Дитяче ліжко

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Пупсик, 15 Січень 2010.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

     
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    І я так хочу робити:)
     
  3. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    А я застеляю і малеча спить на ньому :):):) Досі влазить на складений диван і нічого йому не бракує. Постелила йому пеленочку, накрила, прокинувся - все зібрали. Ми своє ліжечко віддали, бо хоч і квартира не однокімнатна, а місця воно таки досить займало.
     
  4. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    Ну то вашому вже поза 2 рочки - то навіть як скотиться з дивану то не так страшно, а як ще зовсім маленьке, напр. 5 міс. - я би так певно не лишила. Памятаю як мою сестру не раз діставали з-за дивану:) а раз то з ліжечка навіть випала головою до низу (тільки почала на ножки спинатися), то тато замість малу заспокоїти бо заходилася, то маму відкачував з "обморока". Нєєє, я б так не лишила, боялася б....
     
  5. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    у, коли дитинка спить, то переважно шанси скотитись є дуже маленькі, мій Ярко літав з ліжка тоді, коли лазив по ньому, і в період кидання предметів з ліжка і намаганням їх дістати "головою вперід"...а потім ми йому показали, як з ліжка злазити ..і всьо, ноу проблем....він зі всього вміє сам злісти. А коли прокидається, то зразу сідає і кличе МАМА!!!!!
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    в 23 00-24, а потім спялть до 8 ранку.
    То звичайно рідкість коли в дитини такий режим, але такі діти насправді є.
     
  7. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    Ми ліжечко купували Бебеіталія, в магазині Чіко, але коштувало воно як наше на південному, великі плюси-що дуже легко складається, боковину можна опустити однією рукою, мінус-хто "любітєль" - без механізму колисання. Дуже міцне.
    спала наша дитина в ньому з перемінним успіхом до року, мені було зручно що спала там на денний сон, а місяці три тому ми його розібрали, бо спати там не може черз банальну причину- крутиться у сні як веретено, ікожних 5-10 хвилин щось застрягає-то рука, то нога, купа крику і емоцій, так і спить на нашому- поки ми "народжуємо" дитячу кімнату-ніяк ніхто нічого толком намалювати не може, плануємо їй зробити широке ліжко-може сподобається :)
     
  8. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    Ну та він так від народження спить :) Мені так зручно: погодувала, заснув, накрила і не треба носити і йому нормально: ніхто сонного в ліжко не тягає :) Він у нас в ліжечку не спав певно в сумі 3 години :) І в люльці не хотів: верещав дико, а на дивані спить. То нащо буду собі голову морочити?

    А щодо котитися: колись піймала свого Петра майже на підлозі: він вирішив із ліжечка вилізти і робив то головою донизу на кут відчиненої шухлядки. Якби мене поруч не було... ну, хай ліпше з дивану падають.
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Як вибрати колиску

    ото перечитала тему і думаю собі...і хочеться ліжечко і як такої потреби вже не бачу,хоч батьки категорично ЗА ліжечко, мол, то сучасні мами ліниві до дитинки вставати,тому і кладуь біля себе, а що так дитині безпечніше і затишніше не вважають. Всетаки ліжечко в нас буде, а чи спатиме там малюк не знаю (просто ми спимо на звичайному матрасі, а хочеться щоб дитинка на ортопедичному спала) буде видно
     
  10. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    А може хтось знає де виробляють дитячі ліжечка. Бо фірма-фірмою, а хочеться надійне, дерев"яне і не за захмарну ціну...
     
  11. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    І я теж однозначно за ліжечко. Можете кидати тапками, але я вважаю, що тато і мама мають право на своє сексуальне життя. В нас Сашко спить сам до першого нічного годування, далі з нами. Як підросте буду старатися привчати його спати одного.
     
  12. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    Ой, Орисю.....я теж так казала .....що в півроку піде сам спати, потім ,коли зуби вилізуть.....
     
