Дитяче ліжко

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Пупсик, 15 Січень 2010.

  1. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    Моя сусідка взагалі тримала малу від народження в іншій кімнаті!!! Мені таке в голову не влазить! :8:
     
  2. murawka

    murawka New Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    Моя родичка теж купила ліжечко, але казала, що дитина у ньому спати не хоче. Тому почала спати із нею і чоловіком на одному ліжку. Далі чоловік сказав, що не висипляється так і перейшов спати в іншу кімнату. Пройшов рік, чоловік і хоче повернутись до дружини, але тепер вона висуває нову перешкоду: дитина не може привикнути до нього і будиться. І планують вони то спання окреме(чоловік від дружини) до 3-річного віку дитини.
    У їхні відносини я не лізу( кожному- своє), але по-моєму, то є більш ненормально, ніж спання спання дитинки у своєму ліжечку у кімнаті, де разом сплять двоє батьків.
    Жаль, що у мене не получиться приставити ліжечко до нашого ліжка і зняти бокову спинку( розміри кімнати не дозволяють).
    До речі, спочатку я спала у колисці, потім із батьками десь до 4 класу і день, коли мене вирішили переселити в окрему кімнату, сприйняла, як зраду і нелюбов до мене. Істерику закатала капітальну, то ж мама, щоб припинити ті нюні дозволила взяти у свою кімнату будь-які речі, які я хотіл.
     
  3. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    В мене також така ситуаця була, коли малий не хотів спати в ліжечку. Десь 1,5 міс. спав з нами (та й мені так було легше, бо після родів місяць тяжко було вставати, ходити), а потім потрошки привчили до його ліжка. Спочатку засинав коло мене, а потім я легенько переставляла в ліжечко. А пізніше вже і сам почав засинати в ліжку. Головне трошки терпіння і бажання.
     
  4. dydik

    dydik New Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    А до якого віку ваша дитина спала в тому ліжку?
     
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    Нашій Софії ше трьох нема,завжди спала з нами(за виключенням перших двох місяців коли я вперто хотіла навити її спати окремо)))). Були недавно на відпочинку,в кімнаті крім великого ліжка був ше диван і дитина заявила,шо хоче спати сама,так і спала. Вдома теж відсувається собі до стіни і засинає ніби окремо. Певно пора нам їй окреме ліжко купувати).
     
  6. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    Моя мала спить зі мною (точніше, я з нею, якщо взяти до уваги хто скільки місця займає:girl_haha:).В ліжечку спала відсили місяць, зараз, коли ми збираємось переїжджати, планую купити їй диванчик. З чоловіком, до речі, ми зараз спимо в різних кімнатах - ходимо один до одного в гості - "рамантіка":girl_in_love:
     
  7. Butsya

    Butsya New Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    Вибачте за банальне може питання, але як практично виглядає спання дитини з вами в одному ліжку?
    я зараз на 9 міс вагітності, і питання спання дитини дуже гостро стоїть. Ми маємо ліжечко "про всяк випадок", я багато читала про користь спання дитини з батьками, про годування і все таке. Але моя мама категорично проти такої ідеї, каже, що ми можемо дитину задусити, притиснути, скинути з ліжка.
    Ось і хотіла б спитати практичної поради - як це спати з дитиною разом?
    Ви маєте одну ковдру на всіх, чи дитина має окрему? Ви дитину кладете посередині ліжка, чи скраю? Чи може ви спите під стіною?

    Може ці питання здадуться банальними, але насправді я собі мало це уявляю практично.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Ми його тільки-но купили, а дитятко ще в животику.
    Ліжко завдовжки метр, по ідеї 9-10 місяців повинно послужити. Я взагалі сподіваюся, що до року, а там побачимо.

    Вибачте за нескромне питання, але ваша мама з вами спить? Мені чомусь здається, що такі речі вирішують чоловік і жінка.
     
