Дитяча періодика

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Bride, 16 Червень 2009.

  1. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    А моя донечка колись любила "Пізнайко від 2 до 6" - вирізати, доклеювати, вирішувати завдання. "Пізнайко" після 6 років щось нам не пішов. Дуже подобалися "Ангелятко" та "Ангеляткова наука", ще й тепер, як побачить на розкладках, то мусить зупинитися і переглянути.
    Зараз в неї вже інші журнальні інтереси - Братс, Вінкс та Барбі. Пізнавальні журнали бере читати з бібліотеки.
     
  2. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Дитяча періодика

    Ну якщо наперед домовитись, то можна і самим забирати на пошті. априклад, в нас так пропали були журнали (поштар не доніс),то нам в редакції запропонували домовитись на пошті аби вони повідомляли і ми самі забирали. Що ми зараз і робимо.
     
  3. Kishka

    Kishka New Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Дівчата. Ми передплатили "Мамине сонечко від 2 до 5" і "Мамине сонечко від 1 до 3", то прийшов тільки журнал від 1 до 3, а другого нема :sad: Може хто переплатив відгукніться, щоб мала з чим іти на пошту, бо мені все відповідають "ще не прийшов з видавництва". Я все мордуюсь, бо від 2 до 5 виходить двічі на місяць.
     
  4. draga

    draga New Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Ми теж передплатили цей журнал і досі нема жодного номера. Пробувала дзвонити на пошту але там або зайнято або кажуть що ті що за передплату відповідають пішли вже додому(це біля першої вже їх нема на роботі) а сходити на пошту трохи далекувато. От і я мордуюся кожен день ту скриньку бігаю провіряти.
     
  5. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Дитяча періодика

    побачили Ви цей журнал? можете щось розповісти?

    наразі на цей рік передплатила дітям Колосок - пізнавальний журнал для школярів.
     
  6. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    і у нас те саме. приходжу на пошту, там знизують плечима - не знаєм. В принципі, до самих працівників пошти у мене претензій нема - ті самі оформляли підписку на Пізнайко (то для старшого), і він вже давно у нас, майже повністю "опрацьований"... А Маминого сонечка так і нема :girl_sad:
     
  7. Kishka

    Kishka New Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    УРА!!! до нас вчора прийшов.:girl_claping: Дочекались.
     
  8. RamirZ

    RamirZ New Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Мами, як ви ставитеся до реклами в дитячих журналах? Мені здається, що її стало "забагато". Я вже не кажу, що це є порушенням законодавства про рекламу.
     
  9. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Дитяча періодика

    А в нас вже двічі пропадали журнали (4 штуки). І таки на пошті. Чоловік домовився з працівниками пошти, що буде сам журнали з пошти забирати, вони погодилимсь. І все одно знову пропали журнали. Пішов питати в чому справа: виявилось, що поштар все одно кинув їх у скриньку цього разу і видно там вони пропали. Якби ж то... Стали пропадати і повідомлення про посилки, от вони то вже точно нікому не потрібні.
     
  10. mpaseflora

    mpaseflora New Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    І ми передплатили "Мамине сонечко" (від 1 до 3) і "Ух малюк". Не мочу сказати, що малому дуже подобається "Мамине сонечко". Може ще не доріс. А "Ух малюк" чомусь не прийшов. Треба іти на пошту і цікавитись.
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дитяча періодика

    а що порадите для дитини 4,8 років? Щоб були якісь завдання клеїти\вирізати.
     
  12. draga

    draga New Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Хто виписує "Мамине сонечко від 2 до 5", скажіть будь-ласка вам прийшов вже 3 номер журналу,бо я все чекаю і нема (бо в січні прийшли 1 та 2 номери якось один за одним - я чогось думала вони будуть рівномірно розподілені, ну а за перші 2 номери подумала ну вже ладно свята були то затрималися).
     
  13. Orgkom

    Orgkom New Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Ми передплачуємо журнал "Котя" для сина, йому 10. Зараз спробували передплатити "Малюк Котя" для доньки їй 4.Мені здається, що їм подобається. Для мене головне, щоб їм було цікаво.)))

    ---------- Додано в 11:30 ---------- Попередній допис був написаний в 10:15 ----------

    Ми передплачуємо журнал "Котя" для сина, йому 10. Зараз спробували передплатити "Малюк Котя" для доньки їй 4.Мені здається, що їм подобається. Для мене головне, щоб їм було цікаво.))):girl_yes:
     
  14. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Ми передплачуємо "Смайлик" - але то вже для більших діток, там багато кросвордів, різних цікавих завдань: ребуси, на уважність і т.п.
     
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Дитяча періодика

    я трошіки поностальгую тут..була мала, так любила журнал КЛАС..такий класний був))) а потім вже не випускали..а жаль.:girl_sad:
     
  16. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Дитяча періодика

    таки не передплатила, бо хотіла почути відгук від вже реальних його користувачів. А то до мене його існування "принесла сорока на хвості". А почитати в неті відгуки я шось не знайшла часу. Надіюсь, що тут хтось таки знайдеться з його передплатчиків :)
     
  17. RamirZ

    RamirZ New Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    Ми десь із 2,5 років читали "Вінні та його друзі" (укр. версію). Там десь 4-5 цікавих оповідань у коміксах в кожному номері. Ще – саморобка, розмальовки, розвивали на увагу, пам'ять тощо.
    Але останнім часом журнал десь 16 грн., тож подумаєш зайвий раз: мо, краще книжку купити якусь?
    І реклама мене дратує – в кожному випуску вона є: Барбі, "Дісней канал"… Але ж хочеться сплачувати за те, що потрібне дитині, а не за рекламу.
     
  18. Ksu

    Ksu Загублений

    Відповідь: Дитяча періодика

    Ми теж виписуємо журнал "Смайлик". Дуже цікавий журнальчик, читаємо його усією сім'єю. Минулого року син навіть ролики виграв ( у журналі щомісяця розігруються призи). Тож я дуже задоволена, що мої діти зацікавилися розв'язуванням різноманітних головоломок та кросвордів. Ще подобається, що у журналі багато приділяється англійській мові. Це дуже добре, адже ми з чоловіком знаємо лише німецьку. Тож всім рекомендую Смайлик. :girl_smile:
     
  19. Asal

    Asal New Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    До нас до школи приносять "Смайлик", сину подобається, завжди купує і читає.:girl_yes2:
     
    Останнє редагування модератором: 14 Березень 2012
  20. puha

    puha New Member

    Відповідь: Дитяча періодика

    перепробували всяке. і знову вертаємося до АНГЕЛЯТКА.