Дитяча поліклініка Веселка. Відгуки.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Virginia, 10 Березень 2015.

  1. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    І я + за Комендант Христину.
     
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ми з малою були один раз в Дзікевич, виписала назоферон, хоча враження загалом добрі. Може за 2 роки щось змінилось
     
  3. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Може є реальні відгуки проколювання вушок Преміум (система 75)?
    Реакція дитинки? догляд ранки після проколювання?
     
  4. Latane

    Latane Well-Known Member

    А вона педіатр? На сайті зазначено, що вона імунолог...
    Який хороший імунолог у веселці?
     
  5. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Дівчатка - хтось був у логопеда -Оксана Папроцька? Цікавлять відгуки.
     
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Вона педіатр-імунолог

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Fantazy

    Fantazy Member

    Були один раз, може як спеціалість вона і хороша, бо ліки виписала адекватні ніби, але те що оглядала дитину ні в рукавичках, ні руки не помила, а перед тим писала за компютером, то не сподобалось, тому більше не йшли.
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мій малий ходив до неї. Вона працює з дитиною 40 хв і розписує і показує вправи , які треба робити вдома. Дуже зручно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. magic

    magic Well-Known Member

    І мене цікавить імунолог..
     
  10. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    і мене цікавить!
    поділіться відгуками будь ласка.
     
  11. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    ми були вже сьогодні

    дуже приємна молода лікар.

    у нас нічого серйозного, тому по лікуванню не скажу.
     
  12. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    дівчата
    чи хороший в веселці кардіолог?
     
  13. Fantazy

    Fantazy Member

    Зробили щеплення у Веселці «Тетраксим»,все добре і без реакції, хоч дитина схильна до алергій. Коробочку забрали, вже вдома дивлюсь термін дії до 05-2018,тобто всього 3 міс залишилось. Засумнівалась я у якості, де і як зберігалась вакцина більш ніж 2.5 роки. І чому була завезена майже під кінець терміну придатності Щей приватною клінікою. Хтось робив чи буде робити цю вакцину і чи була у вас хоч якась реакція?
    ПС: знаючи дату (чомусь не поцікавилась раніше) я б дитині її не робила, бо навіть в аптеці не купляю жодні ліки в яких от-от вийде термін.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. phobika

    phobika Well-Known Member

    Вам в маніпуляційному кабінеті не показували дату? Мені завжди перед розпакуванням показували коробку і проговорювали дату. Теж кололи "Тетраксим" там, я точної дати вже не пам'ятаю, а коробки викинула. Негативних реакцій не було, тільки дитина більше спала в день вакцинації.
     
  15. Fantazy

    Fantazy Member

    Показали чоловіку, глянув що 2018 значить добре. Просто сумніваюсь чи виробиться хоч якийсь імунітет після такої вакцини. Якщо у всіх без реакцій (а їх наявність це не є погано) то чи не буде вона як пустишка і індикатора температури на ній нема. Але то все здогадки.
     
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Індивідуальні реакції на вакцинацію це не показник, ні добре, ні погано. В мене 3 дітей, всі щеплені в різні періоди різними вакцинами, реакцій ніколи не було на жодну ( не беру до уваги бцж, там все як положено, нагнивання пару місяців, прорив і рубчик).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Siania

    Siania Love Life

    А хтось був в окуліста у Веселці? Як враження?
     
  18. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Була в трьох різних, але зі старшими дітьми. Мені сподобалися Надія Мельник і Віра Сандак.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми до Віри Сандак ходимо. Зі старшою була кілька разів, на профілактичному огляді, там все ок. З меншим ми в неї постійні паціенти, що 3 міс. проводимо моніторинг. Враження позитивні.
     
  20. Siania

    Siania Love Life

    Дякую, якраз до неї записалась :)