  9. Butsya

    Butsya New Member

    Відповідь: Дитяче ліжко


    Ні, мама з нами не спить :), але оскільки дитинка в мене вперше, то про деякі речі я раджуся з мамою. Вона гарно нас виховувала, але ще за "старими правилами". Що дитина вночі не має їсти і відповідно спати обов"язково має окремо.
    І оскільки нема кому мені порадити, як це на практиці спати з дитиною в ліжку, я пишу сюди. На скільки я розумію, тут порадити таки є кому.
    Дякую
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитяче ліжко

    Ну от тому й варто поменше прислухатися. За радянського союзу про природність не надто дбали. Мами й бабусі не винні, звичайно, що їх саме так тоді навчили, але методи були нелюдські, тому їх варто забувати, а не нести в наступні покоління.
    Здається, про спання разом десь була окрема тема, може, дівчата підкажуть, бо я щось знайти не можу.
    Наш старший малий спав з нами в ліжку лише 3,5 місяці (на окремому тоненькому матрацику, аби я мала відчуття межі, спав з мого боку), потому окремо в ліжечку спав, але воно було приставлене до нашого.
     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2010
  11. Butsya

    Butsya New Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    Дякую, отже насправді ви таки "збільшували" площу спання. Бо я шось так і думаю, як то поміститися всім :)

    А якщо така темка вже була - буду вдячна за лінк, може начитаюся, то менше буду дурних питань задавати :)
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитяче ліжко

    Ні, не збільшували. Матрацик був суто для того, аби я відчувала межу й лежав у межах площі нашого ліжка. Ліжко в нас було досить велике. Потому спав у ліжечку через раз, бо і я, і він дуже активно спали, страшно стало, що не розминемося. )))
     
  13. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    Ми спимо всі разом. Чоловік - з краю, а Тимофій спить посередині або під стінкою (я його перекладаю, коли чергую груди). Під час вагітності теж думала - як би це його не придусити, зараз розумію, що це неможливо (ну може інстинкти якісь працюють). Маємо дві ковдри, але малий взагалі не любить накриватись, тому скидає їх з себе.
     
  14. Butsya

    Butsya New Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    Дякую дівчата за відповіді.
    Я впевнена, що з народженням дитини все стане на свої місця, але просто зараз хочеться перестрахуватися з усіх навіть дрібних нюансів.
     
  15. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    До речі про нюанси, самій цікаво стало... Раніше я спала на великій подушці, а з народженням Тимофія і я, і чоловік спимо на маленьких, бо посередині Тимофій, а він спить без подушки. З якого віку подушки дітям дають?..:girl_in_dreams:
     
  16. Оленчик

    Оленчик Active Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    In4a, подушку можна використовувати з рочку, але вона має бути пласка і з матеріалу,я кий можна прати ( з пір"я чи пуху - дуже не бажано) і наволочка має бути обов"язков зі 100 % бавовони.
     
  17. Hovrashok

    Hovrashok New Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    Ми для малого купили ліжко-манеж Espiro Melody, з розрахунку для майбутніх подорожей. До ліжечка є пеленальний столик і купа зручних кишеньок. Поки що мені подобається, але я не уявляю як малий буде там спати коли переїде на нижній ярус (майже на підлозі). Але ліжко легко возиться по хаті тому я щоночі його підсуваю до нашого ліжка і коли синулька засинає - то ми його перекладаємо. Верхній ярус рухомий що дає можливість заколисувати.
    Біля себе не ризикую тримати, бо я через виснаження дуже міцно засинаю, можу і придавити ненароком. Хіба що після останнього нічного годування можу біля себе залишити.
     
  18. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    Не хвилюйтесь, абсолютно нормально дитинці там спати. В нас теж таке ліжечко, але фірми Chicco, дуже ним задоволені. Ми на "нижній ярус" перейшли десь в 6 міс., коли малий почав сідати і підтягуватись за спинку. А тепер синочок взагалі нігде більше не хоче спати, крім свого ліжечка. Тому дуже добре, що його можна легко і зручно перевозити. Як на мене, то ви зробили чудовий вибір. Я би всім рекомендувала ліжечко такого типу.
     
  19. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    ну не кажіть, я малого раз троха не придусила)) прокинулась від того що він пищав...вот страху то було мені
    в ліжечко кладу на ніч , коли малий вже вирублений))) і в глибокому сні, але вночі прокидається і я беру до себе під цицю
    взагалі, малюкам важко з нами спати - ми на них дихаємо, обмежуємо простір та і постіль з нашими всякими.....
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Дитяче ліжко

    угу, і крадемо їхнє повітря...так моя мама казала:connie_pull-pigtail
    бррррр....звідки ви всі такі перли берете?:girl_in_dreams: