Дитячі молитви

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Vendy, 5 Жовтень 2010.

  1. PeaceToYou

    PeaceToYou Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі молитви

    Молитви перед навчанням
    Преблагий Господи! Пошли нам благодать Духа Твого Святого, Котрий дає розум і зміцнює наші душевні сили, щоб дослухаючися уважно вчення, яке подається нам, ми зростали Тобі, нашому Творцю, на славу, батькам нашим на втіху, Церкві та вітчизні на користь.
    Милосердний Господи, допоможи мені в навчанні, яке розпочинаю задля мого спасіння і на Твою cлаву.
    Амінь

    Милосердний Господи, пошли менi ту благодать Святого Духа, що дарує людинi розум i змiцнює духовнi сили, щоб я, уважно сприймаючи науку, вирiс (виросла) Тобi, Боже, на славу, родичам – на втiху, Церквi i народовi Твоєму – на користь.
     
  2. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі молитви

    Моєму синочку три з половиною рочки. Як тільки навчився говорити, практично зразуж вивчив та молився з нами "Отче наш" та "Богородице Діво".
    Зараз на заняттях з катехизації додались ще три дитячі молитви, отже ввечері і зранку синок молиться отакі дитячі молитвочки:

    У кивоті на престолі
    Золота хатинка
    Там живе Ісусик
    Маленька Дитинка.
    Встану я раненько
    Вклонюся низенько
    І скажу:"Мій Ісусик
    Люблю тебе щиренько!
    А моє серденько
    ще дуже маленьке
    Не знає нікого
    Крім Тебе одного.
    Боже! Я Твоє дитя
    Буду любити Тебе
    Все своє життя"


    Ангелику Божий, Хоронителю мій
    Ти все при мені стій
    Рано, ввечір, вдень, вночі
    Будь мені до помочі.
    Хорони від всього злого
    Веди до життя вічного.
    Я хочу свято жити
    І Богові служити.
    Завжди мене пильнуй
    Від вього злого все рятуй.



    Боже наш! Всесильний Отче!
    Дякую Тобі за сонце
    За повітря, воду, сніг,
    І за весь цей любий Світ.
    За одежку, теплу хатку,
    Дякую Тобі, наш Татку.​
     
  3. GigaByte

    GigaByte New Member

    Відповідь: Дитячі молитви

    Моя доця знає такі молитви:
    Я лягаю спати, біля мене Божа Мати
    Два Ангели по боках, Хоронитель в головах
    Ти Ісусе будь зі мною, добра ніченька з тобою


    Глянь Ісусику на мене, зроби добре дитя з мене
    Бо моє серденько ще дуже маленьке
    В нім нема нікого, крім тебе святого

    Ангеле Хоронителю мій
    Стій завжди при мені
    Вранці, вечір, в день, в ночі
    Будь-мені до помочі


    А синочка хочу навчити таку молитву:
    Мій Ангелику маленький
    Бережи моє серденько
    Не пусти гріха до нього
    Щоб не скривдив я нікого
    Щоб не стало в серці темно
    Покажи як бути чемним
     
  4. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі молитви

    З якого віку варто дитині молитись на вервеці? Ярка намагається наслідувати, їй привезли таку яскраву вервечку і їй треба її використовувати за призначенням, але на довго її не вистачає - молимося 5 днів, по десятку в день, а ще їй важко одночасно і молитись і розважати, тому каже - я молюся, а ти розважай. От і думаю, чи варто, чи краще зачекати, як почне усвідомлювати?
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі молитви

    Нема обмежень щодо молитви. Якщо намагається, то заохочуйте, але просто спрощуйте. Мій Дарко в школі на вервиці навчився молитися, то якраз у такому віці - 7 років. Воно зовсім несвідоме ще в тому віці, але як ви то дитині поясните? Якщо їй пасує, що вони молиться, а ви розважаєте - то так і робіть. Як на мене, дуже гарний тандем вийде. І дитині не відіб'єте охоту, якщо скажете, що зарано ще.

    Ми увечері коли молимося з дітьми (так зване "начало обичноє"), то Дарко теж із нами молиться, хоч не розуміє ще всього. Потім наприкінці ми додаємо своїми словами різні молитви-прошення, заохочуємо і його. Він часом не хоче, але зазвичай говорить щось дуже щире від себе, за друзів, за знайомих. І прості прохання, але він то робить щиро, тому ми дуже його за це хвалимо.