-63-06 .Реєстратура на 4-му поверсі. Ортодонти- на 3-му.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    Чула про неї хороші відгуки, але казали, що до неї дуже тяжко попасти, тільки через знайомих.
    А ми вже будем закінчувати скоро з пластинкою: зараз одягає лише на ніч, не підкручує і мабуть наступного тижня вже зовсім зніме. Носили майже рік - 11 місяців, зубки вирівнялись. Але буду ставити тепер ще й меншому пластинку: вилізли в нього вже нарешті "двійки".
     
  12. Наталочка

    Наталочка Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    Моєму синові 8 років. При огляді в ортодонта виявили, що в нього неправильний прикус, зарахунок чого неправильно ростуть передні зуби. Рекомендує нам ортодонт носити преортодонтичний трейнер для виправлення прикусу.
    Чи є тут хтось, хто користувався таким? Напишіть будь-ласка відгуки : чи був результат і чи нормально дитина привикала до цього трейнера.
    Не можу визначитись чи вартує його використовувати, чи ні.
     
  13. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    Ми довго шукали свого ортодонта, бо в малого досить сильно був змінений прикус, що могло за собою потягнути деформацію обличчя .Спочатку на Пекарській, не пам'ятаю прізвища, зробили пластинку, як потім виявилось взагалі не для нашої проблеми, пробували Біш на Сихові, там нам запропонували трейнер, який потрібно було 2 години на день вдягати і на ніч. Вночі він завжди вилітав з рота, як ми тільки його не кріпили! Тому згубили практично рік і великих результатів не отримали.
    Потім звернулись до ортодонта Тертова Василя Ігоровича, він нам зробив спочатку дві пластинки одночасно, за пів року іншу, кожен місяць ходили на корекцію пластинок. Результати чудові і швидкі! Сьогодні зняли пластинку і тільки на ніч ще деякий період повдягаєм. Прикус правильний, зуби рівні! Я дуже задоволена лікарем і результатом! Ціни трошки кусаються, але воно того варте!
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2014
  14. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    Будьте ласкаві, напишіть вік дитини-- коли потрапили до лікаря

    , і ще: де він приймає діточок (мабуть, не лише мені цікаво)
     
  15. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    також цікавить де приймає та які ціни на пластинки зараз?
     
  16. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    Зараз сину 9, до цього лікаря потрапили у травні, а перед цим більше року шукали варіанти. Тепер тільки на ніч будемо вдягати пластинку, щоб закріпити результат. Прикус був настільки жахливий, що між щелепами поміщався мій палець і верхня щелепа також проблемна була. Зараз цього ніби і не було.
    Лікар приймає на Дністерській, приходить в приватний кабінет, а також ще десь мабуть державну роботу має, я не уточняла. Тому можу дати контакти кого цікавить, вже уточните, де Вам буде зручно.
    Ціна першої конструкції з 2 пластинок коштувала біля 2000, потім інша підтримуюча-800. В цю вартість входять щомісячні огляди і корекціі.
    Капа в біш компані коштувала 800 грн, але толку ніякого не принесла, ще й за пів поку порвалась і потрібно було нову купувати, але вчасно змінили лікування,
     
  17. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    Щодо цін на пластинки --кілька років тому з одним замочком коштувала 400, а з двома- 600. Тому тепер також відповідно не є дешевим задоволенням. (Клініку, де працює лікар я вже нагуглила. Дякую, Neytasa)
     
  18. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Напишіть, будь-ласка, як у Вас справи з прикусом. Чи маєте хороший результат зараз (пройшло майже 2 роки). І якщо можна в ПП - координати лікаря в Винниках. Старшому малому потрібна консультація ортодонта, але в тій клініці, куди я воджу дітей, мені ортодонт не подобається.
     
  19. Diana

    Diana мрійниця

    ходила до ортодотна на Пекарську - Дорота Валентинівна, один ортонод, який встановий правильний діагноз, при тому що всі приватні клініки кричали що патологія щелепи та виправленню треба вже та негайно пластиники. Спостерігаємось вже другий рік, без пластинки зубки стають самі на своє місце (верхні) ну а на нижні пластинку в дитячу віці не ставить, щоб щепелепа не йшла вперед, хіба пізніше брекети
     
  20. OnceInParis

    OnceInParis Member

    @Hochynamore невеличкий результат був. Але пластинку носили недовго. Були на консультації в іншого спеціаліста. Вирішили спостерігати, а потім за потреби поставити брекети.