Дитячі майданчики

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем Натагідра, 9 Січень 2008.

 1. Зорянівонька

  Зорянівонька Well-Known Member

  Відповідь: Дитячі майданчики

  Ще згадала майданчик. За "Художником" в центрі. Збоку від Жоржа. Там пробували стоянку зробити, але не вдалося.Але там так страшно, що діти не бавляться...
   
 2. Натагідра

  Натагідра Well-Known Member

  Відповідь: Дитячі майданчики

  Rodinka

  Зараз я збираю загальну інформацію щоб скласти кошторис і зорієнтіуватися що і в якому обсязі ми зможемо зробити .
  В перший тиждень березня планую оголосити де і що ми робимо.

  П.С.
  В ці вихідні частина волонтерів бігала за адресами і фоткала, так що чекаю на інформацію.
   
 3. Ума

  Ума Super Moderator

  Відповідь: Дитячі майданчики

  Цікаво чи реально такий спонсорський майданчики поставити на баланс ЖЕКу? ну, щоб надалі ЖЕК ніс відповідальність за майданчик?

  Я інколи гуляю з малим в парку біля озера, що на вул. В.Великого і Кн. Ольги. Пару місяців тому там збудували гарний майданчик для дітей від Рошен. Не пройшло і місяця, як діти-переростки (інакше я їх назвати не можу), пообмальовували і пообписували вумними словами ту площадку, поламали деякі качелі і т.д. На жаль, цей майданчик не охороняється... і дивною для мене є реакція батьків - ті дибілята сидять на дитячих гойдалках, курять, матюкаються, б"ються і т.д. а всі батьки мовчать! ніхто зауваження не зробить! Якось я втрутилась, то вислухала такий потік ненормативної лексики в свою сторону... що думала слух втрачу назавжди :sad:
   
  • Подобається Подобається x 6
 4. Натагідра

  Натагідра Well-Known Member

  Відповідь: Дитячі майданчики

  Не думаю що якщо то буде на балансі жеку то щось зміниться, бо Жек то - як радянське- "Колхоз", а от якщо та площадка чіясь ....
  там де ми будемо ремонтувати я планувала дати табличку де буде зазначено хто зробив ту площадку і контакт куди звертатися , якщо щось негаразд, якщо ви будете бачити, що хтось ламає площадку можна буде сфотографувати і переслати фото нам, а ми вже придумаємо як це використати.


  тут глибша проблема - "дибілятам"-нікуди дітися , для них же не існує таких площадок ....крім футбольних майданчиків немає нічого. Підліткам лишається лише никатися по підїздам і сваритися з мамочками, що ганяють їх з дитячих майданчиків
  Я десь в років 17 дуже полюбляла гойдатися на качелях, але де... на сихові лише качелі розраховані на 1-10 років, від ваги в 70 кг, вони уже гнуться .
  До речі перші хто відізвався допомогти відновлювати площадки, це два моїх знайомих , бувші "важкі підлітки ", єдине що вони попросили, придумати щось і для таких як вони колись- пісочниця це трішки не те

  Колись я мала цікавий досвід. У нас у дворі зробили площадку , але їїдуже часто ламали. тоді сусід звернувся до наших хуліганів і сказав їм щось типу "хлопці це ваша площадка і чужі приходять і ламають її, ми не можемо впоратись, наведіть будь ласка лад, це ж пряма неповага по відношенню до вас" через два дні площадку вночі відремонтували і підкрасили і більше її не ламали.

  Я розумію що зразу усе зробити неможливо , але ми можемо почати
   
  • Подобається Подобається x 5
 5. Ума

  Ума Super Moderator

  Відповідь: Дитячі майданчики

  Згодна, що підліткам необхідні місця для проведення вільного часу (на майданчиках як правило, вони уроки прогулюють - принаймні я гуляю в такий час, а ввечері, то вже й мамочок не має). Але швидше за все, питання підлітків не вирішиться лише підлітковими майданчиками... чи то виховання, чи період в них такий - нищити чуже, нове і тп.

  Наталю, поставити майданчики - справа не легка, погоджуюсь, але як на мене, то ще важче потім пильнувати ті майданчики - натомість треба ці майданчики комусь ставити, і той хтось, щоб потім пильнував - чи ЖЕК, чи новостворені об"єднання власників квартир (як вони називаються? забула)
   
  • Подобається Подобається x 2
 6. Натагідра

  Натагідра Well-Known Member

  Відповідь: Дитячі майданчики

  так питання "охорони" прийдеться якось вирішувати. Я мозгую над цим.

  просто я боюсь передачі площадки на баланс Жеку з ось якої причини. Облаштовує
  мо ми территорію, а потім раптом там зявляється кіоск з дозволу жеку
  На площадці біля мого дому з дозволу жеку демонтували дитячі нові качелі (видно комусь на дачу знадобились)
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. Nata

  Nata Well-Known Member

  Відповідь: Дитячі майданчики

  Але не всі будинки тепер підпорядковані ЖЕКам, є багато ОСББ і там, повірте, за своїм майном більше доглядають.
   
 8. viltis

  viltis Well-Known Member

  Відповідь: Дитячі майданчики

  Натагідра ...Ви чудова людина.Так і треба. Я не маю ще власних дітей, але мені душа болить за майданчик...не майданчик...Я живу на Виговського --навпроти чудовий парк ім. О.Кульчицької. Парадний вхід парку колись був таким чудовим, з фонтаном, качелями і т.д. ...а зараз...хіба руйнації.

