Дитяче ліжко

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Пупсик, 15 Січень 2010.

  1. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Боковинка відкручується, коли дитя маленьке і ліжко присувається до батьків і прикручується, коли ліжко відсувається від батьків. Все, більше не потрібно закручувати-відручувати :)
    Якщо бортик переламується, то при його опусканні дитина з батьками не виходить на одній поверхні, бортик є вище рівня матрасів. Тому тут треба дивись, яку мету Ви переслідуєте: просто присунути ліжечко, щоб було близько чи щоб спати на одній площині.
    Ще можуть бути ліжечка у яких той бортик з'їжджає вниз, наче по рейках ( не знаю чи Ви зрозуміли :) ), але таким чином також не вийде зробити один рівень з батьками, все рівно треба буде відкручувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Ооо, якраз щойно про такий прочитала. Виглядає найоптимальнішим варіантом. Мені треба, щоб було на одному рівні з нами. Але модна було б підняти у разі чого.
    А хто такі має, покажіть :))

    Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
     
  3. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Які? Такі, де боковинка з'їжджає?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Ага

    Sent from my MI PAD using Tapatalk
     
  5. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    хочу додати що відкриттям для мене стали ціни на ліжечка, чомусь десь я собі звідки не знаю взяла, що у нас вони дешевші ніж у польщі, і тут на тобі мінімум 2800 грн треба викласти. Найшла у польському інтернет магазині 2 варіанти за 210злотих(1700грн) і за 170зл(1500грн)... потім пошукала ще... і найшла б/у за 120 злотих + додають два комплекти постілі Feretti з матрасиком, балдахіном тюлевим(густим) і штативом до нього, буду чоловіка дьоргати шоб їхав забрав
     
  6. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Не знаю, де саме Ви шукаєте, але у Львові є хороші варіанти в магазинах по 1000-1100 грн, сама зараз шукаю
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    не у Львові, а постіь під ліжечко? матрасик ітд які ціни Львові?
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Матрацик ми купували з кокосом з одного боку, то 500 грн., це найдешевше, що я знайшла з нового
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    постіль 850 грн і до безкінечності) матраси від 600 грн.

    Сама постіль шукаю - щось незнаю що то вибрати):girl_nea:
     
  10. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

     
    Останнє редагування: 4 Квітень 2016
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    На гуртівні на вул. Дж.Вашингтона великий вибір постелі на дитяче ліжечко. І ціни більш-менш адекватні (300-400 грн.).
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    Матролюкс Львів™ ортопедичні матраци та ліжка
    А постіль купувала за 200 на гуртівні
    Склад домашнього текстилю

    Не жарко Вам буде на овчині? Подушечка без потреби в перший рік.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

     
  14. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

     
  16. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    в мене якесь таке дивне то все, з одного боку хочеться все купити, підготувати, це б значно полегшило ситуацію моєму чоловіку, з іншої у мене часто тонус і на узд ставили загрозу, і я боюся що все куплю і потім буде дуже боляче... а я того б не пережила. З лодягу на перші три місяці все є, ну і лашки в ротдом. Але треба ще пеленки, коцики два... рушники.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, які подушки у ваших діток (3р)?
    наша К хоч і катуляється вночі ліжку, але звечора мусить на подушку лягти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Дівчата, може, хтось купував боковинку-захист на доросле ліжко, скеруйте, де таке є. Щось типу ікеєвської, але мені треба вищу.
     
  19. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    дівчатка)
    поділіться хто де купував дитячі ліжечка(такі типу на шарнірах цікавлять), матрацики і постіль!!:girl_flag_of_truce:
    чула що на Краківському ринку є непоганий вибір ліжечок і матраців по адекватних цінах...і чи купували ви все заздалегідь, чи вже після пологів купували ваші чоловіки/батьки??:girl_mad:
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Купляли ліжечко, коли дитині було 4 місяці. В нас СС. Почали активніше користуватись ліжечком десь після 7 місяців.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka