Дитячі Перлини

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Leopolis, 24 Листопад 2006.

  1. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Вчора переглядаємо якусь цікаву мелодраму і тут сцена танцю під ніжну мелодію, обійми, цьомки-бомки...
    Менший син (8 років) говорить: - Ну ось, знову...
    А я йому: - Ну чому ж, все нормально. От скоро виростеш, зустрічатимешся з дівчиною і у вас таке буде...
    Відповідь: - Не буде. Доки я виросту, то вже жодної хорошої дівчини не залишиться!
     
    • Подобається Подобається x 17
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    А мій шукає вже зараз. ;)
    :D:D:D

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 16
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Мій також вже знайшов. Встиг їй дверми пальці приперти. Любов :D

    В суботу їдемо до школи на свято Миколая, мали забрати племінницю ну й запізнуюмось і я притиснула на ґаз. Виявилось засильно, бо стояв збоку поліцай, якого я побачила і зразу з*їхала на бік - здалась одним словом. Він мене розпитав куди я так лечу, я йому у всьому чисто-сердечно призналась. І він мене відпустив. Ну ми від*їжджаємо і я кажу,
    -Ну що діти! Будете татові казати що маму поліцай зупинив?
    А Анна зразу
    - Так!

    І лишень ми зайшли до хати вона зразу побігла і сказала татові, а маму поліцай зупинив.
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. joke

    joke Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Кагда-то мы были с ребенком в Природоведческом музее. Увидели скелет мамонта и я ему говорю: "видишь он похож на слона, только с шерстью ну и т.д." Дома на вопрос "что ты видел?" ребенок отвечает:" Там был слон, а когда слон умер остался амент" ( т.е. что-то среднее между мамонт и Аминь)

    Додано через 2 хвилини
    У нас была сказка Огниво на пластинке. Из описания бабы яги "нос крючком, волосы СПУТАНЫ". Ребенок не очень понял про волосы и пересказывая нам сказку говорил :"Волосы с понтом"
     
    • Подобається Подобається x 11
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Їдемо нині по трасі, десь так кілометрів 130 на годину, у крайній лівій смузі. Купа машин. Малий просить пустити його улюблену пісню - http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=196292&postcount=1062.
    Ми вмикаємо, а він:

    татко, зупини машину, я співати буду!
    :D:D:D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. www

    www Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Британская девочка написала пособие по подростковому сленгу для взрослых 13-летняя британская девочка написала для взрослых пособие по подростковому сленгу, которое призвано научить родителей общаться с детьми. Книга "Язык тинейджеров от А до Я" (A-Z of Teen Talk) стала подлинным бестселлером и популярнейшим рождественским подарком среди жителей Туманного Альбиона, пишет The Times.

    Автор словаря - Люси ван Амеронген, ученица Челтнемского колледжа для девочек. Как гласит молва, именно из этого же учебного заведения ранее пошло сленговое выражение "чав" - дешево и вульгарно одетый представитель городских низов (примерный русский аналог - "гопник").

    - Краткий словарь юного британца


    Люси взялась за перо после того, как родители пожаловались, что не понимают ни слова, когда она общается с сестрами - 11-летней Рози и 23-летней Эми. При этом сама ученица элитного колледжа отмечает, что она не пользуется "бандитским" жаргоном, а пользуется обычным подростковым лексиконом.

    Результатом кропотливой работы стал список примерно из 300 слов и выражений, которые совершенно непонятны всем, кому за двадцать. Когда девочка предложила свою книгу в пять издательств, откликнулись сразу три. В результате юная писательница получила гонорар в тысячу фунтов, а ее работу напечатали карманным форматом - брошюра стоит 5 фунтов. Вскоре поступило предложение опубликовать второе издание, однако Люси пока не дала ответа.

    Многие слова приводятся в искаженном написании, как их употребляет поколение sms (примерный русский аналог - "олбанский" интернет-сленг). Большинство конструкций невозможно перевести на другие языки, хотя встречаются в подборке и универсальные понятия. Например, "ванильный" - это скучный, а "плесень" - родители. Если в общении с последними необходимо скрыть важную информацию, Люси рекомендует сверстникам не смотреть в глаза, бормотать максимально невнятно и как минимум в каждом предложении использовать слово "типа".

    Сама Люси выражает надежду, что ее словарик поможет родителям лучше понимать своих чад и осознать, что сленг - многогранное явление, к которому подростки подходят очень творчески.

    Краткий словарь юного британца


    Бомба (Da Bomb) - нечто великолепное, потрясающее
    Края (Ends) - место, район. "Ты с каких краев?"
    Грац (Gratz) - спасибо
    Нит? (Nnit) - междометие, превращает любое предложение в вопросительное
    Клингон (Klingon) - Маленький ребенок, особенно раздражающий младший брат или сестра
    Жирный (Phat) - отличный, прекрасный, красивый
    Обезжиренный (Phat-free) - антоним к "жирному". Плохой, некрасивый
    Шизл (Shizzle) - объект восхищения. "Это полный шизл!"
    Ваниль, ванильный (Vanilla) - что-то скучное
    Ца (Za) - пицца
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Прибираємо у квартирі... кожний схопився за свою територію ))) Думаю, а ну давай-но доберусь і почищу в пилососі фільтр циклон найтоншої очистки (як правило рідко хто з користувачів туди лазить), розібрав, чищу, промиваю... тут менший, Олексійчик, і запитання в очах: - А це ж де тут цей бруд взявся? Відповідаю, не відволікаючись від процесу: - Ну як де, грубший пил усі старанно вчасно викидають, а от сюди, де зібралось найдрібніше - рідше, от я і чищу, адже саме тут, у ньому, як правило, найбільше міститься різноманітних мікробів, вірусів тощо... Олексій сходу: - Ой, я ВЖЕ тікаю звідси!!! )))
     
    • Подобається Подобається x 13
  8. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Ярина просить черговий раз цукорочку:
    - Мама, ну дай мені будь-ласка останню.
    - Добре, даю, але це точно остання, більше не проси.
    Цукорочка з'їдається, Ярка приходить знов:
    - Мам, дай ще одну останню.
    - Остання може бути тільки одна, ти її вже з'їла.
    - Ну дай мені запасну!
     
    • Подобається Подобається x 15
  9. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Якось з розмови дітлахів: - А от, хто так говорить: - Бе-беее... - Це коза, а хто так: - Іа, іаа... - Осел, а так: цип-цип-цип, - Ну як, звісно циплятко! - І не правда, не циплятко - так говорять ті, хто їх годує! )))
     
    • Подобається Подобається x 12
  10. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    місяць був тоді молодий...
    малий товаришки вказуючи пальцем на небо...
    ДИВІТЬСЯ!!!!! МІСЯЦЬ ПОЛАМАВСЯ!!!!!

    на 2 дію королева замість корони вдягає "дощик" щоб під накидкою відьми корона не стирчала...
    малий королеви подивився виставу і потім каже мамі
    МАМ У ТЕБЯ КОРОНА УПАДЛА....

    ну і зовсім класичне...
    сидить дівчинка в якої мама артистка в залі зі своїм класом...
    дивиться всоте виставу навідміну від своїх однокласників...
    і в найтихішому місці театральним шепотом (тобто на весь зал)
    А ЗАРАЗ ВИЙДЕ МОЯ МАМА!!!
    і дійсно....тільки діти вже не виставу дивилися а ділилися враженнями від мами....
     
    • Подобається Подобається x 15
  11. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Мені також подобається дитяча залізна логіка, два приклади від дітей з мого подвір'я :
    1) у голубів настав період спарювання і два голуби займаються своєю справою(ну як в них то самець зверху і махає крилами), хлопчик дивлячись на кричить до мами : Мамо! Дивись! Дивись! Голуби б'юцця !
    2) два хлопці розбираються між собою. Перший каже : а я брата старшого покличу. Другий у відповідь : не покличеш, бо в мене нема.
    3) дівчинці, що катається на гойдалці, бабця говорить : злазь бо кишки повилазять. Дівчинка у відповідь : а я їх позбираю.
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    діалог між моєю Яриною (3р.) і двоюрідним братиком (5р.), який зустрів нас на свята зовсім без настрою:
    - Юрчику, що з тобою таке?
    - Мені сумно....
    - Чого?
    - В мене серце розбите...
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    певно той 3-річний хлопчик вже давно виріс але кілька геніальних цитат з нього...

    по телевізору чоловік цілується з жінкою...
    він уважно слідкує за процесом...а тоді (критично)
    А ВОНИ ВЗЕ ПОЗЕНИЛИСЯ ЦИ СЕ НІ???

    а тільки-но йому попадало побачити невинні оголені жіночі красоти по телевізору то кричав на всю хату
    О-ЗЕНСІНА!!!!
    ну яка женщіна якщо жінка-виправляла мама
    НУ ТОДІ...БАБА!!!
     
    • Подобається Подобається x 14
  14. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Гуляємо сьогодні вечірнім святковим Львовом... Проходимо вулицею Дорошенка (колишня Жовтнева), менший, Олексійчик прочитав назву модельного салону "Дефіле" і говорить: - Тут помилка, не додали ще запитального знаку... Запитую: - А це чому, все нормально, дефіле - це вихід, виступ моделей на подіумі... А той далі: - Та не про те мова, є ж таке м'ясо - філе називають, от тут і написано "Де філе", а знак?!! )))
     
    • Подобається Подобається x 14
  15. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    продовжуючи тему...акторських дітей....
    то про БЕЛОСРЄЖКУ І СЄМ ГОМІКОВ я взагалі мовчу...
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Побачив нині перлину:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Вчора Анна нам розказувала про Перше Різдво, і каже так...
    Марія мала дитинку в животику, і вони не мали де спати, тоді вони прийшли де коровця і звірятка сплють і вона там постелила щоб було мягко, і тоді народився Ісусик і Маруся була дуже щаслива.
     
    • Подобається Подобається x 9
  18. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Розкопав з минулого...

    - Тато, а от коли люди робляться старенькими їх потім забирають на небо і роблять з них Миколаїв, Дідів Морозів... Правда?..

    Йдемо зі школи (після місяця навчання у першому класі), дорогою додому він доволі серйозно запитує:
    - Татко, а за дванадцять років навчання мозок не висохне?.. :sad:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  19. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    - Ярцю, сьогодні до тебе прийде в гості Ярчик.
    - А чого?
    - Святкувати Новий рік.
    - А що, в нього теж Новий рік ???
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Розмова з племінницею 10 років малій

    - хто тобі таку мобілку подарував
    -Миколай, але не настоящий, в нього борода висіла на шиї і коли він від нас вийшов тато дав йому гроші за те що він до мене прийшов
    -ну то напевно помічник Миколая, він ж всюди сам не встигне(виправдовуюся)
    - помічники Миколая роблять добрі діла, а за добрі ніхто діла ГРОШЕЙ НЕ БЕРЕ!!!
     
    • Подобається Подобається x 10