Дитяче ліжко

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Пупсик, 15 Січень 2010.

  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    А можна детальніше про виробника і де таке ліжко можна побачити, придбати?
     
  2. Olenya

    Olenya Active Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    Ліжечко потрібно однозначно! Дитина повинна привикати, що вона особистість. Тай у ліжечку просторіше, не переживаєш ні за що. А щоб дитина почувалась у безпеці треба його ставити коло свого.

    ---------- Додано в 18:10 ---------- Попередній допис був написаний в 18:04 ----------

    Нам ліжечко дідусьо робив, знаєте скільки в ньому душі, турботи і любові!!!! І як маленькій дитинці може бути погано там спатки?!
     
  3. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    Новонароджена дитина? :girl_spruce_up: Ну так, так :):):) А може малесенькому клубочку мама потрібна а не самостійність?
     
  4. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    Я й зараз не можу залишити малу в ліжечку не тому що вона впаде, а тому що ноги пролазять і витягти сама не може кричить, а захист я не хочу ставити хоча маю, бо скоро мала вже почне підтягуватися за палки і ставати на ножки, тренуватия, деколи коли хочу хоч до першого годування кладу її в своє ліжеко (боковинка знята а ліжко в притул до нашого стоїть ми так трохи збільшили спальне місце), навіть коли вдалося її туди покласти і ще собі щось поробити, то коли я лягаю, вона бов"язково проснеться і до мене лізе. В мене не ліжко а ще одна шафа для одягу. А малому треба величезний диван однозначно, в таке малюсіьке ліжко він вже тепер не дуже поміщається. хоча один раз пробував там вдень поспати, мало місця вже йому.
     
  5. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    Мій хлопець з братом зробили вже паро деревяних ліжечок(одне з них для його племінника). Напевно в мене такого питання "як вибрати колиску" небуде - яке зроблять таке і буде.
     
  6. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    моя думка така,шо кожна дитина індивідуальна,особисто я ,боялася спати з малою коли вона була зовсім манюня,бо я сплю так,шо мене танком не збудити...і боялась її не придушити. а коли брала її до нас в ліжко ,мала протестувала,марудила,і так і незасинала поки я її в ліжечко не поклала,то дитина моментально без всяких колисань засинала. Так ,буває хочеться взяти Терезу до себе,обняти,шоб заснути разом,та де там,лазить по тому ліжку,кладе голову,і далі піднімається і лізе. а тільки перенесу но неї в ліжечко,дитина відразу добре собі вмоститься,носиком притулиться до охоронця і солодко засинає...
     
  7. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    Психологи кажуть, шо з таких от дітей потім непогані кар"єристи виростають, які в роботі забувають свою самотність...
     
  8. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    В мого сина як раз такий режим був перші три місяці. То він спав в свому ліжечку...десь в півроку він взагалі в манежі засинав ввечері і я його тільки раз вночі годувала і він далі собі спав. А от зара, коли йому вже рік - він спить з нами на великому ліжку))) Якось все зніг на голову в нас вийшло з цим спанням:girl_smile:
     
  9. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    в нас такий режим ше з малечку,тільки не з 24.00 а приблизно з 21.00. і до 8.00.і нічого абсолютно в цей період її не цікавило,а особливо їда! як я ненамагалась їй запхати груди,все закінчувалось істерикою,нє і всьо!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    Ми купували в Товарах для малят, але ліжечка цього виробника є майже у всіх дитяих магазинах.
    Ось сайт - http://veselka.woodex.ua/
     
  11. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    Взагалі не розумію, для чого сперечатись, потрібне чи не потрібне ліжечко. Комусь зручно, коли дитина постійно поруч спить і не треба вставати годувати, а комусь легше піднятися кілька разів наніч, ніж спати як на голках, переживаючи, щоб десь не придавити дитину. Хтось любить розбурхане ліжко серед білого дня, а в когось все акуратно застелено, бо такий "робочий безпорядок" дратує. Думаю, на ГВ ліжечко чи спільний сон жодним чином не впливає, головне, щоб це нікого не напрягало. А ліжечко дитині і так рано чи пізно буде потрібне.
    Для мене особисто ну якось дико виглядає, коли першокласник чи другокласник спить в батьківському ліжку, бо він так звик, а батьки для виконання своїх подружніх обовязків регулярно тихенько сповзають на підлогу чи шифруються на кухні, бо більше нема де. Для чого дитину привчати до того, від чого її потім прийдеться відучувати (а це набагато важче, ніж привчити). А версія з присуненням дитячого ліжечка до свого - досить непоганий вихід.Тільки прошу прихильників всього "природного" не закидати мені знову, що з таким відношенням мені ГВ не світить і що я думаю про себе, а не про дитину:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    :D

    це про мене
    перші 2 місяця мала спала з нами (якщо це назвеш сном)
    я що 5 хв просипалась - дивилась де мала чи не придавила...(згодуванням звичайно легше)
    я поверталась-мала просипалась
    чоловік спить як вбитий і руками, ногами розмахує, сама вже не раз получила по голові, раз і малій дісталось
    зараз вона звикла спати в своєму ліжечку, краще я 10 раз встану до доці...

    ---------- Додано в 17:28 ---------- Попередній допис був написаний в 17:18 ----------

    ліжечко малої стоїть притул до нашого + одна спинка знімається
    до чого тут самостійнісь?
     
  13. пандочка

    пандочка Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати колиску

    наша донечка з народження спить у ліжечку але тільки в ночі в день вона полюбляє спати в колясці або на дивані,пробувала я якось положити коло нас на ніч вона не могла заснути і мені здається,що і я би не спала постійно переживала,щоб її не притиснути.
     
  14. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    ой а я сьоня на ліжечка в пелікані дивилась які там калсні ліжечка
     
  15. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Для майбутніх мам

    чиє виробництво?
     
  16. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    а там чесно кажучи не писало. та й я і не питала я сама була тому просто ходила прицінювалась. то я в цумі була, планую поїхати з чоловіком в пелікан на Городоцькій там вже чіткіше розпитаю. В карапузі теж була дивилась. там є україніські по 700 і вище. правда вони там були у розібраному стані. а зібраних було мало. В тигресі дешевці ціни теж українські ліжечка. А хтось знає де є більші магазини Карапуза?
     
  17. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Я бачила в Пелікані на Городоцькій, але української фірми агу, то біля 1000 грн коштує. Також бачила таке в Тигресі в Скрині. Але воно з сосни...(я теж спочатку за нього думала, бачила на польському сайті, але вживу воно мені не сподобалось..)
    Наскільки я читала то краще брати ліжечко з твердої деревини.
    Я собі придивилась ліжечко фірми Верес, в них є сертифікати, з деревини твердих порід та і по вигляду воно добротніше виглядає.
     
  18. Mariana

    Mariana Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Я була в Чіко, мені сподобались там пару ліжечок...правда потім пошарила по нету і мені такими нічогенькими здалися ліжечка від Верес. вони набагато дешевші. Але питання в тому яка якість, а то моя подружка купляла (ніби польське якесь) - дивилась гарне, замовила, привезли - а ліжечко з задирками, не зовсім гладеньке..
     
  19. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    [​IMG] - це ліжечко від Верес, модель Соня ЛД9. Можна замовити з шухлядою або без, різниця в ціні біля 200-300 грн. Таке є в Тигресі в Скрині, можна поїхати подивитись на якість. Я там була в суботу,дивилась на перекладини, як зашліфовані....
     
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    не знаю..в мене польське РАДЕК 2, купували майже 4 роки тому, файне, гладеньке, не нищиться....от тепер вона в ідеальному стані чекає свого другого мешканця....