Дитячі Перлини

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Leopolis, 24 Листопад 2006.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Пупере, поставте лінк. :cool:
    А в мене свіженька "здобич":
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Молодший самостійно заповнює розклад уроків у щоденнику... Підходить і говорить: - Тепер я знаю на що подібне скорочення англ.мова - на (анг)ела! Ось такі вони наші ангелики :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Малий мені щойно такий текст видав. Мушу написати, бо в шоці!

    Знайшов книжку і каже: "Look, mommy! A book! It's my book. I like my book. Let's read a story." Сів на підлогу: "Listen, mommy. Once upon a time I was reading a book..."
    Я аж присіла від несподіванки. Він же в мене до 3 років взагалі не говорив. Українською говорить зле, а тут такий текст відвалив. Я шокована.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    А недавно йщли вулицею і тіні наші перед нами "йшли". Мій Дарко на них подивився, задумався і так серйозно мені каже: "Мама, Дарчик високий". Я не зразу навіть зрозуміла, а то виявляється, він свій зріст порівняв із довжиною тіні. :D
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Bogun

    Bogun Active Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Мене особливо смішить ситуація в моєму рідному місті. У деяких родинах батьки говорять чистою російською, а їхні діти через дитячий садок і початкові класи - чистою українською.
    ось такий перл, я почув у нас в місті. Матір з дочкою.
    - Мамо, я хоцу цукерку.
    - Остань, цукэркы не куплю.
    - Але я всерівно, хочу. (починається плач)
    - Он, ты кака есть.
    - Я не каку хочу єсть (в значенні їсти), а цукерки. (Пауза). Сама ти кака.
     
    • Подобається Подобається x 15
  6. Дімон

    Дімон Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Ги ото треба розмовляти з дітьми на тій мові яку вони розуміють:D
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Урок "співи" у щоденнику. Навпроти в графі "що задано": Вивчити пісню....
    буква "н" в останньому слові пропущена.:o
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    А я в гостях була в друзів луганчан, діти яких ходять в український садок (зараз мешкають в Києві)

    - папа дай фломастер
    - тебе какой?
    - кЛасний
    - кЛасний или кРасний
    - кЛасний!!!
    - так кЛасний или кРасний?
    - ЧЕЛВОНИЙ !!!
     
    • Подобається Подобається x 17
  9. Дімон

    Дімон Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    ми теж тут з малою грали в якусь дитячу гру, складати треба з різнокольорових гудзиків всілякі картинки, то х кажу їй давай червоними складемо, а вона тут червоних нема, кажу аце які показуюючи на червоні, а вонга то красні ти що дальтоник :) сумно, дитина ходить в український садочок, але Київ є Київ
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Bogun

    Bogun Active Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    З дітьми завжди весело. Наприклад з п'ятирічним племіником, читав йому українську казку "Котигорошко". І довелось пояснювати деякі факти незрозумілі йому:
    Котигорошко - Супермен, який не літає.
    Змій - василикс з фільму "Гарі Потер і вязень Азкабану"
    Ще наприклад казку "Семилітка":
    Дівчинка - подруга з дитсадочка.
    Цар - Ющенко
    Корова - корови з мультфільму "Рога і копита"
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    - Марійко, скільки тобі років?
    - Скоро буде вісім, а поки що тли.

    - Я сьогодні впала і сильно вдарилась.
    - Плакала?
    - Ні.
    - Чому?
    - А тому, що мене ніхто не бачив.

    - Синочок, ну як же ти впав із ліжка?
    - А я вночі спав-спав і на себе не дивився, а потім глянув на ліжко і бачу: мене вже там нема...

    - Мама, а у нашому садку дві новенькі дівчинки. Одну звати Полінка, а друга мені не сподобалась...

    Батько свариться на дочку, що пізно прийшла з вулиці:
    - Де ти і з ким була до цих пір?
    - Я була сама.
    - З ким була сама?!
     
    • Подобається Подобається x 14
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Мій малий називає взуття "дапиці" або "дяпиці" (ми те саме слово вживаємо). Часом так і на ноги каже. А недавно з'явилося нове слово. Шнурівки називає "ножики" (від ноги). І скільки не пояснювала та не повторювала, що то шнурівки (раніше говорив щось досить близьке до "шнурівки"), все одно вперто каже "поправити ножики".
    А на ноги ми одягаємо "шпетки". :D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Поїхали ми на Ніагару і мій Дарко кожних 2 метри кричав до татка, який робив знимки водоспадів: "Be careful, daddy. Wather is too hot!"
    Це того, що там бриз, а він чогось вирішив, що то пара.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Коли в нього були 2 тижні канікул, він не міг ходити до свогоулюбленого садка і треба було йому пояснювати, що садок зараз не працює, тому він не може туди йти. Одного разу, він із дуже стурбованим вглядом видав нам таке:
    - Мама, не працює садок! Садок зламався!

    ------------------------

    Як тільки його десь насварю чи скажу "ну, і що ти наробив?", зразу біжить притулятися і каже: "Сорі, мама! Дарчик цємий."

    ------------------------

    А ще смішно, що він не може сказати деякі слова і тоді говорить описово. Недавно каже: "Татко, мама, ходіть їхати поїзд."
    Татко питає:
    "Хто буде їхати поїздом?"
    Дарко відповідає:
    "Дацик їхати поїзд, Мама їхати поїзд, Татко їхати поїзд."
    Татко: "Всі будемо їхати поїздом?".
    Дарко, щасливий, що йому підказали слово, скрикує:
    "Так, сі їхати поїзд!"

