Дитяча ортодонтія

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dieSonne, 28 Березень 2013.

  1. unsure

    unsure Well-Known Member

    Дівчатка підкажіть будьласка, в сина вже помаленьку міняються зуби з молочних на постійні, вже є 2 верхніх і 2 нижні, решта молочні, але проблема що вони якось нерівно ростуть, зміщуються, щелепа мала і вони сильно кривляться. Виходить нам потрібно одягати пластинку чи це ще зарано?
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    то нормально. Вони потім стануть на місце. Зараз якраз причина в тому, що в щелепі ще мало місця. А потім зуби "розсуваються". Поки є лише 4 постійні, то немає чого кіпішувати
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    В нас теж повний караул з тими постійними зубами. Ортодонт порадив чекати і здійснювати огляд щопівроку. Панорамний знімок відхилень не показав, але і надія що вони стануть рівнесенько самі на свої місця - мізерна. Морально налаштовуюсь на брекети в майбутньому.
     
  4. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    В мене в малого перехресний прикус,йому 8 років і ортодонт порадила поставити пластинку не знімну,щоб трохи розтягнути верхню щелепу,так як в нього верхні зубки з однієї сторони не перекривали нижні ,а навпаки.От поставили,і ходимо вже 3 міс.то зуби вже встали на місце,тепер ще трошки походимо,щоб результат закріпити.
     
  5. mysha

    mysha New Member

    Дівчата, а в когось є відгуки про ортодонта Дмитришин Ірину? Знаю, що працює в Заблоцького і в Гаука.
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    от і ми зіькнулись з проблемою.
    взагалі в Насті не є хороші зуби. вже шістки лікувати почали. а тут ікла почали пробиватись верхні над молочними.
    чи не зарано, їй лише 8 років, а вони вже лізуть. навіть не знаю, чи маємо в Стрию ортодонта толкового.
     
  7. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Та підіть до лікаря і проконсультуйтесь.Я думаю це в кожної дитини є свої особливості.Головне ,щоб спеціаліст подивився чи нормально вони ростуть і чи вистарчає їм там місця.
     
  8. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Я якраз прийшла писати що караул))) Сашкові сьогодні випав перший молочний зуб (нижній), а постійний вже так добряче виріс і зміщений всередину. І ще видно що він ширший ніж та дірочка після молочного. То я вже настрашилась що то буде криво все рости.
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Made in USSR, в нас так само випав нижній я не очікувала навіть, а постійний вже тут як тут). Він широкий, тому молочний поряд перекрутився дуже і постійний також не ідеально рівний але, думаю, поки що інакше не може бути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    В Артема два нижніх зуба вже більше, ніж наполовину виросли, так всередину, а молочні навіть не хитались. Найбільше то турбувало ... виховательок в садочку: "ой, зуби криві будуть, ой щось робіть..." Ну ми пішли до зубного виривати, а він каже: самі вилетять, а нові самі на місце стануть. Я повірила дохтіру, хоча виховательки далі мозок виносили. І от нові вже майже були повністю виросли, і нарешті вилетіли молочні. То було весною. Ті нові були такі широкі, розвернуті, всередину вкручені... Ну я вже змирилась, типу брекети колись все вирівняють... Але зараз от осінь -- і зуби рівненькі, стали на місце, красота. Інші ще не вилітали. Нам 2 листопада 7 років. Хоча бачу багато однокласників уже без верхніх зубів
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    В нас так з верхніми центральними було. Якось несподівано величенькі вони виросли ззаді за молочними і пішли всередину. Після того як ми молочні вирвали, то постійні через якийсь час повністю вирівнялись. І та, тоді як постійні прорізались, то здавалось, що вони ширші за то пусте місце, відведене під них. Але все гуд. Так що вам треба почекати трохи просто, поспостерігати, ну, і до стоматолога навідуйтесь регулярно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Може, хтось в курсі, які приблизно ціни зараз на брекети на дві щелепи і в кого краще ставити? Маємо по чотири передніх нерівних зуба і зверху, і знизу, і прикус треба б вирівняти...
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а можете мені в пп написати, до кого йдете і яка ціна? і скільки років вашому малому?
    моїй мамзелі 12 років, брекети аж просяться, але так мене налякали, що перший тиждень буде майже безперервний біль і жувати неможливо, а потім якісь капи на ніч, аби результат тримався, і хто знає, чи зуби деякі не треба буде видалити (брррррррррррррр, аж мороз по шкірі...) коротше, я перестрашена
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Яська Березнева , а ви не говорили з ортодонтом за пластини?
    Просто наш,дитячий,коли я прийшла з донькою до неї,сказала,що пластини справляються до 14 років,а брекети завжди можна поставити.
    В доньки всі зубки виросли, а верхнє ікло просто лягло в десні горизонтально!Зуби забрали щільно його місце. Пластина розширила те місце і він,без операційного втручання,сам виліз. Тобто,я описую складний випадок з мінімальними затратами,хоча попередили,якщо фокус не пройде-тоді брекети. Було доньці 11. Три чи чотири роки ходила з пластиною.Розумію,що у вас інший випадок,а вдруг?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну капи на ніч, а в чому проблема? Зате є ймовірність, що рік-два брекетів, потім пару років капа на ніч - і більше нічого не буде потрібно. От я, скорше за все, до кінця життя буду ходити з ретенційною шиною на внутрішній стороні зубів. і теж - нічого страшного.
    біль трохи є на початку. але, напевно, залежить, як до того ставитись. В мене було цілком стерпно, при тому що брекети дуже сильно зміщували зуби. Кожен зубчик з 23 "забрекетованих" поміняв своє місце.
    по-перше, хто знає :) не бійтесь наперед!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 23 Березень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    @Яська Березнева, я носила такі пластини ( але то було за царя гороха, років 20 тому). То пластини не знімала. Після їди вдома чи гостях завжди просто завжди полоскала під проточною водою і відразу одягала. В школі так і було , але їла канапки і особливо щось там не залазило. Носила років зо два. Вирівнялося все гарно. Але потім почали внизу зуби мудрості рости і зсунули все назад.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member