  Розумію, що поряд Південний ...але як на мене, це трішки не те....

  П.С. Якщо будете робити там майданчик, я обов"язково допоможу, фізично, матеріально ....

  П.С.С. І взагалі я б допомагала. Ви напишіть, що потрібно...
   
  • Подобається Подобається x 7
 9. Натагідра

  Натагідра Well-Known Member

  Відповідь: Дитячі майданчики

  viltis обовязково матиму вас на увазі ;)
   
 10. Drimka

  Drimka Well-Known Member

  Відповідь: Дитячі майданчики

  На вул. Медової Печери (кінцева 72 і 29а) є залишки від майданчика: 1 качелька і 2,5 лавочки. Літом дітки там бігали, особливо хлопчики, бавились футбол. Десь в грудні появилося декілька навих яскравих гойдалок і гірок, незважаючи на сніг і холод малеча збігається туди кожен день, але то якось так неакуратно сам майданчик виглядає, бо споруди паставили, але воно якось недовершено. І ще цей майданчик біля самої догори, так що діти за м"ячиком не раз на дорогу вибігали, аж серце завмирає. Та от просто іншого майданчика в районі немає, тому й доводиться тулитися там. :clapping:
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Ука

  Ука Добрий волонтер із поганими нервами

  Відповідь: Дитячі майданчики

  Але ОСББ не розпоряджається територією, лише скількись там метрів від будинку. Тому там ще виникають моменти з погодженнями
   
 12. Lavazza

  Lavazza Well-Known Member

  Відповідь: Дитячі майданчики

  вчора почула, що цю ділянку виставили на продаж на аукціон
  так що будемо мати в районі готель замість качель
   
 13. Натагідра

  Натагідра Well-Known Member

  Відповідь: Дитячі майданчики

  шкода, хороша ділянка , але боюсь що в нас не ті статки, щоб перемогти на аукціоні :sad:((, і вже трохи попланувала що там можна відновити :sad:((
   
 14. Ksani

  Ksani Well-Known Member

  Відповідь: Дитячі майданчики

  Ходили дивитися на цей майданчик. Він по вуха в болоті, карусель лежить на боці зламана, а за кілька метрів від майданчика - блок смітників. Як там діти мають бавитися? Кому це взагалі потрібно ?
   
 15. Nata

  Nata Well-Known Member

  Відповідь: Дитячі майданчики

  А біля нас теж такий майданчик поставили, Варшавська 56-58. Там, правда теж все в болоті, але ще ціле. Малий мій дуже собі ту карусельку сподобав, а от гойдалки без спинки, ненадійні якісь, він боїться.
   
 16. Натагідра

  Натагідра Well-Known Member

  Відповідь: Дитячі майданчики

  Сьогодні народилася "свіжа ідея " відносно огородження дитячих площадок .
  На Шиномонтажах повно старих покришок, якщо вкопати їх по периметру дитячих площадок то жодна потвора не зможе туди заїхати чи припаркувати свою машину , а якщо потім пофарбувати різноманітними фарбами ;)
  Напишіть що про те думаєте бо час Х уже близько

  22.04.08 Флеш -моб «Зелений килим».
  Мета акції моніторинг стану прибудинкових дитячих площадок.
  Впорядкування дитячих площадок . Визначення потреб кожної окремої площадки.
  Засівання дитячих площадок газонною травою .


  П.С. черга на замовлення горок качель і іншого увиробників уже на липень 8), по інформації від них же найшвидшим часом має зявитися 32 великих площадки у Львові, цікаво де то буде
   
  • Подобається Подобається x 8
 17. нталька

  нталька Well-Known Member

  Відповідь: Дитячі майданчики

  А Ви бiльше "замовлень" на майданчики не приймаэте? Бо э непогане мiсце з половиною майданчику (там э качелi) за магазином Барвiнок на В.Великого, той що навпроти готелю Гетьман. Майданчик бiля садочку Левеня. Там стiльки мам з дiтками гуляэ! Туди б ще гiрочку i для малявок щось..
   
  • Подобається Подобається x 1
 18. Зая

  Зая Well-Known Member

  Відповідь: Дитячі майданчики

  Привіт, я завжди гуляю з донечкою у парку на перехресті,дорогу швидко переходимо і люкс.А між домами дуже сильні протяги, там гуляти майже не можливо.Ми живемо майже на перехресті , а вікна будинку виходять на старий зруйнований дитячий майданчик(за буд.№53,55).Багато місця(поки хтось ще не купив під магазинчик:beee: )
   
 19. Натагідра

  Натагідра Well-Known Member

  Відповідь: Дитячі майданчики

  наразі у нас е руки мозги і список потреб , але все завди починаеться з того,сподіваємося привернути увагу до тієї проблеми і дже сильно дати по печінці ЖЕКам.
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. Наталя

  Наталя Well-Known Member

  Відповідь: Дитячі майданчики

  В Рясне жодного дитячого майданчика теж нема... Вірніше, є, але все в стані розрухи. Порівняно з Сиховом (де я зараз живу) - небо і земля, тут є де з дитинкою вийти.
  Було б добре хоч один нормальний майданчик там (в Рясне) організувати...
   
  • Подобається Подобається x 1