Дитяча періодика

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Bride, 16 Червень 2009.

  1. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Дитяча періодика

    а вашій донечці журнал ще цікавий? бо моя (такого ж віку), вже десь як півроку до нього збайдужіла...

    планую передплачувати Ухмалюк, Пізнайко від 2 до 6 з диском, Малятко і Пізнайко англійською почнемо.
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    я наразі в роздумах. Хотіла б на той Ухмалюк подивитись в реалі
     
  3. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    дівчата,а на ті журнали є інтернет-ресурси?можна передплату замовити через інтернет і подивитися як ті журнали виглядають?
     
  4. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Дитяча періодика

    передплатити on-line можна на сайті presa.ua, в маминого сонечка, ангелятка та пізнайка є свої сайти (допоможе гугл), а ухмалюк сайту немає. На сайтах можна побачити журнал в розрізі окремих сторінок, але, думаю, повної інформації для формування враження воно вам не надасть. Краще погортайте журнали в реалі в супермаркетах, на торгових ятках або в поштовому відділенні :).
     
  5. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Наразі цікавий, вона дуже любить щось вирізати-клеїти, тому він мене дуже виручає, особливо зараз, як сидимо вдома, маємо чим занятись, зараз вже акуратно вирізає сама.
    Ухмалюк цікавіший тим, що має наклейки і картинки там більші, саморобки кольоровіші, але і ціна більша і в оповіданнях проскакують русизми.
     
  6. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Хто передплачує "Ухмалюк" - пропозиція для тих хто передплачував журнал у 2009 на наступний рік передплата на 10% менеше при предявленні квитанції, і є окремий передплатний індекс.
     
  7. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Дитяча періодика

    сьогодні на пошті (34 відділення) передплатила зі знижкою 10% без пред'явлення квитанції за минулий рік, індекс - 37869, ціна 108.34 грн.
     
  8. bagata mama

    bagata mama New Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Ми кілька років передплачуємо "Пізнайко від 6"- кожен номер дуже подобається. Через певний час Оля повертається до попередніх і перечитує. В школі купуємо "Куля"- але звідти її цікавлять лише ребуси, кросворди і т.п.
     
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    виписала на наступний рік Ухмалюк. Подивимось ;)
    Пізнайко досить гарний журнальчик, але ІМНО ми на нього замаленькі
     
  10. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Я вже виписала "Мамине сонечко", а тепер думаю може б то ще "Ухмалюк" виписати.
     
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Передплата на наступний рік до 22 числа, т.щ. не довго вам думати ;)
    я коли в чомусь сумнівають передплачую на 2 місяці, а там якщо сподобалось - продовжую.
     
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    От і я нарешті зібралась а на пошті передплата вже закінчилась - мусила йти на головну пошту і там ще передплатила. У порівняні з минулим роком передплата збільшилась майше вдвоє
     
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Я тут вас уважно перчитала і передплатила на пів року Пізнайко з диском та Ухмалюк, і на рік Мамине сонечко.
    Пізнайко нам ще зарано, але думаю що скористаємось, а мамине сонечко доню зацікавило.
    Подивимось як воно буде.
    Доречі замовляла по інтернету, вже прийшло підтвердження.
     
  14. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Намагалась минулого року замовити таким чином "Мамине сонечко", але цей журнал можна було передплатити лише на пошті. Невже зміни на краще?
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    я минулого року на весь цей рік передплатила саме через інет, через сайт преса. Жодних проблем не виникало :confused:
     
  16. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Там будь яке видання є, навіть районні газетки маленькі.
     
  17. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Мова йде саме про цей журнал. Писала їм в редакцію, і відповіддю було, що, можливо, сайт преси не завжди спрацьовує, краще підійти і передплатити у поштовому відділенні. Можливо, я розгубилася через інформацію, розміщену на сайті видавництва: там можна замовляти журнали безпосередньо через інтернет, і є варіанти: Маленька фея, ВДГ, Пригоди, а саме "Мамине сонечко" відсутнє.
    P.S. передплачувала на друге півріччя.
     
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Прийшов перший номер Пізнайка - розчарував він мене, мало логічних завдань, саморобок майже нема, папір поганенький, поліграфія не дуже, зовсім не коштує він тих грошей, які вартує. Мамине сонечко в тому плані мені більше подобалось, але вже виросли ми з нього. Добре що ще прийшов Ухмалюк, є де відірватись з витинанками.
     
  19. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Мені також Ухмалюк і маине сонечко більше сподобались ніж пізнайко. яскравіші, цікавіші, більше ідей.
     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    а нам ще ухмалюк не прийшов... треба буде на пошті навідатись