Дитяча періодика

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Bride, 16 Червень 2009.

  1. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Ми передплатили Мамине сонечко і Ухмалюк,але з пошти прийшло повідомлення забрати лише Ухмалюк...Як то так?Піду сьогодні забирати,але чому окремо?Я ж передплачувала разом на Пресі...
     
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Нам також все окремо приходить, це залежить не від місця де ви замовляли, а від видавництва, вони різні, відповідно і випуск не в один час.
     
  3. mazyr

    mazyr Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Ми любимо розглядати і читати Малятко, Ангелятко і Мамине сонечко.
     
  4. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    І мені минулого року приходили окремо. "Мамине сонечко" швидше, "Ухмалюк" пізніше.
     
  5. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Може в них редакційні дати виходу різняться?
     
  6. VampIrka

    VampIrka New Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    А ми виписали газету "Казковий вечір". Читаємо із задоволенням, казок багато, оповіданнь. Дуже рада.....:radist:: що малому подобається і чекає з нетерпінням, виходить раз на тиждень.
     
  7. Kety

    Kety New Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    А я своїм вже другий рік передплачую Пізнайко і ми дуже задоволені. Я перед тим як передплатити накупуваля усіляких журналів на ятці. Потім ми з дітьми вибрали ті, що сподобались найбільше і я їх ще пару місяців купувала, а потім передплатили Пізнайка, Ухмалюка і Янголятко на три місяці. Після випробувального терміну залишився лише Пізнайко. Малому передплачуємо Пізнайко від 2 до 6 а старшій Пізнайко від 6 і англійський Posnayko. Від 2 до 6 мені найбільше подобається, бо згадала книжки з свого дитинства - де щось відкривалось і рухалось. Так тут частенько такі бувають доклейки. що малий просто у захваті. Тільки май бажання вирізати і грати з дитиною.
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Виписуемо Казковий вечiр, Ангеляткова наука, Ангелятко, Пiзнайко. Задоволенi ) цiла цiкавостей там.
     
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Виписала на цей рік для Павлуся "Умійко".
    дуже мені сподобався, знайно більше аніж Ухмалюк
     
  10. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Дитяча періодика

    А ми цього року передплатили "Ангелятко" і "Ангеляткова наука" - найбільше сподобались вони доці, та й мені, чесно кажучи, теж.
     
  11. puha

    puha New Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    І ми "ангеляткову науку", малому 4. Два попередні роки передплачували "Ангелятко".
    Малому подобається.

    А малому друзям на день нар передплатили "Мамини идейки", вони рос-мовні. Там класні ідеї для творчого розвитку.
     
  12. Soneliya

    Soneliya New Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Порадьте дитячий журнал на релігійну тематику:girl_tender:
     
  13. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Дитяча періодика

    Приходили наші Ангелятко і Ангеляткова наука завжди в першій половині місяця. А цього місяця взагалі не прийшли. Дитина так чекала. Тим більше ,що в неї день народження. Будемо писати скаргу до головної пошти і копію в редакцію подамо. Але що з тієї скарги?.. Неприємно... Дитина чекає з нетерпінням свої улюблені журнали і не отримує.
     
  14. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика


    Моя мала любить читати ЗЕРНЯТКО.Там і релігійна тематика і конкурси,ребуси.
     
  15. Spivanochka

    Spivanochka New Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Вітаю, дівчата! Ми з донечкою передплатили у травні "Пізнайко" від 6 років. Раніше ми його купували. Шкода, що диск додається тільки до номеру для малят або з англійською мовою...Нам подобалося грати на компі...
    Поліна моя дуже любить віршики, завжди намагається прийняти участь у конкурсах з журналу, довго роздивляється малюнки.
    Розкажіть мені, будь ласочка, книги яких авторів ви читаєте своїм малюкам?:girl_bye2:
    Особливо віршики!
     
  16. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Передплатили УхМалюк, і ніяк не можемо дочекатися . Малому він страшенно подобається , особливо клеїти наклейки . Також отримуємо ангеляткова наука (щось Маркіясь не дуже в захваті) і пізнайко англомовний, щодо журналу, то тримаємо "на виріст " спочатку буквочки тре вивчити . А диски дуже любить . Як на мене то журнал трішки заляпаний малюнками і дитині важко зосередитися . Прочитала тут про журнал мамине сонечко , але сайт їх не відкривається , антивіруска блокує - троян там :sad:
     
  17. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Дитяча періодика



    вчора перший раз купила УхМалюк. Малому сподобалось наклейки наклеювати. Шукав для них місце, а потім мені розповідав.
    Загалом позитивне враження від журналу, Пізнайко мені менше подобається.
     
  18. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Просвітіть мене, будь-ласка, якщо передплатити журнал, то його потім з пошти забирати доведеться чи додому приносять?
     
  19. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Додому приносять, в поштову скриньку. На пошті забирають хіба посилки, а не журнали чи газети.
     
  20. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Дитяча періодика

    Чи хтось щось може сказати про дитячий National Geographic? Хочу передплатити хрещенниці, але сама вживу його не бачила. Боюсь ризикувати.