Дитяча періодика

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Bride, 16 Червень 2009.

  1. Bride

    Bride Well-Known Member

    Любі форумчанки, мене цікавить чи читаєте, чи передплачуєте ви своїм малятам будь-яку дитячу періодику? Які видання і чому саме обираєте? Знаю гарне видання "Ангелятко", що ви про нього думаєте? А дітки?:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Я певний час купувала, а тепер передплатила (бо в кіосках немає) журнал для найменших "Мамине сонечко". Дуже він мені сподобався - там є багато розвиваючих завдань, практичного матеріалу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    ми отримуємо Ангелятко, подобається...
    Іноді купуємо Зернятко, але до нього ще треба нам рости.
    Більше нічого не купуємо - можливо Ви щось порадите для дитини 3 роки? Хоча ця тема стане більш актуальною для нас у зимовий час - тоді більше часу сидимо вдома з дитиною...
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Дитяча періодика

    Ми передплачуємо додому Мамине сонечко, Малятко, Ухмалюк та Пізнайко від 2 до 6 з диском.
    Усі видання мені особисто дуже подобаються, моїй Юстинці не дуже подобається тільки Малятко, від нього напевно на наступний рік відмовимось, та й з Маминого сонечка вже виростемо...
    :y:Ухмалюк - гарне харківське видання, кожне видання має наліпки, їх розміщаємо у журналі відповідно до завдань, доні дуже подобається. Кожен тираж містить повчальні виховні історії, саморобки та багато завдань на розвиток уваги та логіки.
    :y:Пізнайко має також гарні завдання та цікаві ігри, у кожному номері - диск, що має розвиваючі завдання та цікаві пазли. Деякі завдання моя доня (4 рочки) розв'язати самостійно не може, - наприклад, лічба.
    Якщо комусь цікаво, можу дати диски для інсталяції цих завдань на приватних компах, - звертайтесь.
    Малятко містить дуже багато якісної поезії та повчальної прози, журнал нагадує мені Малятко, з яким я зростала.
    :y:Мамине сонечко - дуже яскравий журнал, на мою думку ідеальний як перший дитячий журнал, ми виписували з 2 років.
    Усі видання мають якісну поліграфію та дуже гарні ілюстрації.

    Дитячий садок у нас виписує Ангелятко (багато примірників на групу), тому позитивні відгуки маю тільки від виховательки :) сама нічого не скажу...

    Чи хтось виписує газету Казковий вечір? Моя доня побачила недавно рекламу по ТБ і вимагає! Це якісний продукт? поділіться враженнями?
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. Bride

    Bride Well-Known Member

    Казковий вечір то прикольне видання з погляду як поліграфії, так і змісту ( літературного, графічного). Воно має право на існування в будь-якому випадку.
    phijana, а ваша доня той журнал тільки через наліпки любить? чи ще щось привертає увагу? вона ж сама ще не читає? ... а от саморобки то і моя слабкість, хоча сама вже нічого давно "руками" не робила:girl_cray:
    Олю, вам ніби вже вище дописувачки порадили... проте в кожного свій смак.
    всім дякую за відповіді:girl_curtsey:

    ага, дівчатка, ще питаннячко: а як на рахунок дитячої християнської періодики? таким не цікавитесь? впринципі, Ангелятко то воно і є, частково правда. Як ваші малі опановують релігійні основи?
     
    Останнє редагування модератором: 17 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  6. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Передплачуємо УхМалюк та Мамине Сонечко - дуже подобається. УхМалюк перечитуємо і вирізаємо-роздираємо за один підхід - якісна поліграфія, наклейки, усі вирізанки на вкладці всередині журналу. До того як передплатити, я цей журнал купувала, тому дуже здивувала ціна передплати в січні 5.60 а в кіоску він тоді був 9грн., зараз десь 11.
    Минус це мова - деколи трапляється тупа калька з російської, а ще важко дитині пояснити що один персонаж Жека - це імя хлопчика:girl_smile:
    Мамин Сонечко також подобається, але формат маленький і після вирізання усіх витинанок (а вони найчастіше на обкладинці) журнал стає схожим на шматку.
    Минулого сезону передплачувала Ангелятко, але нам його роздають у садку, тому на цей рік не передплатила.
    Купую ще "Веселыє идейки" коли вже немаю идей що б то з дитям зробити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    ola-lyola, як не стане ідей - звертайтеся! буду рада допомогти!:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. okodemig

    okodemig Well-Known Member

    "Пташеня"

    Мій брат колись малював для журналу маленьких пластунів (6-10 рр) "Пташеня".
    Містить ігри, казки, цікаві поробки. Виходить неперіодично. Не всі журнали є цікавими підбірками
     
  9. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Ангелятко і Ангеляткова наука - хороші журнали- моєму синочку подобались, правда ми вже з них виросли,нам 7 років. Зараз з українських можу порадити Професор Крейд, він йде разом з диском, на якому гарні дитячі пісні з караоке.
    Журнал пізнавальний.
    Хоча основна маса дитячих журналів на російській мові, їх вибір дійсно великий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Ясно, всім дякую!
    тепер ця тема вже не актуальна
    і п.с. до левандівки: я можу відрізнити рекламу від простої людської зацікавленості, а ви?)))
     
  11. okodemig

    okodemig Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    ну чому не актуальна тема?! :)
    пригадую, що в садочку крутять музику із журналу-диску Професор Крейд
     
  12. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Ми передплачуєм Мамине Сонечко (там є різні серії - для менших діток і більших, нам поки хватає найменшого варіанту). Дійсно, треба спочатку читати, а потім вирізати. В якому номері памятаю вони натякнули, що можна передплачувати 2 екземпляри - один для читання, а другий для витинання:) Але ми якось одним обходимось.
    День отримання журналу для дитини - свято, а для мами - пів дня вирізання, клеєння, читання, малювання...:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    ми теж, але з наступного року планую щось інше спробувати
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    купила всю колекцію Пізнайка за 2007 рік - дуже хороший і цікавий журнал, якого вистачає на довге читання, точніше забавляння!
    Здається ще можна придбати цю збірку
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    а де і за скільки?
    я вирішила на листопад-грудень виписати Пізнайку від 2-х років і подивитись як вони мені, а тоді може й підпишусь на наступний рік.
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Анута, то в них акція така, перевірте їх сайт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Олю, тицьніть носом, бо обдивилась сайт і не знайшла
     
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Ось тут є
    Добре, що я побачила, що 2008 теж є колекція. Мамусі, Ви не пожалієте! Відкладу собі на кожен місяць журнал і не треба буде купувати свіжих номерів.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    просто так і не знайдеш... дякі :)
    там залишився лишень 2007 рік Пізнайко від 6 років
     
  20. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Вирішила передплатити на наступний рік "Мамине сонечко" та "Ухмалюк" подивилась по передплаті ціни піднялись на них майже у двічі - 6.87 та 9.98 грн за журнал, але все одно буду передплачувати, а то без тих витинанок мені дитина всю хату потне :girl_smile:
    Хто що планує передплатити?