Дитяче ліжко

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Пупсик, 15 Січень 2010.

  1. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Де і як сплять наші мацьопи

    так в тому то справа, що вона боком в низ полетіла

    :girl_nea:неа, це максимум, що в нашу кімнату влазить
    А де ви його купляли?
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Де і як сплять наші мацьопи

    Ну та неважливо як саме полетіла. Важливо їй показати, як можна злазити й що це не страшно й не боляче.
    Справа ваша звичайно, але нам таке дуже допомогло. Другий раз уже не падав.
     
  3. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Де і як сплять наші мацьопи

    буду пробувати звичайно:girl_yes:
     
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де і як сплять наші мацьопи

    такий бортик можна замовити в чілеку
     
  5. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Де і як сплять наші мацьопи

    Ось Вам і відповіли, бо нам його з-за кордону привезли. Тут, навіть не знаю де є.
     
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Де і як сплять наші мацьопи

    Здається в Ікеї бачила такі штуки
     
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Де і як сплять наші мацьопи

    я тож памнятаю. зараз не можу знайти. треба богданки запитати

    то кого?ким? і де?
     
  8. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Де і як сплять наші мацьопи

    Дівчатка а чи це взагалі нормально що ми спимо з нашими мацьопими? Мій малий наприклад спить зі мною бо мені ліньки його вночі таскати з ліжечка і назад. А так він собі намацав цицьку гамає а ти собі спиш. :girl_tender:Але купа знайомих матусь мене засуджують що він потім до 10 років буде зі мною спати, бо сам не схоче. Чи легко потім дитину привчити до ліжечка? Та і чоловік мене "тероризує" що ліжечко хіба даремно займає місце.
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де і як сплять наші мацьопи


    то меблі дитячі, ось ці перегородки....не пригадаю ціну на них правда.
    http://www.cilek.ru/rus/itemID/2/19/
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Де і як сплять наші мацьопи

    мені так, а ви відкиньте сумніви - і буде вам щістя
     
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

  12. Donner

    Donner Member

    Дитячі ліжечка: як вибрати?

    Ми зараз в пошуку ліжечка для малятка, яке скоро народиться. Обійшли купу магазинів, наче вже пригледіли одне польське в магазині на "Шуварі". Але... сів я читати в неті про вибір ліжечок. Радять звертати увагу на матеріал (є пластик, закошений під дерево), лакове покриття, чи не токсичне. Зрештою, вимагати гігієнічний сертифікат. Цікаво було б дізнатися, хто, які й де ліжечка купував? Який досвід користування ліжечками? Ми хочемо "маятникове". Але вже зараз хвилюємося щодо якості. Адже поляки часто спеціально для України клепають не надто якісні речі. А дитині там проводити більшість часу...
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитяче ліжко

    Ми купили ліжко, що приєднується до ліжка батьків, оскільки матрас завузький і нам іноді удвох тісно, а як Дарко приходить полежати поруч, то я вишу тоді й спання нема. )))
    Ліжко може бути окремим:
    [​IMG]

    Або можна опустити один край:
    [​IMG]

    І тоді ліжечко стає продовженням дорослого ліжка:
    [​IMG]

    От лиш, кому не скажу, яке купили й як із нього тішуся, бо шукала фактично від початку вагітності, то на мене дивляться квадратовими очима "нащо тобі дитина в спальні?" А я щось не уявляю, як то можна винести 2-місячне маля в окрему кімнату. :dntknw:
     
  14. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    класне ліжко! ми спочатку взагалі купили ліжечко, у якому боковинки не знімалися...потім мусили міняти. бо дуже незручно було піднімати малого, потім знову класти...поміняли, приставили до свого і.......зовсім інша картина. малий сам туди закочується, сам викочується коли хоче....супер!:girl_dance:
     
  15. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    У нас звичайне маятникове, 3 рівні висоти, боковинка опускається, але от знімати ще не пробували (сподіваюсь, що конструкція це витримає). Нам його подарували, купляли в магазині "Діва Семенюк".
     
  16. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    В нас для Софії було ліжечко в котрому боковинка не опускалася,то чоловік її просто відкрутив і відрегулював по висоті відносно нашого ліжка і ніц тому ліжечку не сталося навіть від того,шо дитина полюбляла по ньому поскакати.
    А той бортик,шо виступає між дитячим і вашим ліжком не буде незручним?..
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитяче ліжко

    Можна. Але чи треба і чи зручно..?
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитяче ліжко

    То залежить, як допасувати. Ми будемо робити так, аби все було на одному рівні.
    Там тканина бортика йде між матрас і пружини крім того, аби ліжко краще трималося дорослого.
    Точно незручно. Та й взагалі якось протиприродньо. Я би спати не могла спокійно, не чуючи дитячого подиху. А як згадаю, як Дарко солодко сопів і ми, обійнявши, замиловано слухали ті мирні звуки... :girl_in_dreams:
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитяче ліжко

    Г-г-г...
    Нагадалося, позитивне...
    Данилові було вже місяців 4, коли повінь забрала все. Машину аж на 3-й день пожежники з-під поди висмикували...
    То добрий сусід пустив нас у малесеньку, але суху кімнатку, в якій можна було спати, але ходити вже не було як. Диван, крісло і дитяче ліжечко - усе притиснуто, впасти нікуди... Мали чистий спокій. :)
     
    Останнє редагування: 4 Серпень 2010
  20. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    Ми замовляли ліжечко в Ікеї саме тому, що така велика компанія мала би дотримуватися всіх стандартів.