  13. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

     
    Останнє редагування: 26 Січень 2010
  14. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    Пощастило вам :) У мене малий прокидається як тільки його зрушити із нашого ліжка :) мамі з татом простіше вибратися з ліжка при потребі :)
     
  15. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    В нас мала також спала у своєму ліжечку біля нас до першого годування. Зараз вона у 4,6 роки встає рівно о 2 ночі і кличе мене, бо спить в своїй кімнаті. Я на автопілоті забираю її до нас, де і спить до ранку. Пробувала присипляти, але марно, бо я вночі автопілот:girl_smile: Перше казала як перестану годувати, далі як піду на роботу, потім як буде відпустка і я не буду так хотіти спати. Зараз чоловік з мене жартує - як дитина піде в школу, тоді буде спати сама :girl_smile:
    Щодо вибору ліжка - вибирала натуральне, деревяне, "Веселка", бо лише цього виробника мені надали ліцензію. Боковинка опускалась, колисалось, з колесами які можна зняти. Боковинка знімається і виходить ліжечко в якому спимо досі. Матрас отропедичний. При виборі варто врахувати те, що багато діток ліжечко гризуть, а коли воно фарбоване, то дитина гризе фарбу:girl_smile:
     
  16. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    Я от теж вагаюсь чи купувати ліжечко одразу. Оскільки я лінива дуже і навіть не уявляю як то можна мацьопу півночі колисати-присипляти і годувати встаючи, то ж сну ніякого не буде. А от коли спить коло тебе ті проблеми вирішуються. Правда після певного "осамостійнення" дитини без питань буду переводити спати саму, явно не тягатиму в ліжко до 4 років. Бо зрештою і сексуальне і особисте життя батькам також треба. А то моя знайома дитині якої вже 5,5 рочків далі кладе дитину спати з ними, бо та проситься, якось мені це видається перебором.
    Проблем з падіннями у нас також не буде бо лідка як такого ми не маємо, спимо на матрасі на підлозі, а я іноді то взагалі скочуюсь і сплю на керіматі коло матрасу коли спина від м"якого болить.
    Головне то все організувати так, щоб всім було добре в результаті :)
     
  17. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    Не зарікайтеся :girl_smile: мій старший он у 2 роки сам спав, а в 3 почав до когось тікати :) Ми його кладемо самого, а він вночі втікає до бабусі і проситься біля неї полежати, бо йому сниться що його канапки з"їдять :):):) ото фантазія
     
  18. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    Та я знаю що зарікатися не варто :) Але розбалувати можна дуже легко, і то там де те непотрібно. Треба вміти казати "ні", навіть через сльози. Ну це моя думка. Бо якщо не вміти казати ні дитині то вона потім буде вилазити на голову: в тої знайомої вона так цукерки випрошує, їсти нічого не хоче лише солодке. А так як мама звикла ледве сльози - одразу поступитися то і має зараз дитину яка якщо що одразу в істерику.
    Мене теж в дитинстві спанням розбалували, та і ще багато чим, чому зараз я нерада зовсім, тому буду намагатися уникати помилок наперед :)
     
  19. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    2-річні діти з ліжок не скочуються, вони з них гасають:) 5-місячна дитина теж вже не настільки крихітна...їй особливо ніц, крім переляка, не станеться. У мене 1,5-місячним малий скотився з ліжка на паркет, ну гуля трохи була на лобі...поплакав, цюци в зуби і заснув, а як прокинувся, вже посміхався...Мала в 4 місяці почала з дивану сповзати ногами вниз, присідати і на бочок падати...теж плакала від образи, але жодних ушкоджень! Ви не думайте, шо то я така мама поганюча, шо в мене діти падають, просто я не роблю з того великої трагедії, адже дитина теж вчиться на своїх гулях, і після кількох падінь вже не полізе до краю ліжка!
    Ну так це своє право можна в інших місцях реалізовувати:)
     
    Останнє редагування: 27 Січень 2010
  20. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    Зарікатись дійсно не варто. З власного досвіду - я собі казала що буду годувати пів-року, вийду на роботу через рік, дитину не буду привчати до рук, спати буде сама.
    А в результаті - годувала більше року, пішла на роботу через 2,5, З рук не спускала, бо ХОТІЛОСЯ її не спускати з рук. А спати - коли воно було маленьке, то немогла заснути, як під бочком не сопіло моє маленьке чудо:girl_smile:
    А щодо інтимного життя і так стаєш годувати три рази вночі, воно звичайно добре, але спати на годину меньше :girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams: