Дитяча поліклініка Веселка. Відгуки.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Virginia, 10 Березень 2015.

  1. daisygirl

    daisygirl Member

    Викликала сьогодні медсестру, щоб аналіз крові вдома взяла. Принесла з собою кульку, подарувала дитячий лейкопластир, чим заслужила в доні довіру і швиденько взяла аналіз. Результат анализу прислали об 18 год, як і обіцяли. Тому наразі їх послугою задоволена. ще б знати, наскільки достовірні результати аналізів )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    А хіба веселка має свою лабораторію?
     
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Мала кілька раз справу з невропатологом Вікторією Негруб. Дуже приємна і непоганий спеціаліст. Ще вона працює на Симоненка в поліклініці дитячим спеціалістом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. OlgaH

    OlgaH New Member

    Добре, що в Новояворівську відкрилась дитяча поліклініка" Веселка". Нарешті цивілізація прийшла і до нас- гарно, чисто,тепло і якісно !!!Особливо подобається, коли здавши аналізи, лікар дзвонить і коментує результат. Лікую двоїх дітей-задоволена!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я була в Оксани Попович, враження ніяке. Просто так прописала малій заспокійливі в 3місяці.
    Натомість подобається мені там молода педіатр Христина Комендант, дуже уважно дивиться дитину і дуже детально все розповідає і пояснює, виглядає,що вона за "натуральність", не прописує дитині довгі списки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Теж в неї якось була. Враження дуже неоднозначні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. daisygirl

    daisygirl Member

    Я поки задоволена Дзікевич Яриною, завжди з нею раджусь в разі якихось незрозумілих речей.
    --- дописи об"єднано, 27 Квітень 2016 ---
    в попередніх постах писали, наче вони в Медіс віддають аналіз. Не знаю точно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Тепер результат приходить на їх фірмовому бланку, раніше був бланк УНІЛАБ
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    вона ж приймає у держ. поліклініці на Чупринки 61 ( приміщення колишньої дитячої, а тепер- сімейної). по графіку прийому щодня до обіду є
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Я записала малого на узд, сонографію, суглоби кульшові. То 750 грн виходить!! А тепер думаю, чи воно того вартує? Ще й не знаю який спеціаліст?
    Чи то зараз такі ціни?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Не вартує. Крім того, там узд суглобів зробили дитині сусідки недобре, переробляла на Орлика, по-моєму. Але там дитина мала певні проблеми (дисплазія).
    За консультацію невропатолога і нейросонографію по акції мені сказали заплатити 250 грн. (я телефонувала, хотіла записатись), але в поліклініці державній я це зробила всього за 60 грн.

    Зараз думаю чи то йти туди до ортопеда, бо в поліклініці держ.запис аж на червень.

    Ще одна сусідка проходила у Веселці з 3-міс.дитиною всіх потрібних лікарів, то залишилась задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ми ходили в Веселку до Вівчарської гастроентеролога, щоб спокійно поговорити, на вечірні години, не чекати в чергах з малим, ну і на Орлика нам дальше + зранку незручно
    вуха там промивали малому від пробок, він дуже чутливо реагує на нові чи неприємні медичні процедури, тут зробили і пішов собі дивитися на рибок і бавитись іграшками, забувся, в державних поліклініках чи лікарнях буває на порозі вже верещить
    але напр. новий їх лор Роман Шкльода приймає біля нас на Виговського, тому звичайно нема сенсу їхати)
    Богдан Линда до речі сподобався, то дійсно дитячий лікар, дуже терплячий, доброзичливий
    по призначеному лікуванні підійшов 50 на 50, але то суто мої мухи, так то все вірно
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. retrievermolly

    retrievermolly New Member

    У нас був дуже негативний досвід візиту з місячною дитиною дит поліклініки на пр. Червоної Калини, де спочатку сказали що загубили нашу карточку, потім після скандалів вона "знайшлася", потім лікарка виявилась у відпустці, а педіатр що її заміняв навіть не зважив і не поміряв мені дитини (!!!) а до невропатолога і ортопедії черга в 30 дітей, де, звісно, ніхто тебе з місячною дитиною не пропустить Тому у Веселку йшли з розумінням, що в держ дит поліклініку більші ні ногою.

    Ми задоволені усім - привітний персонал, зручно записуватися (працюють до 8 вечора), смс нагадування, дитинку забавили, чоловікові каву зробили, лікарі приймали рівно стільки поки в мене не закінчилися усі запитання.

    Педіатр у нас була Ярина Дзікевич, ортопед чоловік такий теж непоганий, невропатолога на жаль не пам'ятаю прізвища - але дуже мила і мудра жінка.

    Вразив апарат УЗД - під час вагітності я була в багатьох різних кабінетах УЗД, проте такого дорогого апарату навіть не бачила

    Ми задоволені, з урахуванням цін можна поставити 9 з 10


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Хто був у окуліста в Веселці?
    Які враження? До кого краще звернутися?
     
  15. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Була з різними дітьми (9 і 11 років) в Мельник Надії і Онисик Маріанни. Обома задоволена, отримала відповіді на свої запитання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    У кого є відгуки про ЛОРа Шкльлоду Романа?
     
  17. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Я сьогодні була з трирічним сином. Оглянув, все розпитав, пояснив призначення, замінив на моє прохання ліки на іншу форму випуску, порекомендував здати кров, щоб визначитися з доцільністю антибіотиків при отиті. Ввечері, отримавши результати аналізів, я зідзвонювалася з ним, щоб уточнити лікування.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Мені теж його рекомендували, а що Ви маєте на увазі під вік? Дуже молодий?
     
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Може маєте номер телефону Гнідець Петра, буду дуже вдячна.
     
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    • Подобається Подобається x 1