Дитяче ліжко

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Пупсик, 15 Січень 2010.

  1. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    хоч нам ще трохи рано, але вже потрохи шукаю варіанти.
    маю питання до тих, хто має троє і більше дітей.
    в зв"язку з браком житлової площі, вибираю між цими двома варіантами, але ніде не знайшла відгуків(
    можливо в когось є, хотілось би почути вашу думку.
    35116815_w640_h640_dscn6675.jpg 1-lizhko-dvoyarusne-zlata-z-shuhlyadami.jpeg
    в першому варіанті мені не дуже подобається оте розсувне ліжко-місце(
    другий більше місця займає(
    як думаєте?
    можливо є ще якісь варіанти?
     
    Останнє редагування: 17 Березень 2015
  2. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Купили сьогодні ліжечко і в нього кокосовий матрас. З двох боків кокос - посередині поролон. Виробництво наше. Був повністю кокосовий, але якийсь він такий мені чуть не колючий здався... Той що купили - ще з наматрасником йде, але звичайний, не непромокаючий.
    --- дописи об"єднано, 27 Березень 2015 ---
    Ліжечко купили з не відкидною боковинкою, але з можливістю перекрутити її нижче і дно регулюється. Дали завдаток. І тепер от думаю, чи не погано то я зробила... Може то не зручно буде... А якщо захочу відсунути ліжечко, щоб дитина наприклад вдень спала, то треба, щоб спинка була піднята, а не опущена, тому з тим перекручуванням буде якось не дуже... Тепер аж мене осінило... Що скажете?
     
  3. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Ми також купили ліжечко не з відкидною боковинкою, а з такою, що взагалі знімається. Бо теж збираємося приставляти ліжечко до нашого ліжка. Думаю, що відкидна боковинка в такому випадку була б не зручна. В тих ліжечках, що я бачила, нижня (не відкидна) частина боковинки залишається на досить високому рівні, якщо відкинути верхню частину, тобто вона виступає між дорослим ліжком і дитячим. Хіба у вас дуже високе доросле ліжко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Не дуже високе... ви праві. Думала, що як дитина вдень спатиме в ліжечку, то зі знятою боковинкою якось небезпечно, хіба завжди тримати ліжечко присунутим до свого... хто ж буде сувати туди-сюди, то я хіба зараз так думаю))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Щойно поміряла. Наше має 50см від підлоги. А з відкидною вони точно боковинку вищу мають... завтра забираємо ліжечко - то ще раз гляну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Я теж так планувала щодо денного сну. Але тепер також схиляюся до думки, що щоразу не будемо пересувати ліжечко.
    О, ви також одразу заберете покупку додому. Ми своє ліжечко вже навіть розклали, приміряли, шухлядки вже заповнили :girl_smile:. Бо багато хто, навіть серед друзів, каже, що потрібно залишати ліжечко і візочок в магазині, а вже після народження дитинки все це забирати. Як на мене - то дурниці, і після народження малятка новоспеченому батькові точно знайдеться, чим зайнятися:girl_yes:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Звичайно)) чоловік навіть каже в нашій кімнаті поставити, але я схиляюсь, щоб десь в іншу поки занести, може до прабабусі))) Ви з шухлядкою купляли? І як з постіллю? Бо я дивлюсь на ті набори і не можу вибрати, є польські і наші і ціни від 600 до 1300 приблизно...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Ми його й складеним повеземо, машина дозволяє))
     
  9. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А ми так і поставили вже :girl_smile:, але в мене термін більший.

    Так, з такою, щоб закрита зверху була.
    Постіль також вже купили, італійську. Ті українські, що я бачила, мені не подобалися за якістю тканин. А польські набори були такої ж вартості, що й італійська, яка нам сподобалася більше.
     
  10. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Ну тоді сміло можна ставити)) Я в ті всякі забобони не вірю... дитинка ж є, просто поки в животику;) В нас напевне й нема італійської... Принаймні не бачила. Не знаю, що то купити і яке...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    А шухлядки всі переважно відкриті і якщо з нею, то модель або колір не підходять. Я хочу білу або бежеву.
     
  12. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Привезли ми сьогодні ліжечко. Занесли, як і планували, до прабабусі з прадідусем;) Ще залишилось постіль купити, бо сьогодні щось не хотілось мені ходити і вибирати...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    у мене є постіль українська Тигрес і італійська. За 2 роки користування обидві в нормальному стані.

    А в мене питання: при виборі ліжечка хтось вивчав механізм колисання? Я бачила 2:
    Отакий я маю. Колишеться, як люлька - бочки по черзі вверх-вниз :
    1043334i.jpg
    І такі ще продають - колише вправо-вліво:
    193568917_2_644x461_lzhechko-koliska-gnatik-frma-glubsh-matrats-fotografii_rev001.jpg .
    Цікаво, для здоров"я чи сну дитини є між ними різниця?
     
  14. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Підкажіть ще щодо захисного бортика на ліжко. Хтось купляв- який саме, як враження?
    Щось таке:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  15. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    А де купляти постіль?
     
  16. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Купила я сьогодні постіль польського виробника Asik і жалію, що не зробила це пару тижнів тому, коли ліжечко купляли. З того часу ціна з 900грн стала 1200. Був і за 900, але рожевий... а от бежевий вже з нового завозу - 1200... Ледве вибрала, бо майже нічого до душі не припадало...
     
  17. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Скажіть уже по досвіду, де є непоганий вибір постелі в ліжечко?)
     
  18. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    То я в Самборі купляла;)
     
  19. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Ааа... Поняв. А от виробництво, чому польське обрали? По якості краще?
     
  20. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Тканина там була приємніша, плотніша....
     
    • Подобається Подобається x 1