Дитячі Перлини

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Leopolis, 24 Листопад 2006.

  1. Дімон

    Дімон Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    І ще згадав , Розказувала нам мультик "Качачі історії" і весь час тлумачила нам про якийсь протигас, через годину розмови до нас дійшло що то були "Браття Гавс" ;))
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Bogun

    Bogun Active Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    У мене племіниця з Львівщини, тому вона завжди приїджала до нашої бабусі (моєї тітки) в село на Хмельниччину. І коли бажала когось покликати (особливо чоловіка чи хлопця), але не знала ім'я. Кричала: "Гей ти підійти сюди". Всіх їх це дуже нервували, навіть перевчити її хотіли. Проте не вдалося, але їхня реакція на цей вигук. Ви би бачили:D .
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    у мене була дівчина (жінка), яка спілкувалася переважно російською, а от її малий тільки українською...
    через 5-10 років, якщо всі так будуть навчати — "російське питання" зникне.... я ж-бо впевнений, що її малий і російську буде знати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Bogun

    Bogun Active Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Але гумору на даний момент вистачає. У мене знайома комуністка-росіянка дуже "яра". А її внук тільки українською щебече, а вона злиться. І навіть каже: "Приходиться на старости лет украинский учить". А перевчати внука їй не виходить, середовище все-таке україномовне (дитсадок, школа, друзі).
    Я ще відношу себе до суржикомовного населення, хоча чиста українська у мене більш-менш нормальна і гарна. Але як зараз наші хмельницькі діти говорять. Напевно, це треба тільки почути. Гарна, дуже гарна мова.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    інший приклад:
    мій швагро юдей...
    діти, відповідно, розмовляють російською...
    на літо — на дачу...
    а на дачі все село україномовне (волинь), отож швагро був здивований із цих "перлів".... "тато дай мнє кілька рублів на морозиво"....
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Bogun

    Bogun Active Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    У мене знайомий з Азебраджану. Син 100 % україномовний. І як до сусіда родичі приїхали із Баку. А в них по-перше акцент російський жахливий і вимова. І щось до дитини на суміші азебраджанського і російської сказали. Хлопець до російськомовного батька: "Папа, вони що москальською між собою спілкуються". "Да, нет сынок, я по идее москальською общаюся". "Папа, ти не азебраджанець, а кацап".
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    +1 :) :) :)
    у мене ще брат вірменин, дружина у нього українка, син світловолосий, блакитноокий... розмовляє українською...
    українець!..
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Bogun

    Bogun Active Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    У мене такий э приятель наполовину молдаванин. Мати, як молдаванка, темноволоса, смуглява. А він українець, світловолосий, високий. І також приятель наполовину азебраджанець - серелнього зросту (батько у нього 1 м 48 см), світловолосий та блакитноокий. Але смішно те, риси обличчя азебраджанські (великий ніс, брови і так далі).
     
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Оооооо!!!!!!!! Я теж таку перлу маю! Ми були у Москвi давно колись i мому братовi тодi було 9-10 рокiв, ну його i питає одна тьотя
    -Когда у тебя день рождения?
    а малий дивиться на неї i каже
    - Второго Червня!!!
    А насправдi у нього день народження в Серпнi :D:D:D:D
    Бiдачка не знав як сказати мiсяцi по росiйськи.
    А батько наш - росiйськомовний, але братик тодi майже росiйської не знав i говорив до батька по-українськи, а батько до нього по-росiйськи. Один одного розумiли :D
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Salata

    Salata Active Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Сегодня:
    - Зачем ты берешь в сад три (!) книжки про рыбалку?
    - Одну буду читать я, другую - Маша, а третью - мы вместе...
    (Только представить :))
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    То до перлин не належить, але де ще можу про це написати?
    Працюю тепер вечорами. З малим своїм бачуся менше години вранці. Передати не можу, як серце рветься, коли прощаємося у садку. То триває так довго... Щоразу, як кажу "па-па", міцно-міцно притуляється і не відпускає. :sad: Треба шукати іншу роботу, ну його десь із таким.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Мій малий люить бавитися у компутерні забавки. Деякими вміє сам користуватися, а деякі треба, аби татко або мама бавилися, а він буде дивитися. Він тоді сидить на колінах і все коментує, регоче, особливо, коли мама автобусом в'їжджає в стовп, тоді дарко каже: "Смісьо, мама. Автобус зьобив бум". Часом той автобус робить "бум", бо Дарко запихає свою голову просто мені перед очі. Тоді я йому кажу: "Дарко, посунься, я нічого не бачу". Недавно дивився мультик, а я собі паралельно форум читала. Малий забрав у мене мишку з надзвичайно серйозним виглядом і словами "мама, я ніцо не бацю!" - і зробив собі мультик на повний екран. Я довго сміялася.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. duncan

    duncan Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    12 травня 2007 о 18.20 годині "А нє" мого Дарка було замінено на "Я не хочу". До того такий вислів у нього не існував. А за сьогоднішній вечір він повторив "я не хочу" разів уже з 10. Подобається, мабуть. Так що я тепер мушу боротися із цією стіною щоразу, як вона переді мною постає. :D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Покажіть малому мульт про "Вєлікого Нєхачуху!" - стіна впаде!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Він не зрозуміє.
    Я сама не знаю, що то за мультик.
    Про стіну я образно. Нині перший день, коли з'явилося "не хочу". Побачимо, що буде далі.
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі Перлини

    А Ви скачайте (80мб).
    А тоді побачите, чи зрозуміє. :D :D :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    То російською?
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Напевне, російською! Це ще совєцький толковий мульт для любителів слів "не хочу!".
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Я своєму малому російською нічого не вмикаю. А україномовна версія є? Радянські мультики часто мали.