Дитячі випускні

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Samojlovu4, 31 Травень 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі випускні

    Ви мене агітуєте? [​IMG]
    Мої діти тих залежностей не мають. і не лакуються. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Нє, агітую мам які так малюють-лакують-вдягають-і-витребеньками-обчіплюють діток:)
    Я тільки на новорічному ранку пам"ятаю костюм сніжинки по його незручності - я головним убором зачепилась якось за гірлянду на ялинці і на всіх фотах розплутуюсь з стурбованим виглядом, щоб бува чогось не перекинути:)))
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Моя мала просто обожнює різні перстеники, заколочки і коральки (дівчинка все-таки! :) ), але всім цим добром обвішує себе, своїх ляльок і нашого бідного кота виключно вдома, ще не вистачало її у такому вигляді на люди виводити! А так - одну пару дитячих заколочок, щоб волосся в очі не лізло, і все. Звичайно, дай їй волю - натягне все, але на те дитині мама, щоб смак виховувати.
    Дитина має бути дитиною. :)
    А взагалі-то Настя більшість часу проводить часу в компанії трохи старших діток, на щастя, дуже хороших, без всяких "понтів". Ще якби потім "безпонтовий" клас попався, взагалі було би чудово... Але це, швидше всього, моя мрія ідіота(тки).
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі випускні

    ТАК у нас ТАКих і нема! :)
    Ви подивіться "маленькі чуда": замазури, на щоках каша! де ж там біжутерію..? Чи щось чисте одягнути..? ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Якщо дитину розцяцькувати отак - то це дiйсно страшно.
    [​IMG]

    [​IMG]

    Додано через 16 хвилин
    А якщо так, то думаю що це навiть дуже симпатично.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дитячі випускні

    На рахунок понтів чиста правда!

    Он ми сьогодні з чоловіком обговорювали питання чому наші люди ніяк не можуть собі дати ради... бо завжди дивляться на сусіда, он у нього машина краща ніж у мене... треба і мені крутішу, або ОООО! він добудовує другий поверх а як я без другого поверху? Хоча краща машина йому не обовязково потрібна так само як і другий поверх. Онта біда або що люди скажуть або дивитись на сусіда і породжує онтакі понти.

    А нам добре... мені он всеодно що сусід вже друге літо собі басейн переробляє, там нову плитку перекладає... мають гроші - роблять. А мені того не треба... тай з дітьми таке саме. Мені важливіше аби моя дитина здобула добру освіту а чи вона буде вибрана в сукню чи ні, це вже дрібниця.
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Тільки що дизайнерка Дорожкіна говорила про шкільні випускні. Радила дівчаткам одягати щось легке, невимушене, - без помпи і стразів. Мені чомусь засоціювалось з "без рагулізму", мабуть вона саме так подумала, і схоже то саме те визначення.
     
    Останнє редагування: 10 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 11
  8. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    +100! Рагулізм - якраз те, що приходить на думку після погляду на тих залакованих та обвішаних біжутерією красунь.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Типу як оце чорне?:)))Це у нас у місті вчора випускний був
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    І справді, куди вже легше і невимушеніше... Хіба бікіні... :shutup:
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Чомусь мало гарних плать було..наче й гроші у людей є і можливість вибрати з чого..а всі якісь...
    А ще помітила, що дуже багато дівчат ..ммм..здорових...ну ..товстих.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    http://women.timesonline.co.uk/tol/life_and_style/women/families/article3907243.ece



    http://www.factnews.ru/article/abramovich_16/
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    ТАК ОТОЖ
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Шановні батьки!За цією адресою Ви зможете подивитися весь спектр дитячих суконь.КРАСА НЕЗЕМНА!!!!!!!!!!!!!!! http://www.dressygirls.com/products.asp?cat=13&pg=4#

    Я вважаю,що в гардеробі кожної дівчинки повинно бути шикарне пишне плаття.Я кожного року малій купую,як тільки виростає з попереднього.А цього року в нашому садочку випускний.Думаю,що має бути щось надзвичайне.І зачіска,і рукавички,і діадемка,і прикраси,і туфельки на каблучку..........Ті свята так рідко бувають у дорослому житті.Тож нехай діточки,поки малі ще,потішаться.
     
    Останнє редагування модератором: 8 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Жемчужинка, а діти хіба з того тішатися? В садочку з діадемки? Щось я не пригадую такого бажання в себе. То батьки так тішаться...
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    ну хоч забийте, не розумію я тих "випускних" в дитсадку :confused:
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Та ви на ціни тих платтячок гляньте! Це просто капець. А потім батьки ходять за дітьми слідом, аби дитя часом таку красу не запацяло.
    Знаєте, тішуся що маю двох синочків :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    а я тішуся що маю доць :) що Бог дає, те й маємо :)
    ніколи не обмежувала дітей типу "вважай, не лізь, не їж, бо вимажешся" , це ж діти, вони так пізнають світ, вчаться.
    минулого року на своє ДН старша так порвала фатин на платті, що я думала прийдеться викидати, але вмілі руки вишивальниці його не тільки врятували, а зробили навіть красивішим :) тепер ще й маленька одягне пару разів
     
    • Подобається Подобається x 11
  19. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Тоді,коли Ви були маленькою,то й діадем ще,певно,не було.Тому і не пригадуєте.Моя доця дуже любить одягати усілякі прикраси,в тому числі і мою діадему з весілля.А щодо батьків,то я згідна,я буду тішитися,що моя донечка гарно виглядає на тому дитячому святі.