    ------------------------

    А коли я йому кажу, що поїдемо в бібліотеку, то він цілий ранок бавиться так, що у нього всі машини, автобуси і поїзди "їдуть бітекую, мама".
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Недавно прийшов до мене і каже: "Дацику бейбі, мама" (то він часто говорить ребусами і треба здогадатися, що він каже). Я питаю, чи то Дарчик бейбі, а він: "Ні, Дацику бейбі, мама". Питаю, чи Дарчик хоче, аби вдома було бейбі, а він каже: "так, Дацику бейбі дому". :) Кажу, що зараз бейбі немає, а він мені: "їдемо до бейбі гості!"
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    А от мені дуже цікаво спостерігати різні стадії пізнання світу у мого малого.
    Найперше, що пам'ятаю, то було пробування всього на язик, потім воно плавно перейшло у "на зуб". :D

    Найзабавніша стадія - вивчення земного тяжіння. Це коли дітки усе кидають на підлогу і потім зі здивованими велетенськими очима спостерігають, як дорослі це тяжіння переборюють і повертають речі на місце - у дитячі руці. Паралельно вивчаються ступені та стадії нетерпеливости та зденервованости різних членів родини.

    Стадія вивчення земного тяжіння з часом переходить у складнішу, бо водночас вивчається також стійкість та нестійкість різних предметів. Наприклад, баняк, який паде зі столу, не зіб'ється. Якщо він наповнений водою, то ще й цікавий звук виходить і "басейн". От шкло викликає купу негативних наслідків, наприклад зойкання мами, підвищений тон тата і все це закінчується сидінням на штрафному килимку. Але є там і позитивна сторона - звук віника і дзеленькотіння (інше ніж при падінні) шкла по смітярці.

    Була одна болісна стадія. Випробовування, наскільки яка поверхня піддається, аби по ній виводити різні орнаменти, Ну і випробовування різних писал. Найтрагічніше було побачити дитячі розписи на стіні у коридорі місяць після ремонту. Розписи були виконані у модерновому стилі фломастером для підписування компакт-дисків. Проблему вирішили таким чином, що понавішували на стіни знимки (для відвертання уваги), потім можна подовішувати малюнки зроблені вже на папері. Виходить дитяча галерея. :D

    Наступна цікава стадія - запихання пальців у все, що лиш дається. Часом досвід закінчується плачем (якщо субстанція виявляється гарячим чаєм наприклад). Але зазвичай просто розпачем мами, котрій не дають спокійно готувати їсти і розвозять муку, сіль, цукор тощо по столі, причому просто з-під маминих рук. Там Коперфільд ховається! :D

    Ще одна стадія - випробовування різних субстанцій на те, чи вони сипляться, чи ллються тощо. Тоді можна посолити і поперчити, як виявляється, не лише мамині страви, але й тарелі, стіл, крісла...
    Сумно для мене було, коли мій новий тонік з голосним плюскотом вилили в мушлю унітазу і радісними криками мені сповістили "мама, бабилси!!!" (тобто бульбашки). Як потім виявилося, "бабилси" робляться і від виливання в душі татових та маминих рідин для душу, і шампуню, і дитячих засобів. Ну, але мушля у тому плані явно виграє. А ще неймовірну кількість "бабилсів" можна отримати, якщо витиснути в умивальник зубну пасту і полити то все водою з крана. Пальцями розмазувати то цікаво, але потім не дуже приємно, бо у пальці "зимо". :D

    Отакі стадії мені зараз пригадуються. Хто якими ще поділиться?
     
    • Подобається Подобається x 14
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Мій Дарко цілу зиму співав "Jingle Bells", а від 14 березня (його ДН) кожен день собі співає "Happy Birthday". :D

    ----------------------
    А коли я вбираю йому щось, що йому не дуже подобається, то зразу мені каже: "Ай-ай-ай! То треба прати, мама."

    ----------------------
    Коли не спитаю, що буде їсти, чую одне: "Цюцєки" (цукерки тобто).
    Вже чоловік зі мною сварився, що я його солодким загодовую. Його, правда, переважно вдома нема, тому він не може знати, що малий дістає один, максисум два цукерки на день (корівку).
    Розмова продовжується зазвичай так?
    - Нема цукерків нині. Що будеш їсти?
    - Шоколад!
    - Дарчику, нема ні цукерків, ні шоколаду.
    - Татко, дай госі. Теба купити цюцєки.
     
    • Подобається Подобається x 13
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    :D:D:D:D:D:D:D:D:D
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Нині рано ми трохи проспали. Нам до садка 10 хв. Але виходимо завжди 8.30. А нині тільки прокинулися в цей час. Ну от я бігаю по хаті, збираю малому lunch-box і речі на зміну, якби десь підмочився раптом;):o. Чоловік вбирає малого, аби швидше було. Метушня...
    Тут малий раптом каже: "Мама, татко! Дарчикові happy!" (він любить ребусами говорити:D) Я кажу, що не зрозуміла, що він хоче. Він простягає ручку, бере мою і веде мене до татка. Ручками нас присуває якнайближче один до одного, сам до нас притуляється і нас обіймає і каже: "Дарчик happy..."

    Він часто так робить і дуже любить, коли ми всі втрьох обнімаємося. Він весь аж світиться тоді. Але отака ситуація, як нині, то вперше.
    :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 11
  20. Дімон

    Дімон Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    племінничка вчора видала теж про гроші "Тьотя вихидить заміж , але мені теж тлеба плаття" кажемо що не вистаччає грошей "Тоді тьоті(яка виходить заміж) плаття не будемо купляти, а купимо лисе мені" :haha:)) " а глосі , я знаю де тлеба всяти" і бере нас за шкірку і тягне до банкомату :haha:) 2,5 роки :haha:
     
    • Подобається Подобається x 10